Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ja to je sigurno razlog :OK: Nimajo pojma tisti kurci k teste sestavlajo. Se gremo stavt da če bi mu dau automatica za pelat ga kreten še pržgt ne znou :angry: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaaa KEEEEEEEJJJ !!!?!!?!??! MA WTF !!!!!

Pravkar prsu iz republiskih !!!!! jebemu matr u supak se tej pofukani drzavi jebo im matr !!! kir kurac sestavla tele teste da mu odrezem jajca in mu jih vtaknem v gobec da bo srecn !!!!! ma gremo stavit da kdor sestavla te pofukane republiske se ni mel svojih umazanih jajck na motorju .. kar neki uuu nulooo moooooo ma komolec bi mu pustu v glavi jebo u kurac :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Torej si naredu :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sigurn je naredu...sej vidš kok je veseu...sej bo pa naslednič šlo.kaj je blo pa narobe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagovora ni več. Testi so pa u iber zafu*ani. Če se ne nadrkaš tistih 2eh knjig ne narediš. Nimaš šans..

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res a ma kdo teste???

če jih ma nej prosm pošle al gor prlep al kukrkol??

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si naredu :P :lol1:

ma nism naredu :( :angry:

baha enmu u komisiji bi dau za pivo pa reku bi da ga boš nauču motor vozt pa bi ti mogoče zagovor zrihtu :lol1: :lol1:

sam res poznam enga mulca ko je delu za moped zej z mano republiske ..... pa ga poznam ... in je njegov stari mal pred zacetkom nesu komisiji dve butelki vina ... in pol je neki mulc zabit kar naredu .... men je to res mal sumliv ... <_<

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba komisiji za preprečevanje korupcije sporočit, da pridejo mal pogledat :grim Bo Drago Kos vse zrihtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... mam en problemčk :?

jst bom šu spomlad delat izpit za 125cc (11kw), bom pa oktobra str 18 pa bi rad tkt meu izpit za 25kw, ampak nebi rad čakou do jeseni, ker se ne mislm polet vozt z skutrjem

zato me zanima, če se da, ko si star 18 ampak če nimaš še 2 leti izpita za 11kw, da bi naredil kakšno izpitno vožnjo al pa kaj tazga, da bi potem meu izpit za 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da lahko glavno vožno delaš šele po dopolnjenem 18 letu starosti. Najbolj da pokličeš na avto šolo in vprašaš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... mam en problemčk :?

jst bom šu spomlad delat izpit za 125cc (11kw), bom pa oktobra str 18 pa bi rad tkt meu izpit za 25kw, ampak nebi rad čakou do jeseni, ker se ne mislm polet vozt z skutrjem

zato me zanima, če se da, ko si star 18 ampak če nimaš še 2 leti izpita za 11kw, da bi naredil kakšno izpitno vožnjo al pa kaj tazga, da bi potem meu izpit za 25kw

Ne moreš! Js mam pa aprila 18ti b-day in bom direkt za začetek sezone mel A-OM do 25kW :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zdaj ze mal iscem glede avtosol kam bi so :? se 2 mesca pa grem delat izpit,upam da bo slo vse tak kot za "H" kategorijo :D

Sem pa na internetu najdo ene zanimive pol za vadit :OK: KLIK!!!Ti na koncu pove pravilne odgovore,kolk % si,kolk mas pravilnih odgovorov,...,pa pri vsakem vprasanju ti za prejsniga pove pravilen odgovor,tak da si lahk sproti preveris.

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da lahko glavno vožno delaš šele po dopolnjenem 18 letu starosti. Najbolj da pokličeš na avto šolo in vprašaš :hmm:

ja že za 25 kw ampak jaz bom spomladi naredu izpit za 11kw pa mislim imet pri 18ih za 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy: Priporočam da se nadrkaš tisti 2 knjigi čist. Ker so nove pole za A kat. lih ene 300% težje od tistih starih za H ;) Sm js tud mislu da bo tko đabe.. Pa se mi je šele u tretje uspelo tk naučit da sm naredu (brez napake pa u 10 minutah rešu :) )

@k0ci: še enkrat.. NE MOREŠ!! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy: Priporočam da se nadrkaš tisti 2 knjigi čist. Ker so nove pole za A kat. lih ene 300% težje od tistih starih za H ;) Sm js tud mislu da bo tko đabe.. Pa se mi je šele u tretje uspelo tk naučit da sm naredu (brez napake pa u 10 minutah rešu :) )

@k0ci: še enkrat.. NE MOREŠ!! :rolleyes:

ja koji kurc to use skup

pa če se jaz vozm 1 leto z kao 11kw valda bol obvladam ko en k pr 18 prvič vid motor pa ma kr za 25 kw pol

nimam ky druzga rečt ko jebena država - jebeni zakoni :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy: Priporočam da se nadrkaš tisti 2 knjigi čist. Ker so nove pole za A kat. lih ene 300% težje od tistih starih za H ;) Sm js tud mislu da bo tko đabe.. Pa se mi je šele u tretje uspelo tk naučit da sm naredu (brez napake pa u 10 minutah rešu :) )

Sej to mam tud namen,to pa vem da so tezje,sam upam do bo slotak kot za h kategorijo (vse v prvo-bomo vidli)

ja koji kurc to use skup

pa če se jaz vozm 1 leto z kao 11kw valda bol obvladam ko en k pr 18 prvič vid motor pa ma kr za 25 kw pol

nimam ky druzga rečt ko jebena država - jebeni zakoni :BUA: :BUA: :BUA:

Se strinjam :D

Zakoni pri nas so cit v k....

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem letos poleti vse naredil in vam povem pole so zajebane. hvala bogi sem imel vredu soseda in sma malo sodelovala jaz njemu nekaj on meni nekaj. drugače bi težko naredil. sem pa naredil vse v prvo. priporočam da stvar vzamete zelo resno, ker vidiš talentek ko se zezajo tam in pol reče kak sem lahko padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem letos poleti vse naredil in vam povem pole so zajebane. hvala bogi sem imel vredu soseda in sma malo sodelovala jaz njemu nekaj on meni nekaj. drugače bi težko naredil. sem pa naredil vse v prvo. priporočam da stvar vzamete zelo resno, ker vidiš talentek ko se zezajo tam in pol reče kak sem lahko padel.

ja jst tud predlagam da uzameste to resno .... kr jst sm pac mal pogledu knjigo in tko pa sm sel na logiko ..... samo ocitna je nasa logika od vseh slaba .... in je neka pofukana idijotska kretenska munjena u ider od unih budal ko se jajca na oko ne zna spect . :slap: :slap:

uglavnm zej ko grem drugic upam da nardim sam bom res mogu nadrkat knjigo :D pa ful paste na napake ... kr jst sm se zajebu ko nism prebral do konca in sm hitr resu .... uni prometni znak okrog rdec okrogel .... pac ko pomen prepovedan promet za VSA VOZILA ..... jst sm prebral na pol in sm kar prvo hitr obkrozu .... zajebal pa me je kr je na koncu pisal ZA VSA MOTORNA VOZILA ...... no take zanke so notr nafukane .... mors zlo pazit k tle priznam sm jst zafuku ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nm je inštruktor prow reku. Vzemte si cajt, do konca preberte pa pazte, k je lahko več možnih odgovorov :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nm je inštruktor prow reku. Vzemte si cajt, do konca preberte pa pazte, k je lahko več možnih odgovorov :wacko:

jah problem je pr men kr sm jst cppje delu ze med poletnimi pocitnicami .... pa od tiste razlage ni ostalo kej dost vec :D n wem bom prasu ce bi lahko samo na predavanja hodu mal ko ze lih hcerko poznam od instruktorce :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!