Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

ja kaku maš neomejeno če si str 18 :? :? :? :? :? :?

Padu sm še pod tastar zakon-po 2eh letih A-125 in po dopolnejnem 18 letu dobiš neomejeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak so zaj sploh toti zakoni....jaz sem naredo pri 16ih izpit za A1, kdaj zaj dobim neomejeno pri 21 al kdaj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :devil:

Kak so zaj sploh toti zakoni....jaz sem naredo pri 16ih izpit za A1, kdaj zaj dobim neomejeno pri 21 al kdaj? :?

pri 18ih bos dobil A2(do25kW),in pri 21ih A(neomejeno).Tudi sam moram potrpezljivo

cakati :BUA: ...CAKI TUT TI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko daga boš še kasneje dobil...saj veš kakšen predlog zakona je...preberi zadnjih 5 strani :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje sprjaznte se pa bodte veseli če boste čakal sam do 21ga .)

Kokr pa jst poznam našo politko pa neb biu čist nič presenečn če bi se vse zamaknilo do 24ga leta :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje sprjaznte se pa bodte veseli če boste čakal sam do 21ga .)

Kokr pa jst poznam našo politko pa neb biu čist nič presenečn če bi se vse zamaknilo do 24ga leta :grim

Če se bi, al če se bo...To je sedaj vprašanje??? :? :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce slucajno sprejmejo ksn tak neumn zakon (A-neom. pr 24ih) pademo usi k ze mamo A125 pod tastar (A-neom pr 21ih) al pod tanou zakon???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce slucajno sprejmejo ksn tak neumn zakon (A-neom. pr 24ih) pademo usi k ze mamo A125 pod tastar (A-neom pr 21ih) al pod tanou zakon???

ja to tud mene zanima ??? kko bo to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem se za nazaj zakon ne spreminja,tko da bi mi mogl,ka mamo zej kat.A1 pr 21 dobit neom. tut če se zakon sprejme :? :? :?

Če ni tko pa popravte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne...k zakon pride vn vela za use...ker drugač k je biu moj fotr tok str k jst ni blo treba met za mopede registracije pa izpita pa to..se prav pol mu tud zdej ne bi blo treba met..vem da sm dau najbl glup primer ampak pomoje ste dojel kar sm hotu povedat.

aja pa zakon bo sigurn sprejet sam uprašanje je kdaj..u roku 2 let pomoje..kot sm že neki strani nazaj napisu(tm k sm prepisu un članek vn iz revije kjer piše glede tega zakona) imajo ta zakon večina držav članic EU že sprejet tako da ne vem zakaj bi naša vesoljna slovenija imela kaj drugače :?

vem vem...tud jst se strinjam da so največji prasci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja bohvekaj bodo nardil z vami k ste vmes...pri nas ki smo bli kao še v tastarem zakonu in bi lani ko je pršu vn nov zakon dobil vsi dobil neomejeno so določil datum 13.8.2005-do tega datuma so uradno dajal po 2eh letih neomejeno po tem datumu naj bi vsi čala do 21. leta...jst naprimer sm dobu neomejeno še 22.8. ker so ble kao neke komplikacije in še niso bli dogovorjeni kako pa kaj je z nami k smo vmes .)

weerus maš res ampak poglej še drug primer...če nekoga ubiješ danes se ti tut čez 10 let sodi po današnjem zakonu pa čeprav v 10ih letih pride lahko 5 novih zakonov ven o tem kar si storil :hmm:

Najbol pustit času čas,se bo že razpletlo kot se more...pa če prav v naše oz. vaše slabo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo glupo vprašanje ampak ...

V Italji z 125 ne smeš ne na obvoznico ne na avtocesto je mogoče da je to kao europsko in po prišlo tudi h nam.

Sej danes gremo lahko na avtocesto??? V Slovenji ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko greš z 125 na AC...in mal bedno bi blo da nebi smel,čeprov se sicer nč ne vozm po AC .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce slucajno sprejmejo ksn tak neumn zakon (A-neom. pr 24ih) pademo usi k ze mamo A125 pod tastar (A-neom pr 21ih) al pod tanou zakon???

To bo definiral novi zakon sam, ko/če bo sprejet, v prehodnih in končnih določbah. Najverjetneje bo tako, kot je bilo pri ZVCP1, da so spremenjene določbe, začele veljati 1 leto po uveljavitvi zakona.

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez par let motoristi sploh ne bomo obstajal. Ker ns bojo iztrebl bomo dobil oznako Ex (izumrli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez par let motoristi sploh ne bomo obstajal. Ker ns bojo iztrebl bomo dobil oznako Ex (izumrli)

sam res .... :D

sploh pa mi ni jasn zkej szi 125ko ne bi smel na avtocesto ??? res mi ni jasn ??? kr fora je v tem da na avtocfesti vozis vec kot 60km/h in kira 125ka gre manj ko 60km/h ??!??! ma wtf ? 50ccmpa ne gredo vsi 60km/h

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res .... :D

sploh pa mi ni jasn zkej szi 125ko ne bi smel na avtocesto ??? res mi ni jasn ??? kr fora je v tem da na avtocfesti vozis vec kot 60km/h in kira 125ka gre manj ko 60km/h ??!??! ma wtf ? 50ccmpa ne gredo vsi 60km/h

Uradno noben 50 kubičen motor ne gre 60 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno noben 50 kubičen motor ne gre 60 .)

uradno je uradno, če pa gledaš realno jih gre 90% več ko 50

če bo res kšn tak zakon da kao pri 24 A-neomejeno bomo šli pred parlament, še prej bomo pa na trenjih glasval proti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sva že dva :OK: :OK:

čene bomo pa AC zaprl pa bo, za ene 4 urce ko bo največja gužva (pa bo en s šleparjem prgonu ns bo vse v jarke pometal) :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem točno u parlament zapelat med sejo, prow notr u dvorano. Po možnosti s kšnim glasnim. Pa gume začet žgt :devil: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot smo se že pogovarjal...če bodo čevapčiči COUNT ME IN :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!