Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

če ma 250 ccm motor v prometni 11kW, pol ga lahko vozš, drugače NE!

in izpit se ne dela glede na kubike ampak na kW (kilowate)

I.kateogrija A izpita je DO 125ccm in DO 11kW,torej motor ne sme presegati 125ccm in ne sme presegati 11kW...torej se gleda tud na kubikažo :slap: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I.kateogrija A izpita je DO 125ccm in DO 11kW,torej motor ne sme presegati 125ccm in ne sme presegati 11kW...torej se gleda tud na kubikažo :slap: .)

men v izpitu pod opombe piše samo 11kW in nobene druge omejitve, ampak sej to ni važn, še tole sezono počakam, pa bo pisal 25kW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nevem, kaj je tu toliko ne razumljivega ?

Mogoče se eni tolažijo, pa pišejo drugače da bi jim starši kupli kako mrcino :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo to je problem, "ZAKONI SE MENJAJO KOT LETNI ČASI" in potem noben nima pojma kako stvari trenutno tečejo! Delaš izpit zdej, čez pol leta do že drugače, pa kdo se je to zmislu!!! :angry2: :angry2: :angry2:

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men v izpitu pod opombe piše samo 11kW in nobene druge omejitve, ampak sej to ni važn, še tole sezono počakam, pa bo pisal 25kW :P

No ti pa jst povem da tut 125ccm ne sme presegat motor ki ga voziš ;)

Zakoni v Sloveniji pa itak...no coment :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z CPPjem za 125cc kategorijo? Koliko ur? Pa kolko se kej letos gibljejo cene ure vožnje? Naj bi se spremenilo tud kdaj se ti poveča na neomejeno?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z CPPjem za 125cc kategorijo? Koliko ur? Pa kolko se kej letos gibljejo cene ure vožnje? Naj bi se spremenilo tud kdaj se ti poveča na neomejeno?

lp

o lejga smo se dns u leri vidl :D

ti greš tut izpit delat? jst ga grem tut zdy spomlad.

glede izpita pa: CPP jev morš met 15 ur use skup te pride od 5k do 12k, njmanj 14 ur morš furat motor, cene se gibljejo od 5k do 7k/ uro, neomejeno pa dobiš pri 21ih. več na KLIK

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tečaj prve pomoči rabš. Tm k sm pa jst že enkrat delu, je pa CPP zastonj za H, A, B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so rekli v avtosoli ko zdaj delam CPP naj bi blo kao po prvem novembru 2005 40 solskih ur teorije,vendar jaz bom zdaj v sredo mel zadnje 8x po 2 uri!Voznjo mam pa 6k,je jih pa obvezno 15 oz glede na sposobnosti voznika!Pa prvo pomoc rabis ki pride 16200!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so rekli v avtosoli ko zdaj delam CPP naj bi blo kao po prvem novembru 2005 40 solskih ur teorije,vendar jaz bom zdaj v sredo mel zadnje 8x po 2 uri!Voznjo mam pa 6k,je jih pa obvezno 15 oz glede na sposobnosti voznika!Pa prvo pomoc rabis ki pride 16200!

Jaz sem tudi nekaj cu, da bi naj blo 40 ur teorije...nevem no nisem ziher samo zadnič mi je en to govoro.....pa itak je to bedarija, jaz nisem mel niti ene ure teoruje(ker pač nisem hodo) pa sem brez problema naredo izpit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi nekaj cu, da bi naj blo 40 ur teorije...nevem no nisem ziher samo zadnič mi je en to govoro.....pa itak je to bedarija, jaz nisem mel niti ene ure teoruje(ker pač nisem hodo) pa sem brez problema naredo izpit!

Pa po prvem novembru bi naj bla teorija tud obvezna,sej jst bom od teh 40 ur mel jih samo 16,ker 40 tak nima tam kaj razlagat!Zdaj samo upam da nardim prvo pomoc pa pol treba pocakat do februarja pol pa na lepo vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po prvem novembru bi naj bla teorija tud obvezna,sej jst bom od teh 40 ur mel jih samo 16,ker 40 tak nima tam kaj razlagat!Zdaj samo upam da nardim prvo pomoc pa pol treba pocakat do februarja pol pa na lepo vreme!

fantje predlagam vam da kar lepo pridno hodiste na predavanja kr vam bo pol marsi kaj koristilo pr republiskih ....in da definitivno niste kot vi k sm cpp-je delu lani poleti zej pa republiske in sm vse pozabu :D :slap:

uglavnm kar se tice 40ur teorija pa to drzi .... potrjeni iz lastnice avtosole ... :)

I.kateogrija A izpita je DO 125ccm in DO 11kW,torej motor ne sme presegati 125ccm in ne sme presegati 11kW...torej se gleda tud na kubikažo :slap: .)

ma ja kar neki kdo ti je to reku ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej sej zakon pravi tko, pol se z nekim frugim zakonom vse obrne. Ampak a ni omejitev samo do 11kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 125ccm in 11Kw. Pol razred A2 je pa neki druzga k pa ni omejitve na kubikaži ampak sam na 25KW. Pol A3 je pa neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 125ccm in 11Kw. Pol razred A2 je pa neki druzga k pa ni omejitve na kubikaži ampak sam na 25KW. Pol A3 je pa neomejeno.

Točno tako!

In ni zakona ki bi obrnu kej to da si lahk z A1 na kej večjm motorju kt 125ccm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje, a je bil res pred pol leta zakon, da si šu s H kategorijo na občinsko upravo in so ti kr poštemplal za 125ccm :? Brez vsake vožne in drugih pizdarij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje, a je bil res pred pol leta zakon, da si šu s H kategorijo na občinsko upravo in so ti kr poštemplal za 125ccm :? Brez vsake vožne in drugih pizdarij

un k ti je tole reku, te je na suho nategnu :lol1: :lol1: :lol1:

a si mu verjel??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 folka k jih poznam so mi vsi tko rekl. Tko da zdej vem .) Joj kom jim bom mater j....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!