Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Mah dejte ga srat 3/4 tuki vas sploh ni za na cesto!

In ti spadaš v tisto četrtino,ki je najjača na cesti,a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na strani 28 v tej temi na koncu strani, imate naslov knjige (knjiga je tut slikana), iz kjer so vprašanja izvzeta! če tisto knjigo preberete, boste sigurno naredl!

ola ola mam jo mam jo !!! :D zahvala gre ZMEK-u szi motosveta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti spadaš v tisto četrtino,ki je najjača na cesti,a ne ;)

Nisem želel poudariti, da vem več od drugih :OK:, samo glede na to, da se je nekaterim tako težko naučiti tisto malo knjigico, lahko sklepam le to, da pač niso dovolj resni in se jim potemtakem tudi je*e kaj se na cesti okoli njih dogaja, drugi pa naj potem resujejo kar le-ti zaje*jo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ma pa grilzz prou :D

kje bi se pa dal to knjigo dobit??

najbol da greš v knjižnico pa si jo sposodiš! V knjižnici ŠIŠKA (ljubljana) jo majo sigurno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem želel poudariti, da vem več od drugih :OK: , samo glede na to, da se je nekaterim tako težko naučiti tisto malo knjigico, lahko sklepam le to, da pač niso dovolj resni in se jim potemtakem tudi je*e kaj se na cesti okoli njih dogaja, drugi pa naj potem resujejo kar le-ti zaje*jo.

Ostajajo ljudje,ki si enostavno ne zapomnujo pol k**ca,naredijo komej OŠ,CPP padejo 25X,potem so pa najbolši avtoprevozniki...in obratno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U je*emti, prav imaš.

Jaz pa sem se vedno spraševal, zakaj v teh temah vsak dan znova prebiram ze neštetokrat prežvečene stvari, zgleda da si folk res pol k*rca ne zapomne.

Se iskreno opravičujem vsem, ki sem jih kakorkoli prizadel.

PS: Malo sva offtopic, pa ne da se mi je*at po forumu, ker se očitno nisva razumela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še zmer čakam da bo kdo kej reku o tem če ma pole za CPP :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kje bi jih dobu. Če poznaš koga k dela na roški. Ker nm je inštruktor reku da se te pole redno menjajo in da oni dobijo samo stare pole (iznajd časovni stroj in se vrn z odgovori v preteklost ALI pa se enostavno nauč :OK: Bo lažje in manj zamudno :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kje bi jih dobu. Če poznaš koga k dela na roški. Ker nm je inštruktor reku da se te pole redno menjajo in da oni dobijo samo stare pole (iznajd časovni stroj in se vrn z odgovori v preteklost ALI pa se enostavno nauč :OK: Bo lažje in manj zamudno :OK: )

Ma jst sm dubu čist najnovejše pole takt k sm jst delu pa ne poznam nobenga inštruktorja...te pole enostavno krožjo in če poznaš koga k jih ma jih maš še ti inj tko naprej in tko nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej lih to je to...poznat kšga k ma te kurčeve pole...a pozna kdo kšnga oz če jih ma sam doma??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej lih to je to...poznat kšga k ma te kurčeve pole...a pozna kdo kšnga oz če jih ma sam doma??

fantje .... fora je v tem da so vsak teden druge :) drgac pa dost nimajo kej spreminjat a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jet sm jih nekoc meu. tanove. sam niso nic kaj prida....ker se skos menjajo

sj u prvo bos itak padu, k so neumna dvoumna vprasanja z dvema ali vec odgovori....

:>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tud če niso iste bi jih jst rd meu sam da vidm kako in kaj je to...da bom vsaj približn vedu :)

ej mitofreak jst bom u prvo naredu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tud če niso iste bi jih jst rd meu sam da vidm kako in kaj je to...da bom vsaj približn vedu :)

ej mitofreak jst bom u prvo naredu :whistle:

sm tud jst tko mislu pa tud ko sm cakal na rezultate sm bil garant da bom naredu kr sm bil preprican v mojo logiko in se mi je zdelo vse smiselno kar sm naredu .... ko so pa rezultati prsli sm mislu spustit komolec unmu pedri v fris ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa a so res taka jebena uprašanja??jaooo ej...

ej baha a si ti zdej že naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, usi veste kok so nelogična uprašanja, ampak klub temu usen razmišlate po svoje...

jest sm na roški naredu cpp u prvo tko za avto (sicer že pred neki leti) kokr za motor (to pa lan). Za avto je blo takrt itak simpl, sam za motor sm pa po vseh teh straneh tuki ugotovu, da mogoče bi blo pa paemtn probat tko razmišlat kokr uni k delajo izpite... in k sm tko mal razmišlu z njihovo (NE)logiko sm izpit pač naredu...

drgač pa sploh niso noben bau bau tele pole... če cel uprašanje lepo prebereš

Popravljeno . Popravil vk21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav nej grem jst delat cpp pa tist odgovor k se mi zdi najbl glup ga dam za pravilno pa bo biu pol prou al kakšna je njihova (ne) logika?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav nej grem jst delat cpp pa tist odgovor k se mi zdi najbl glup ga dam za pravilno pa bo biu pol prou al kakšna je njihova (ne) logika?? :?

Ja weerus, sedi 5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dimmni vidš jst bi rd tebe meu za prfoksa...hehe

ja kako nej pol vem če vk21 prav da morš delat po njihovi nelogiki??

kako nej pol vem kako :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nauči se knjigo, preglej pole pa reši!

Sej vem da bi rad brez učenja naredu, sam ni to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nauči se knjigo, preglej pole pa reši!

Sej vem da bi rad brez učenja naredu, sam ni to to

weerus dimnika posluš! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe bok:)

am.. zdej čekeram ta link.. sepravi zdravniski pregled 7k, prva pomoč 7k, CPP recmo ene 10k, stroski priglasitve 3.4k , 8k teoreticni+prakticni del izpita in pa dvig izpita 3,4k. Skupaj je tole okoli 38ksit.

Pa če rečem da naredim v 15 urah voznjo, kjer je ura 6ksit.. pride to okoli 130k..

heh ludo.. kje boš šel delat? Js računam enkrat marca oz aprila ce bo ze dost toplo.. pa h keri avtosoli misls it? :)

ajd

ja jst bom šu vrjetn na AMD, pa itq se mi zdi da se vožnje za motor ne dela pred datumom, ko ne rabiš več zimske opreme (se mi zdi da 15. marec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno je od vremena kdaj se voz...

sam gre se mi da čimcenej nardim izpit...k mi je škoda keša za CPP če grem lahko z dimnijem al pa yamaho na per..

a ni res??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!