Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Veze, p*zda, z vezami dobiš poštemplan izpit brez da bi sploh v avtošolo pogledu .)

današnje dni več ne kr mislim da ni noben tolk nor da bi kr poštemplal kr pol bi biu v piz*i da bi ga dobli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnje dni več ne kr mislim da ni noben tolk nor da bi kr poštemplal kr pol bi biu v piz*i da bi ga dobli

vse se dobi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ga dobili (k bi sigurno ga). Ampak to se da vse zrihtat :devil: Kako bo arnold zrihtu k se je s svojim harleyem zaletu, pa nima izpita :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj še zaj nea vem če lahko jaz začnem izpit za motor delat pred mojim 16-tim rojstnim dnevom...Kaj bom lahko vse ure voznje pred(razen izpitne) roj dnevom opravo ali ne? Najboljše bo da grem k avtošoli pa se tam pozanimam..upam da bom lahko, tak da bom z nasljednim mescem že prijavlen za A kategorijo :D

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozt bi že lahko začeu, ampak državnega CPP-ja ne bi smeu delat, s tem pa tud društvene vožne ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pizda :slap:

Vsako stran isto uprašanje od druzga...pa sej to je noro :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozt bi že lahko začeu, ampak državnega CPP-ja ne bi smeu delat, s tem pa tud društvene vožne ne .)

lol :D alo folk men se to mal čudno zdi... ko ti nardiš društveni CPP lahk greš takoj furat in lahk odfuraš vse ure edino izpitna ura je po 16 letih pa občinske pole za CPP

kr js tut ko sm društveni CPP nareo sm lahk že fural

edino preden začneš furat morš met zdravniško pa prvo pomoč pošlihtano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pizda :slap:

Vsako stran isto uprašanje od druzga...pa sej to je noro :lol1: :lol1: :lol1:

Saj si še sam napisal, da si nekateri pač čisto nič ne zapomnejo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala folk....to kar sn zaj htel sn tudi zvedel. Malo več časa sn potreboval da sn skapiral =P

Ste vi imeli velike probleme z CPP-jem? Jaz mam drugače vse pole za CPP....če kdo rabi naj piše na PM.

Lp. Jimi

aja...pa še pole za prvo pomoč tudi mam :P ....z švingl cetlom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvo pomoč pa res ne rabiš pol prej :D Ker je tako lahka, da je že smešno. Pri nas, ko smo delali v 2.letniku gimnazije je od 120 folka padel samo eden, pa še tisti zato, ker je pršu nalit na praktični del in sploh ni vedu kaj se dogaja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa delal prvo pomoč (recimo) na taboru, ampak sam teorijo. Un učitelj k ns je mel - kapo dol :worship: največji car. Pred testom nm je vprašanja povedu in odgovore, pol med testom je pa še nalašč šou vn iz učilnce :OK: Tko da dušan če to bereš, car si :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee folk!

Glejte, jaz sn zaj star 15 let in komaj junija bom 16. Kaj lahko jaz že pred mojim roj. dnevom naredim teorijo,rdeči križ in ure voznje po pa da bi za roj. dan šel vozit izpitno uro? Eni mi pravijo da lahko eni pa ne.

Mater...vsi mi pravijo, taki šmrkavec pa že ima mitota :? bom jim jaz že dal po pi*ki :P :D

Lp. Jimi

Lahko greš delat teorijo in rdeč križ, vsaj jaz delam zdej. Februarja bom pa 16 in pol ko se začne lepo vreme bom lahko šel delat vožno :D

lp grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko dobiš zdravniško spričevalo predn si str 16??ker brez zdravniškega spričevala ne morš delat CPP-ja pa prve pomoči...zdravniški je osnova...samo ne vem če ga lahko dobiš predn si str 16 let??

a kdo kej ve o tem?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm delu prvo pomoč v kamniku isto na rdečem križu al neki tazga sam jih je ful popadal filk je pa čist znoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je en tip dons mal u dilemo spravu...na vse načine me je hotu prepričat,da rabiš za vozit krossa izpit,ma kolkr jst vem ga ne rabiš!

1.motor ni zavarovan in tako tut registriran ne

2.se itak ne smeš vozit kao po cesti ker nimaš tablic,luči,...

Popravte me če se motm....sam sm 99,9% de ne rabiš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je en tip dons mal u dilemo spravu...na vse načine me je hotu prepričat,da rabiš za vozit krossa izpit,ma kolkr jst vem ga ne rabiš!

1.motor ni zavarovan in tako tut registriran ne

2.se itak ne smeš vozit kao po cesti ker nimaš tablic,luči,...

Popravte me če se motm....sam sm 99,9% de ne rabiš :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

Model nima pod streho pošlihtan da je to reku...itak da ne rabš za krosko nič :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj itq da ne rabš, sej ti se tut lahk pr 10 letih doma pred bajto z avtom furaš, če ti fotr dovol, važno je da ne greš na cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, zdej mam izpit za A1 in za A2 dobim čez leto pa pol, čeprav mam že 18 let...

Kaj morm nardit da zdej dobim A2? Je sam par ur in še ena glavna al je celotn izpit še enkrat, fora je v tem da se izpit delal pol leta nazaj(nism mel še 18 let)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kaj pa če bi on začeu delat izpit šele pr 18ih...pol bi pa lahko dobu za 25KW...neki se da sigurn...

se bom jst jutr pozanimu k se grem prjavt za izpit pa bom use povedu...sam ne vem če bom meu kej cajta :D

se bom potrudu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ane.. Zdej pa res nevem kaj je s folkom na tem forumu. TO VSE JE NAPISANO V TEJ TEMI ŽE VSAJ 5-KRAT!!! JAAAA DEREM SE PM!! <_< Je res tko težko prtisnit tm spodi parkrat pa poiskat kje kei piše?!?! Kakšni bi pa bli forumu, če bi vsak uporabnik, ki ga bi nekaj zanimalo, napisu že 10krat odgovorjeno vprašanje al pa za vsak k... novo temo..?! To je za znoret! Se mi kr smilijo moderatorji.. :angry: Izpit za A1 dobiš pri 16ih. A2 pri 18ih. A neomejeno pri 21ih. To mora bit nujno izpolnjeno, da napreduješ v višjo kategorijo! Plus to da maš prejšnjo kat. najmanj 2 leti. Tud to mora bit nujno izpolnjeno in se ne da z nobenim testom ali kakorkoli drugače obiti! Vsa napredovanja v višje kategorije so avtomatska, nobenih testov, voženj itd.. Morata pa bit izpolnjena zgoraj napisana pogoja. Da še enkrat napišem.. To sta: 1. min. določ. starost, 2. dve leti prejšnje kategorije. Ko sta pogoja izpolnjena, greš na UE in ti naredijo novo vozniško dovoljenje, v katerega je vpisana nova, višja kategorija. To je treba menda tud plačat :grim

Zdej pa prosiiiiiiiim lepooo, ne več tega sprašvaaat :nono: :wacko:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej še enkrat povej :lol1:

ne ne joke :devil: ampak res nevem kaj tle nobenmu ni nč jasno

če dobiš izpit 1 dan pred 18 rojstnim dnem boš dobu 11kw in pol boš 2 let čaku za 25kw, ker pač tko je in drgač ne gre - bedn zakon pač ampak kaj čmo, če se ne bomo uprl ne bo nikol nič drgač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!