Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

...

To je treba menda tud plačat :grim

Zdej pa prosiiiiiiiim lepooo, ne več tega sprašvaaat :nono: :wacko:

Jp :yes: In to celih 3500 sit :angry2: da ti vpišejo novo kategorijo... vozniška pa ovitek je vse skup okol 600 sit sm pol so pa še dve takse tko d pride 3.5k :eek:

Kaj češ država rab dnar :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam neki zanima ... js že mam naretga polovico izpita sam občinske še grem pisat pa nekaj ur še odvozim ... pa me zanima če ma kdo kake pole al pa kej podobnga za A kategorijo (oz. A1 za 125ccm) ...

LP

Popravljeno . Popravil _ZaZy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo brt mal...mal nazaj je napisu jimiboni da če kdo rab pole mu nejpišePM!!!!!

dejmo res mal brt...sej tud jst kej nabijam pa kr bv pišem sam dejmo no!!!!! :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pravm da je tale tema za zaklep...na čist vsa možna in nemožna vprašanja je že večkrat odgovorjen in sploh ni več razlogov za pisanje kle .)

K tole je pa že bolj smešn kt kej druzga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol... sam bi se res lohk tale tema zaklenila... pa se dala gor zravn fotk od 125k... tko da nebo lih potonila tale tema :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je preveč za brat v tej temi, se opravičujem, če je že napisano. Če pa ni, pa me nekaj na novo zanima:

Danes mi je prodajalec v trgovini z motorji/skuterji rekel, da se je nekaj časa na veliko govorilo o tem, da bi naj zakon spremenili tako, da bi lahko 125 ccm oz. določene kW vozil z B-izpitom. Ve kdo kaj o tem?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je preveč za brat v tej temi, se opravičujem, če je že napisano. Če pa ni, pa me nekaj na novo zanima:

Danes mi je prodajalec v trgovini z motorji/skuterji rekel, da se je nekaj časa na veliko govorilo o tem, da bi naj zakon spremenili tako, da bi lahko 125 ccm oz. določene kW vozil z B-izpitom. Ve kdo kaj o tem?

Hvala za odgovore!

mhm ... kar neki ce mene prasas .... pomoje to ni res ... kr recimo ne more ena kura bjondasta k je nardila izpit za avto se usest kar na motor in se zabit na prvem ovinku pa ceprav szi automatikom ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je preveč za brat v tej temi, se opravičujem, če je že napisano. Če pa ni, pa me nekaj na novo zanima:

Danes mi je prodajalec v trgovini z motorji/skuterji rekel, da se je nekaj časa na veliko govorilo o tem, da bi naj zakon spremenili tako, da bi lahko 125 ccm oz. določene kW vozil z B-izpitom. Ve kdo kaj o tem?

Hvala za odgovore!

Lahko voziš skuterje in mopede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa zanima če grem lahko s 18imi delat izpit d o350ccm? :rolleyes: :slap:

Ti pa rad kreg povzročaš!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa rad kreg povzročaš!!! :angry2:

Mogoče čisto malo. :blush:

Mi je kar čudno, kako t oda se mi tista opozorila ne nabirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vela tko...vela za mopede pa skuterje sam bom jst lepš napisu :D

če imaš izpit B kategorije dobiš avtomatično izpit G in H kategorije...kok sm se lepš izrazu :D

aja folk btw sm se dons prjavu za izpit...jupiiiiii...drug tedn mam cpp...hehe

kok sm veseu :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dobiš izpit 1 dan pred 18 rojstnim dnem boš dobu 11kw in pol boš 2 let čaku za 25kw, ker pač tko je in drgač ne gre - bedn zakon pač ampak kaj čmo, če se ne bomo uprl ne bo nikol nič drgač

Ja to mi je jasno, sam jest bi rad prej kot pri 19.5letih za A2(25KW), in me sam zanima če je treba nardit celoten izpit znova(CPPje, vožnjo 20ur al kolkr jih je, šolsko, glavno....) al je treba nardit sam neki ur kokr je to za izpit A-neomejeno

(4) Ne glede na določbe prejšnjega odstavka se vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A brez omejitev izda osebi ne da bi predložila zdravstveno spričevalo, ki poleg pogojev, določenih v prvem odstavku tega člena izpolnjuje naslednje pogoje:

-da je stara najmanj 21 let;

- da ima veljavno vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil podkategorije oziroma kategorije A1 (125ccm 11 kW) ali A 25kW in do 0,16 kW/kg;

-da je opravila posebni praktični del vozniškega izpita za vožnjo motornih koles kategorije A brez omejitev.

Sicer pa sm se že zmenu in bomo nardili malo po ovinkih in ceneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac ce rabis za neomejeno se ti A1 pa A2 seštevata... (pou leta A1, let pa pou A2, pa lohk dobis Aneom. ) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to mi je jasno, sam jest bi rad prej kot pri 19.5letih za A2(25KW), in me sam zanima če je treba nardit celoten izpit znova(CPPje, vožnjo 20ur al kolkr jih je, šolsko, glavno....) al je treba nardit sam neki ur kokr je to za izpit A-neomejeno

(4) Ne glede na določbe prejšnjega odstavka se vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A brez omejitev izda osebi ne da bi predložila zdravstveno spričevalo, ki poleg pogojev, določenih v prvem odstavku tega člena izpolnjuje naslednje pogoje:

-da je stara najmanj 21 let;

- da ima veljavno vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil podkategorije oziroma kategorije A1 (125ccm 11 kW) ali A 25kW in do 0,16 kW/kg;

-da je opravila posebni praktični del vozniškega izpita za vožnjo motornih koles kategorije A brez omejitev.

Sicer pa sm se že zmenu in bomo nardili malo po ovinkih in ceneje...

burek, a sva midva kej prjatla? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko dobiš zdravniško spričevalo predn si str 16??ker brez zdravniškega spričevala ne morš delat CPP-ja pa prve pomoči...zdravniški je osnova...samo ne vem če ga lahko dobiš predn si str 16 let??

a kdo kej ve o tem?? :?

Lahko lahko danes sm ga dobil :D

ajde, grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ga grem tud jst iskat(zdravniškega)...nasledn tedn pa CPP

pa sej bom počas jst izpit naredu pol bo pa sezona...pol pa gaaaaassssssaaaaaa :alien1: :OK: :alien1: :OK: :alien1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100k sm dau tipu.... pol pa stejes se prvo pomoc pa 3x CPP pa ni vec tok pocen :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!