Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

o ja pa je... se da use z instruktorjem zment... sam car mora bit :D pac mi je napisu ostalih 9ur in to je blo to... al pa sm vozu eno uro, pa je 3 napisu pa take fore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda ti jih ni tud računu :? Ne, sej hec. To je pa res zakon. Ampak moreš obvladat. Ti zlo pomaga če prej že 50ke vozš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja pa je... se da use z instruktorjem zment... sam car mora bit :D pac mi je napisu ostalih 9ur in to je blo to... al pa sm vozu eno uro, pa je 3 napisu pa take fore...

Ja sej, opl pa vidš budale ki žmigovcu ne dajejo, pa ne vejo kaj keri znak pomeni, bedarija če mene vprašaš, in če že si plačal vse pol bi šu pelat vse :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, opl pa vidš budale ki žmigovcu ne dajejo, pa ne vejo kaj keri znak pomeni, bedarija če mene vprašaš, in če že si plačal vse pol bi šu pelat vse :fredy:

ja pomoj je placu ce je pa to napisan na paperju .... sam se mi zdi neumno ce ze placas pol pejt tud vozit a .. :) ce ne druzga se mal furas szi motorjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mte če sm jst to res kar sm jst zastopu si VEEEELKO neumnost naredu...me morš tipu plačat 14ur vozu si jih pa 6...k se več naučiš...pa zakaj bi plaču sploh...če ti jih je pa pisu brez da bi plaču pol si pa jebač :fredy: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma itaq nism ure po komadu placvou, al pa predavanj al pa kar koli... zmenla swa se da mu dam 100k in mam izpit... sam pol je prsl use skp na 121k k sm 2x padu CPPje :BUA:

sj ni vazn... tip je car, ce vid da znas te raj pusti pr mer... aja glede ur pa vozit pa to... men bi najbl sedl ce bi meu sam glavno... k usakic k sm vozu sm mogu se vlak do postojne pa nazaj placvt :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomoje je bla cena čist ista...sam da se ti nisi nč nauču za ta dnar pa da bi se lahko vsaj vozu mal s tistim motorjem(mal nucu gume...pa jebu sklopko...pa benz pa to jebu... :D) a sm hudobn :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mte ne govor da znaš vozt no, kolk km si naredu na katerem koli motorju? No dej povej mi prosm

Jest sm zdej že ta drugo vožnjo naredu za avto, pa se vsako uro kej več naučim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurja na cagivi pa ene 4k na sterki... pa nikjer nism reku da znam vozit ;) tist "ce vid da znas" je blo mislen predvsem tko da ti sred krizisca ne crkne motor ker ne znas spelat pa take fore... ok? drgac pa vem da mi manka se fuuul da bom res obvladu motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa v prometu sm mislu ne obladaš motor... Križišča in te pizdarije, lej jest sm naredu 10k na šterki-95% po cestah, tudi po 100km v enem dnevu, pol pa še 8k km s Hondo, pa še zmeri nism VSEGA znal ko sm za avto delu...

Veliko neumnost si naredu če mne vprašaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma itaq nism ure po komadu placvou, al pa predavanj al pa kar koli... zmenla swa se da mu dam 100k in mam izpit... sam pol je prsl use skp na 121k k sm 2x padu CPPje :BUA:

Ojoj tale cpp tud mene skrbi :hmm:

kok je cpp ? okol 10 k al kok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DimmniBurek jebat ga... se bomo ze navadl ;)

@GregorT 3k das UE, pa se upravne koleke za 3200 mors kupit tko da 6.200 xN (N=st. poskusou :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to dostkrat da ma avtošola brezplačen tečaj cpp-ja al je to bl redko..kako pa pol s tistim izpitom na avtošoli-a je to tud zaston??

a je PP težka?? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošole v mestih majo več al manj tečaj CPP kr za plačat (A, H, B so nekje zastonj, drugje se da pa še za druge kategorije delat sam je treba se ful neki ment, pa za plačat je velik dnara). Tm kjer je moj bratranc delu je bil CPP tečaj okol 11.000. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DimmniBurek jebat ga... se bomo ze navadl ;)

@GregorT 3k das UE, pa se upravne koleke za 3200 mors kupit tko da 6.200 xN (N=st. poskusou :P )

TAle "xN" UPAM DA BO SAMO X1 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za obcinske se lahk prijavis predn si 16 let star?

NE!!! preber vse strani, pa boš ene 5x vidu da je že napisan tole :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE!!! preber vse strani, pa boš ene 5x vidu da je že napisan tole :angry:

Če mas cajt pa volo si jih preber jst jih ne bom :D

Drugac pa TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mas cajt pa volo si jih preber jst jih ne bom :D

Drugac pa TNX

Hej, če te neki res zanima zakaj pa ne, jz sm neki cajta nazaj prebral vse strani o Aprili RS 125 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa znima če bi lahko s tem izpitom za 125cc lahko vozil yamaho yz 125, ki ima več kot 11kw?

NE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa znima če bi lahko s tem izpitom za 125cc lahko vozil yamaho yz 125, ki ima več kot 11kw?

Ej poba a ti ne veš da je YZ cross??

ccc....

:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej poba a ti ne veš da je YZ cross??

ccc....

:grrr :grrr

vem da je yz cross, samo to sploh ni problem , problem je da ma več kot 11kw :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!