Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Krosle se ne da registrirat, ni za v promet.

Tam kjer se pa voziš z njo ne rabiš izpita.

če bi zrihtal luči pa vse potrebno pa lepo homologiral mislim da bi se dalo registrirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da če se hoče! :OK:

sam tole se ti finančno ne splača :grim Kup raj kako endurco 125ccm :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm pršu iz predavanja za PP pa je kr u izi..u četrtek mam izpit PP...držte pesti :D

aja pa zdej glede tega cpp-ja je treba met 40ur...wtf??????a to če bom meu 2 uri na dan u avtošoli pol bom mogu jst ceu mesc hodt al kaj???

mal razložte to kako poteka če maš 40ur...kok ur je pol na en dan :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm pršu iz predavanja za PP pa je kr u izi..u četrtek mam izpit PP...držte pesti :D

aja pa zdej glede tega cpp-ja je treba met 40ur...wtf??????a to če bom meu 2 uri na dan u avtošoli pol bom mogu jst ceu mesc hodt al kaj???

mal razložte to kako poteka če maš 40ur...kok ur je pol na en dan :?

en dan ma 24 ur :kva2:

ne sam res to tut mene zanima al to še ni sprejeto da morš 40 ur hodt, pa naj kdor je že delal po tem sistemu mal pove kašna je situacija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah lol .... cetrtek omg omg omg omg omg ...... zame tud drzte pesti . :P

ej baha sej republiški so isto v bistvu ko cpp ne? aja pa ti že maš cpp narjene? pa kok ur si meu če maš?

ja pesti itq :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha sej republiški so isto v bistvu ko cpp ne? aja pa ti že maš cpp narjene? pa kok ur si meu če maš?

ja pesti itq :grupni:

am .... ja jst sm cpp-je delu ze lani polet :P sam kr se nism pol zdost mladkan nism mogu narest ... pol se je pa itk vreme poslabsal pa je bla pause :P drgac pa sm mel cpp tecaj en tedn po 2 urci al neki tazga .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuckin bitch :angry:

hah lol :P

bodi srecn bos saj znal na republiskih ne da se mors zej po knjigah jebat ... ti bodi sam pridn pa lepo poslus ... upam ti sam najbols in mas predavanja zastonj oz cim bolj cenej :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je zdej že un sistem >>40ur<<??

sej je bolš k več znaš sam k maš ceu dan zajeban... :( in s tem posledično ceu mesc...če je treba met 40 ur deljeno 2 uri(na dan) je to 20 dni...in to je 1 mesc :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je zdej že un sistem >>40ur<<??

sej je bolš k več znaš sam k maš ceu dan zajeban... :( in s tem posledično ceu mesc...če je treba met 40 ur deljeno 2 uri(na dan) je to 20 dni...in to je 1 mesc :( :(

ja naj bi blo 40 ur,pa jaz bi ze mogo met pa sem mel vse skup 14 ur :D

tak da odvisno od avtosole,pa zadne 4 ure smo samo ponavlal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha a si naredu CPP...sej si meu dons a ne??

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tooooo nareduuu sm :D heheeheh tnx usem k ste drzal pesti zame :P ola ola :P baje da bom mel u kratkem izpit je rekla instruktorca da k se mi lih mudi bom bil pred vrsto :P hihiih :P TOOOOOo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravooooo baha...ej baha tej mi ti povej kdaj se začenjo vožnje...mislm ker datum??od kdaj naprej se lahko voz...

aja pa tko btw sm meu jst dons kao izpit prve pomoči....in pridm kje i nje zaradi neznanega razloga odpadl :BUA: pizda so glupi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravooooo baha...ej baha tej mi ti povej kdaj se začenjo vožnje...mislm ker datum??od kdaj naprej se lahko voz...

aja pa tko btw sm meu jst dons kao izpit prve pomoči....in pridm kje i nje zaradi neznanega razloga odpadl :BUA: pizda so glupi :angry:

Voznje se zacnejo ko je vreme primerno,vsaj men so v avtosoli tak rekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!