Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Uf jz sm naredu izpit iz prve pomoči :kva2: , zdej mamo že tečaj cpp drug tedn v sredo končamo yes yes yes :OK: :OK: :OK: Pol pa komi čakam vožno (seveda je treba prej še cpp izpit nardit .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf jz sm naredu izpit iz prve pomoči :kva2: , zdej mamo že tečaj cpp drug tedn v sredo končamo yes yes yes :OK: :OK: :OK: Pol pa komi čakam vožno (seveda je treba prej še cpp izpit nardit .) )

čestitke kdaj pa bo :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :smoke: :drunk: :drunk: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke kdaj pa bo :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :smoke: :drunk: :drunk: :SS

Mislš kdaj bo motor :?

Ah motor bo enkrat marca-aprila-maja :P , Pošas, pa korak za korakom (najprej izpit) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislš kdaj bo motor :?

Ah motor bo enkrat marca-aprila-maja :P , Pošas, pa korak za korakom (najprej izpit) :P

ne ne mislu sm kdaj bo izpit končan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GregorT: ej kok ur pa mate vi tečaj cpp-ja...k tistih 40 ur se men zdi preevveeeeeečččč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GregorT: ej kok ur pa mate vi tečaj cpp-ja...k tistih 40 ur se men zdi preevveeeeeečččč....

Ja to je zdej predviden za skupino ki jih je 30, če je skupina manjša (kot naša: nas je okol 9) pa ne rabš tok ur približno pol manj, ker res nimaš kaj za delat tam 40 ur če je skupina majhna. Mi, smo konkretno začel v pondelk, drugo sredo bomo pa že gotovi, :OK: s tem da smo obdelal vsa pravila (desno, srečanja...) pa policaja, ina tako naprej. Tko da bomo v sredo že fertik aja mamo pa vsak delovnik po pribl. dve urce.

lp grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm na avtotradu smo mel skupi CPP za A :grim , B in H kategorijo. 5 dni, od 6ih do 9ih. 3 ure al pa 2.5 uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm na avtotradu smo mel skupi CPP za A :grim , B in H kategorijo. 5 dni, od 6ih do 9ih. 3 ure al pa 2.5 uri

Sej jz sm edini v skupini ki dela za A vsi ostali delajo za B, ker v bistvu je vse skor isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jst sm pa mislu da je treba met 40 ur ne glede na karkol...

tnx grega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ucer sm bil pa usran .... jst brez izpita ..... za mano so pa kapsi fural :D :slap:

Jst sem z mojim in z fotrovim motorjem prehitevo,dohitevo in mim policajev se pelo brez izpita,bla je samo enkrat malo panika ko je policaj ob cesti pelo pa vstavlam,pa se takrat me je samo pozdravo :D sem mel sreco!

Drugace pa ta tedn prijavt na obcinske pa mogoc ze celo jih nardit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestitm ! :P se edn k bo dal za pir :P :kva2:

Uf to pa ko dobim motor 100 % :OK:

aja jst sm pa mislu da je treba met 40 ur ne glede na karkol...

tnx grega :D

Ma ni kej, to je tud od inštruktorja odvisn, sam če je majhna skupina bo sigurno skrajšal ure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf to pa ko dobim motor 100 % :OK:

Ma ni kej, to je tud od inštruktorja odvisn, sam če je majhna skupina bo sigurno skrajšal ure

:kva2: :kva2: :kva2: Naredu sm cpp v avtošoli, zdej bom lahko začel vozit ko bo lepo vreme :naughty:

Zdej pa še republiške pa sm fertik z pisnim, samo morm počakat da bom 16, še 6 dni :P :P :P

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GregorT ti si pa nekam hitr ta cpp naredu :OK: čestitke

aja jst ga zdej delam plaču sm ga pa s 5 kobilicam :cry:

kok ste pa ky vi dal za cpp :?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GregorT ti si pa nekam hitr ta cpp naredu :OK: čestitke

aja jst ga zdej delam plaču sm ga pa s 5 kobilicam :cry:

kok ste pa ky vi dal za cpp :?

TNX :D No hitr... to je bil prvi cpp, ta ki ti dovoljuje da lahko delaš ure na motoju, drgač me čaka še društveni, sej je isti, samo je večji pritisk ker je tko velik za plačat (6500 sit :BUA: ) če rukneš (če tega padeš v avtošoli daš 2,5 k za naslednji poskus) .)

ajd, grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!