Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Zakon ne govori o vozilih v lasti avtošol, temveč o vozilih, s katerim avtošeole opravljajo poučevanje kandidatov - torej mora tudi v primeru, da voziš z lastnim motorjem, le-ta ustrezati vsem zakonskim zahtevam ki veljajo za avtošole (starost, oprema, teh.pregled, zavarovanje,... )

Popravljeno . Popravil Društvo MAKSI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon ne govori o vozilih v lasti avtošol, temveč o vozilih, s katerim avtošeole opravljajo poučevanje kandidatov - torej mora tudi v primeru, da voziš z lastnim motorjem, le-ta ustrezati vsem zakonskim zahtevam ki veljajo za avtošole (starost, oprema, teh.pregled, zavarovanje,... )

no ... se pravi s svojim motorjem ne bo nic ...

Ja cena ene ure, za neomejeno, je v tisti avtošoli v kateri jz delam, izpit okoli 7000 sit

Ne jz delam do 125, ampak sm ti dal samo primerjavo kok so pri vas navite cene

mhm .... ja ma kej do 125 .... ? itk bos cez dve leti dobu za vec in se cez tri leta za neomejeno .... ? se prav delas tud ti za neomejeno le da tega izptia se nimas v rokah .... in kokr jst vem ni pr nas nobene spremembe na ceni ure ce delas izpit pr 16ih(najprej za 125) al pa pr 67(za neomejeno) .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ... se pravi s svojim motorjem ne bo nic ...

mhm .... ja ma kej do 125 .... ? itk bos cez dve leti dobu za vec in se cez tri leta za neomejeno .... ? se prav delas tud ti za neomejeno le da tega izptia se nimas v rokah .... in kokr jst vem ni pr nas nobene spremembe na ceni ure ce delas izpit pr 16ih(najprej za 125) al pa pr 67(za neomejeno) .....

pri skor vseh avtošolah je za neomejeno če delaš ura dražja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEČAJ TEORIJE CPP za A, B , H, E k B................................................10.000 sit

PREIZKUS ZNANJA(društveni izpit) za A , B, H in EkB........................2.800 sit

PONOVNI PREIZKUS ZNANJA IZ TEORIJE.........................................1.500 sit

ČAKALNA URA.........................................................................................2.500 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO DO 125 ccm(11kW) ....................................................5.600 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO 25kW............................................................................5.600 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO MOTOR LAST KANDIDATA ................................3.700 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO BREZ OMEJITEV......................................................6.500 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO MOTOR LAST KANDIDATA.................................5.000 sit

URA VOŽNJE ZA B KATEGORIJO......................................................................................4.000 sit

URA VOŽNJE ZA PRIKOLICO E k B....................................................................................6.000 sit

URA VOŽNJE ZA H KATEGORIJO......................................................................................4.500 sit

CENIK

Ura vožnje za B-kategorijo 4.000 sit, ob nakupu paketa 20-ih ur je ura vožnje 3.800 sit.

Zdej je že CPP za plačat :BUA: Je so šupki :slap: Drgač je pa tole cenik od avtotrada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je do zdaj izpit prso:

Teorija(CPP) = 10000 -15% zarad 15 letnice avtosole = 8500

Drustveniga sem mel zastonj oz vstetiga v to ceno

Obcinsko teorijo sem dal skupno 6700

Vsaka ura voznje je pa 6000 pa upam da bo tle tud 15% :D

Avtosola Oman - Maribor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEČAJ TEORIJE CPP za A, B , H, E k B................................................10.000 sit

PREIZKUS ZNANJA(društveni izpit) za A , B, H in EkB........................2.800 sit

PONOVNI PREIZKUS ZNANJA IZ TEORIJE.........................................1.500 sit

ČAKALNA URA.........................................................................................2.500 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO DO 125 ccm(11kW) ....................................................5.600 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO 25kW............................................................................5.600 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO MOTOR LAST KANDIDATA ................................3.700 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO BREZ OMEJITEV......................................................6.500 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO MOTOR LAST KANDIDATA.................................5.000 sit

URA VOŽNJE ZA B KATEGORIJO......................................................................................4.000 sit

URA VOŽNJE ZA PRIKOLICO E k B....................................................................................6.000 sit

URA VOŽNJE ZA H KATEGORIJO......................................................................................4.500 sit

CENIK

Ura vožnje za B-kategorijo 4.000 sit, ob nakupu paketa 20-ih ur je ura vožnje 3.800 sit.

Zdej je že CPP za plačat :BUA: Je so šupki :slap: Drgač je pa tole cenik od avtotrada

ja povišal so ja....jst bom zdej za A delu kmal

a ti si iz podpeči...hehe kr bliz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prjatu ti pa manka kr ene 2 leti...brez zamere sam ti še mal 50ccm

voz pol boš pa kej močnejšga kupu...kaj pa veš...možno da bo lih od ns kupu pol motor :rolleyes:

no me se pa dons začne tečaj CPP sam mot me tale sneg k pada k vidm da še doug časa ne bom vozu :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak risko ?? koga si to mislu .....

BaHa - nima izpita ma rs 125

justaboy - nima izpita ma rs 125

mi - ma nsr 125 ne vem ce ze ma izpit najbrz ma .. :D

ne vem od koga si ti mislu naj se naprej 50ccm voz ? :D

PIZDA JST BOM ZNORU !!! zej bi jst mogu furat ...... pa kar neki pofukan kurcev sneg in burja ma mrsh u pizdo matr .... :wacko: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak risko ?? koga si to mislu .....

BaHa - nima izpita ma rs 125

justaboy - nima izpita ma rs 125

mi - ma nsr 125 ne vem ce ze ma izpit najbrz ma .. :D

ne vem od koga si ti mislu naj se naprej 50ccm voz ? :D

PIZDA JST BOM ZNORU !!! zej bi jst mogu furat ...... pa kar neki pofukan kurcev sneg in burja ma mrsh u pizdo matr .... :wacko: :angry2:

pa koci tut nima izpita :D

drgač mam pa jutr izpit iz cpp-jev :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koci tut nima izpita :D

drgač mam pa jutr izpit iz cpp-jev :unsure:

sm gledu une k so nazadnje postal .... :P kr nism steku komu je blo namenjeno tisto s 50ccm ..... (no sej jst tud za 50ccm nimam) .... BTK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf jst mam za 50cc že ene 4 leta, k sm ga prej naredu pa sm pol sam na občino šeu iskat ko sm biu 14 str

mah .... sej bi ga naredu ce ne bi bil tok drag .... kr vem da vcasih so dal za izpit niti ne 10.000sit .... zej se pa da ful ful kesa ... pa sm raj pocaku da zej delm za 125 oz neomejeno ... :) ko se mires ne bi splacal .. :) in itk ce so prsli kapi si spizdu bo vsakmu makadamu ..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEČAJ TEORIJE CPP za A, B , H, E k B................................................10.000 sit

PREIZKUS ZNANJA(društveni izpit) za A , B, H in EkB........................2.800 sit

PONOVNI PREIZKUS ZNANJA IZ TEORIJE.........................................1.500 sit

ČAKALNA URA.........................................................................................2.500 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO DO 125 ccm(11kW) ....................................................5.600 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO 25kW............................................................................5.600 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO MOTOR LAST KANDIDATA ................................3.700 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO BREZ OMEJITEV......................................................6.500 sit

URA VOŽNJE ZA A KATEGORIJO MOTOR LAST KANDIDATA.................................5.000 sit

URA VOŽNJE ZA B KATEGORIJO......................................................................................4.000 sit

URA VOŽNJE ZA PRIKOLICO E k B....................................................................................6.000 sit

URA VOŽNJE ZA H KATEGORIJO......................................................................................4.500 sit

CENIK

Pr ns je tečaj CPP 25.000.

Taku de tu tle se mi še use mau zdi.

Ura vožnje za A do 125 (11kw) je pa 7.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr ns je tečaj CPP 25.000.

Taku de tu tle se mi še use mau zdi.

Ura vožnje za A do 125 (11kw) je pa 7.000.

ja zme je to tud ma ko mam 8.000sit uro ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok mate vi vsi drago :BUA: :BUA:

jst bom delu pr blisku..tečaj cpp je zaston pa izpit CPP tud...ura vožne je pa 5300SIT...tko da to je zame najcenejša ponudba dosedaj....

mislu sm pa the stroy-a...ah sej jst se ne sekeream za izpit sploh...sam zrihtite mitota se vozm povsod...itq sam gas zahodš pa te ni več...oz se sam zvok sliš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA dejte tuki vs več kot polovica nima izpita za 125. Straža ga nima pa vozi planetko, en k ga jst poznam vozi 350 kubičnega 4-kolesnika, pa ma izpit za 50 ccm :grim Tko da bom jst tud kmal na 125 pršou B) Ampak najprej 50, potem pa počasi

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA dejte tuki vs več kot polovica nima izpita za 125. Straža ga nima pa vozi planetko, en k ga jst poznam vozi 350 kubičnega 4-kolesnika, pa ma izpit za 50 ccm :grim Tko da bom jst tud kmal na 125 pršou B) Ampak najprej 50, potem pa počasi

tle ma več kot pou folka izpit... sicer je pa čist odvisno od posameznika. Če maš motor, za katerega nimaš izpita, pa če te policaji dobijo, dobiš kazen + prepoved opravljanja izpita za 2 leti (se mi zdi), ker se rado zgodi, da prvič spizdiš, drugič te pa dobijo pa ornk najebeš ali pa celo povzročiš kakšno nesrečo! Tko da folk, ne se zajebavat, naredte izpit pa se pol furite, je večji užitek :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da folk, ne se zajebavat, naredte izpit pa se pol furite, je večji užitek :OK:

ja se posebno ko furas in srecas na isti furi 2 patrulji :D :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah izpit je dobra zadeva...že zarad tega da poznaš pravila pa PP pa take fore...ni kr brezveze...je pa res da če bi ble cene bl normalne oz da bi blo prvič (skor) zaston pol u drugo pa u tretje pa svinjsko drago bi ljudje drugač gledat na to pa se obnašal temu primerno...

sam kaj čmo k se sam zaslužek zmer išče...jebat ga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je kdo od unih k nima izpita že kdaj čez mejo pelu?...

k po sloveniji že še gre recimo sam pol ne morš na morje če ne gre čez mejo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo na meji te pa sprašuje glede izpita...edin dol ti lahko zatežijo :D

moj frend je šou s tomosom na morje... :D

pacient :slap:

P.S.aja da se ve je šou u pulo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo na meji te pa sprašuje glede izpita...edin dol ti lahko zatežijo :D

moj frend je šou s tomosom na morje... :D

pacient :slap:

P.S.aja da se ve je šou u pulo :D

Meni na meji ni verjel, da imam izpit za neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!