Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

V cetrtek koncno zacnem vozit,tak da je moznost da mam do motobooma izpit :D

a si sigurn??

jst ne bi biu tok zarad vremena :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si sigurn??

jst ne bi biu tok zarad vremena :BUA:

Ja instruktor mi je tak reko,da v cetrtek ob pol 10 zacnem,drugac je pa baje nek dez napovedan za jutr,sam upam da ga ne bo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah .... jst pa ze na solsko cakm ... ce bi blo lepo vreme bi ze dans mel :P

prasci primorski :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasci primorski :devil:

hahahahhaa :P evo solska danes :P hehehe .... se eno urco mam tok da ponovim pred izpitom in pol pa izpit hehehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahhaa :P evo solska danes :P hehehe .... se eno urco mam tok da ponovim pred izpitom in pol pa izpit hehehe :P

baha pol pa do mene prideš pa prpeleš olje .)

ti je kul???kul...ok zmenjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vožnje v slabem vremenu - jst sm naredu samo 3 ure v lepem vremenu. Drugače je blo samo dež, megla in 1x celo toča <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek mam izpitno :P :D

tak da se vidmo v celju :D

kwaaaa??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

jst grem takoj inštruktorja poklicat...sam tale vreme me mal mori...aja btw kok ur pa maš??

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwaaaa??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

jst grem takoj inštruktorja poklicat...sam tale vreme me mal mori...aja btw kok ur pa maš??

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Do zdaj jih mam 6,pa jutri 2 vozim pa v sredo verjetno 3 al pa 4 pa mogoce se v cetrtek 1 :P

Pa v cetrtek mam ob 2 izpitno v najvecji guzvi tak da ne bom dolgo vozo ker bom pol casa voznje tak stal na semaforjih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je dobr v gužvi vozt ker vse bolj v easy poteka :D Samo na pešče moreš malo bolj pazit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je dobr v gužvi vozt ker vse bolj v easy poteka :D Samo na pešče moreš malo bolj pazit

Je fino ja, ker se use bol pocas dogaja in lahko razmišlaš dolgo kaj morš narest. Je pa problem ce mors v 100m 3 pasove zamenjat pa da je gneča da te nuben ne sputi zna bit zajeban. No ja kle se da debatirat, sj pol je use lazje k mas izpit pa k si sam k nimas nubenga k te u rit gleda, še bl paziš k se zavedaš odogovrnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je fino ja, ker se use bol pocas dogaja in lahko razmišlaš dolgo kaj morš narest. Je pa problem ce mors v 100m 3 pasove zamenjat pa da je gneča da te nuben ne sputi zna bit zajeban. No ja kle se da debatirat, sj pol je use lazje k mas izpit pa k si sam k nimas nubenga k te u rit gleda, še bl paziš k se zavedaš odogovrnosti :D

mhm ... no ja .... tud jaz bi bil rad na instruktorjevem mestu ko si ti delala izpit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ... no ja .... tud jaz bi bil rad na instruktorjevem mestu ko si ti delala izpit :naughty:

baha baha :lol1: :lol1:

ni ona pomoje taka...pa še premlad si :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej no ! risko sej ves da se hecm mal ... :D jao :D

pa kej .... tko al tko bi mogla narest izpit .... ce jo jst kot isntruktor ne bi gledu jo bi pa kir drug :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: , premld, kolk pa naj bi bil star, za take stvari :?

totaln offtopic!!!

drugač je pa ona stara 19 on pa 16 .)

vidš razliko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je nekoc reko "leta niso ovira" :D

Mogoče pa dekle pada na mlado meso, kaj veš.

ok zdej pa dost no...

aja...sm dons klicu inštruktorja...pa je reku da v tem tednu me pokliče da začnem vozt...sam še motorje morjo registrirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdej pa dost no...

aja...sm dons klicu inštruktorja...pa je reku da v tem tednu me pokliče da začnem vozt...sam še motorje morjo registrirat :D

Nimas srece.....jst sem prejsni cetrtek zacel vozit,jutr mam se 3 ure v cetrtek pred izpitno se eno uro pol pa izpitna pa upam da bo fertik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!