Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

ok zdej pa dost no...

aja...sm dons klicu inštruktorja...pa je reku da v tem tednu me pokliče da začnem vozt...sam še motorje morjo registrirat :D

ja če delaš u blisku, ta tedn vrjtn še ne boš začeu vozt.

jst zdej delam cpp tm, pa je reku, da ta tedn vrjtnu še nč, da baje šele drug tedn začnejo z vožnjamo za motorje.

pa še en nou motor so dobil, tako da morjo še tisga usposobt.

(tistga pustite pr mir. s tistim bom jst furou :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če delaš u blisku, ta tedn vrjtn še ne boš začeu vozt.

jst zdej delam cpp tm, pa je reku, da ta tedn vrjtnu še nč, da baje šele drug tedn začnejo z vožnjamo za motorje.

pa še en nou motor so dobil, tako da morjo še tisga usposobt.

(tistga pustite pr mir. s tistim bom jst furou :OK: )

si hotu rečt da so ga kupl za enga z nickom reesko??

mah men je reku da jih rabjo še registrerat...upam da bo že ta tedn...sej če ne pa nasledn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mislo da me bo kap ruknala <_< mi je danes instruktor reko,da se je una ko ve kdaj so izpitne zmotla za celi tedn dni,tak da bo treba na izpit se en tedn pocakat :( :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mislo da me bo kap ruknala <_< mi je danes instruktor reko,da se je una ko ve kdaj so izpitne zmotla za celi tedn dni,tak da bo treba na izpit se en tedn pocakat :( :BUA:

jah sej itk so cudni ... tud jst bi potlej ze mel izpit ce ne bi tevi papki mel dopusta ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAREDU IZPIT :OK: :OK: :OK:

matr cel mokr pa prepihan .... v najhujsi burji pa dezju vozu glavno :D na merilcu vetra pisal 119km/h :D loooollll :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam nekj zanima...mam izpit in mam štemplanega A ampak mi pod opombami piše A 79 <50 kmh! in me zanima če lahko vozim 125 vendar do 50 kmh all kaj...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam nekj zanima...mam izpit in mam štemplanega A ampak mi pod opombami piše A 79 <50 kmh! in me zanima če lahko vozim 125 vendar do 50 kmh all kaj...

lp

ja tako nekako ... samo to je kar neki ... frend je mel ta izpit pa je sel delat zej izpit se enkrat kr itk s tem si nc ne pomagas :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš lahko motorje ki imajo končno hitrost homologirano na 50 km/h.

Voziti npr. Hayabuso, s tem da ne voziš več kot 50 je še vedno prepovedano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja pol je to to: da lahko voziš motorje do 125 ccm, katerega šasija dovoljuje hitrost do 50 km/h.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko recen lahko vozis motorje k majo najvec 125 ... in majo v homologaciji napisano najvecjo hitrost 50km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou ne ne...če maš to tak štemplano ne morš vozit 125KE...to je za to da lahk furaš tiste mopede ko majo belo tablco 125ke pa nemorš furat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko recen lahko vozis motorje k majo najvec 125 ... in majo v homologaciji napisano najvecjo hitrost 50km/h

Ne....to je misleno kot da lahko vozis stare mopede,ki imajo se dovoljeno hitrost 50km/h,ker novejsi majo 45,ni pa to misleno da lahko vozis moped do 125cc pa ki ma max 50 km/h....naj vas tist "A" pred 50km/h ne zavaja prevec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne....to je misleno kot da lahko vozis stare mopede,ki imajo se dovoljeno hitrost 50km/h,ker novejsi majo 45,ni pa to misleno da lahko vozis moped do 125cc pa ki ma max 50 km/h....naj vas tist "A" pred 50km/h ne zavaja prevec....

to sm js mislo ja :D

baha čestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bejbe moje...prej me je inštruktor klicu tko da bo izpit kmalu ker sm že use zmenjen za vožnjo...

kmalu se bomo vozil...

aja baha pa yustaboy kok ur sta mela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bejbe moje...prej me je inštruktor klicu tko da bo izpit kmalu ker sm že use zmenjen za vožnjo...

kmalu se bomo vozil...

aja baha pa yustaboy kok ur sta mela?

no fajn...sam da bo izpit....:D

Placal sem 15 ur...mel sem jih pa mislim da je bla 14ta ura izpitna :D

Sem pa dans naredo privh 25km z izpitom....

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm js mislo ja :D

baha čestitam :OK:

hehe tnx :OK:

ej bejbe moje...prej me je inštruktor klicu tko da bo izpit kmalu ker sm že use zmenjen za vožnjo...

kmalu se bomo vozil...

aja baha pa yustaboy kok ur sta mela?

jst sm mel 12o uro izpitno :) pa placu sm jih tud 12 .. :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima, a atošole poleti isto obratujejo kot pozimi, a majo kej spremenjen urnik al pa kej? jest mam poleti rojstni dan(avgusta), vozit bi začela pa junija, pa upam da se ne bo zadeva zavlekla do septembra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pozim bos itak bol tesk vozla(ce mislis motor), sicer pa nwm zaka bi mele drgacn urnik

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pozim bos itak bol tesk vozla(ce mislis motor), sicer pa nwm zaka bi mele drgacn urnik

ne , ne mislm avto. drgač pa mislm drugačn urnik zarad dopustov in tega, sigurn gre tut moj inštruktor kej na dopust, usaj pomoje a ne, tko da se mi bo časovno najbrš pozbnal, da bo mal delj,...no kakorkoli, sam to sm hotla slišat, čez celo leto je enak urnik. Hvala vam, ajde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr mam jst vožno ob 13ih do 15 ih...pa me zanima kdo pol za mano voz...k je inštruktor reku da en za mano voz tud 125 ccm...??

KRIK a si to ti??al kdo je??da vem...da mu lahko benz zaprem da mu bo crknu takj po 20 metrih :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ybr tw cbr 125...al pa eni celo 250 suzuki(koci to fura) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!