Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

hehehe, sej bo risko samo mau še pa bo izpit :P :P :P :P potrpi potrpi hehe, pol pa itak nabijat kilometre !!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem fural s kymco sectorjem :D nikam ne gre

js tut...pri enih 90km/h ti začne ful belanco trest :) drgač pa sm ga na AC komaj spravo okrog 120km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut...pri enih 90km/h ti začne ful belanco trest :) drgač pa sm ga na AC komaj spravo okrog 120km/h

pr keri avtosoli si pa vozo...jst se vec ko 95 nism pelo....tud na AC ne ker je veter piho da me je po celem pasu premetavalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr keri avtosoli si pa vozo...jst se vec ko 95 nism pelo....tud na AC ne ker je veter piho da me je po celem pasu premetavalo :D

ammm avto marvo al kaj že v mbju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih prhajam iz vožnje...kr kul je tale tw-jka za igrt...sam motor pa nikamoooooooooooooor ne gre :BUA:

ej sm dau gas pa sm biu še bl na mestu se mi zdi...nikamor ne gre ...sam za osmice pa to je pa kul... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne potrebuješ neke strele, ki ima več konjev kot jih je v Lipici!

Jutri ob 4 začnem, več napišem zvečer kakšen kandot bojo posodli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne spremljam te teme, kaj to je tema namenjena izražanjem osebnih doživetju pri delanju izpita?!?!?

In če hočeš kaj zvedeti o kategorijah izpita greš brat useh 100 strani...

Mislm fuck česa usega se ne greste na tem podforumu (125-250), pa pjte take stari pisat v podforum KR NEKI...

Res svaka vam čast :topic: :worship: :slap:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pomoje je to tud neke vrste napotek al pa podatek, s katerim motorjem, pa kakšen je se vozi v kaki svtošoli al kaj??? al pa kej podobnga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pomoje je to tud neke vrste napotek al pa podatek, s katerim motorjem, pa kakšen je se vozi v kaki svtošoli al kaj??? al pa kej podobnga :OK:

Mal doug napotek tole 98 strani :blink: ...

Dj no prosm...kako lahko nekdo ki prvič obišče ta forum najde nekaj kar ga zanima pri izpitu ta tolikih straneh?

Al me slučajno maš za norca????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :D Če koga kei zanima vpraša na novo al pa uporabi iskalnik.. Nevem kaj je narobe s tem. Lahko pa bi kak moderator dal to temo za sticky pa zbrisal vse nepotrebne/neprimerne odgovore. Da bi na parih straneh bilo vse kar je tle notr pametnega in uporabnega.

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :D Če koga kei zanima vpraša na novo al pa uporabi iskalnik.. Nevem kaj je narobe s tem. Lahko pa bi kak moderator dal to temo za sticky pa zbrisal vse nepotrebne/neprimerne odgovore. Da bi na parih straneh bilo vse kar je tle notr pametnega in uporabnega.

In čez dva dni bi bilo spet....

Ja, vem tut ta moj post samo gužvo dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še zdaj ne razumem kak je s tem izpitom. jaz sem 17.7.04 naredo izpit za 125ccm, zdaj pa ko bosta 2 letei od tega datuma mimo me zanima če dobim brez omejitev al 350cmm? inšturktor mi je rekel da brez omejitev zdaj pa nevem?

ve kdo kaj več????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še zdaj ne razumem kak je s tem izpitom. jaz sem 17.7.04 naredo izpit za 125ccm, zdaj pa ko bosta 2 letei od tega datuma mimo me zanima če dobim brez omejitev al 350cmm? inšturktor mi je rekel da brez omejitev zdaj pa nevem?

ve kdo kaj več????

Če si izpit naredu 17.7.2004, boš 17.7.2006 dobil izpit z omejitvijo na 25kW!

Ne poslušat inštruktorja, ker verjetno še ni vidu tanovga zakona, ki pa je že več kot pol leta v uporabi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tej temi je že vse 10krat napisan. Drugač pa... zakaj sprašuješ, če nobenmu ne verjameš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki motoristi, prva ura vožnje je za mano sem vozil pa yamaho xt 125x ma je kr uredu, glede na to da si mogu vseh 5 brzin dat skozi da si prsu na 50km/H :D

Uredu je, ko grem na cesto bom pa si vzel kako cbr-o

Lep dan je za mano skratka..

P.S Proti gixerju so jajca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ne, ju3 se grem na amzs pozanimat pa bom napisal točno kak je s tem :nono:

mah ..... najbols je it na obcine kjer ti dajo izpit ..... tam vejo se najvec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurn dobiš sam za 25kw,to je do 350 nekje normalno, pr 21 se ti pa odpre na neomejeno

omejitve na CCM več ni...zaj je sam še na KW

in lahk maš 600tke pa 750tke pa še kaj več zablokirane na 25 KW

dajte mal brat temo ker je vse že napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še zdaj ne razumem kak je s tem izpitom. jaz sem 17.7.04 naredo izpit za 125ccm, zdaj pa ko bosta 2 letei od tega datuma mimo me zanima če dobim brez omejitev al 350cmm? inšturktor mi je rekel da brez omejitev zdaj pa nevem?

ve kdo kaj več????

dobil boš neomejeno .)

Če si izpit naredu 17.7.2004, boš 17.7.2006 dobil izpit z omejitvijo na 25kW!

Ne poslušat inštruktorja, ker verjetno še ni vidu tanovga zakona, ki pa je že več kot pol leta v uporabi :slap:

grčo pššt .)

to vi kr neki nabijate...moj frend je meu marca 2 leti odkar je naredu 11kw izpit...pa ma zdej neomejeno .)

tko da ne vem kaj bluzite :devil:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil boš neomejeno .)

grčo pššt .)

to vi kr neki nabijate...moj frend je meu marca 2 leti odkar je naredu 11kw izpit...pa ma zdej neomejeno .)

tko da ne vem kaj bluzite :devil:

mel je zegn ti js rečem

js mam tut sebtembra 2 leti pa dobim šele 25KW ker je nov zakon žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel je zegn ti js rečem

js mam tut sebtembra 2 leti pa dobim šele 25KW ker je nov zakon žal

jah pa to ne more bit kr tko...sej on sploh ni vedu da je ta fora s 25imi KW...on je sam šou..dobu neomejeno...pa se pelu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!