Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem Motosvetovcem. Dans nardil izpit za neomejeno. :OK: Mel sm 10 ur, vse skup pa me je prišlo cca. 85k SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem Motosvetovcem. Dans nardil izpit za neomejeno. :OK: Mel sm 10 ur, vse skup pa me je prišlo cca. 85k SIT.

čestitam... zdej pa po pamet oz. cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta teden začnem z vožnjo za A :) cpp mam že poštiman...tak da upam da bo čim prej in da vztopim v svet motoristov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA LEP POZDRAV.JS SM TUD DANS OB 12.00 naredil izpit za a (125ccm) :OK: zaj pa gasa na motor :P

Ćestitam :OK:

...se lahk dobimo kdaj na kaki pijači,nismo kaj prevec narazen,sam kakih 50-60 km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA LEP POZDRAV.JS SM TUD DANS OB 12.00 naredil izpit za a (125ccm) :OK: zaj pa gasa na motor :P

čestitke!!! :OK: zj pa na prdo pa kilometre seštevat (brez neprijetnih dogodivščin ti želim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž je tole kr mal :topic: (moje vprašanje), ampak upam da se ne boste preveč jezil ker ma bolj malo zveze z izpitom ampak vseeno;

imam kupoprodajno pogodbo( nepoštemplano(dobim najbrž v sredo poštemplano od notarja, po pošti)) in me zanima če mi ta pogodba velja kot *prometno dovoljenje*? ali imam lahko kakšne probleme s policaji ker imam A1 kategorijo v pogodbi pa ne piše moč motorja (loh bi pulcaj zglumil da je motor odprt, čeprav ni)

oprostite za malo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž je tole kr mal :topic: (moje vprašanje), ampak upam da se ne boste preveč jezil ker ma bolj malo zveze z izpitom ampak vseeno;

imam kupoprodajno pogodbo( nepoštemplano(dobim najbrž v sredo poštemplano od notarja, po pošti)) in me zanima če mi ta pogodba velja kot *prometno dovoljenje*? ali imam lahko kakšne probleme s policaji ker imam A1 kategorijo v pogodbi pa ne piše moč motorja (loh bi pulcaj zglumil da je motor odprt, čeprav ni)

oprostite za malo :topic:

Moč motorja ti piše v prometni... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moč motorja ti piše v prometni... :hmm:

vem,vem.... sam jst nimam prometne. S kupoprodajno pogodbo (overjeno) dobim novo prometno dovoljenje. mene sam zanima če mi ta pogodba začasno velja kot prometna, ker ko smo se peljali s kombijem in motorjem uzadi naloženim nas je ustavil policaj.... hotel je dokument od motorja, dali smo mu kupoprodajno pogodbo in vse je bilo OK tko da ne vem no....:hmm:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem,vem.... sam jst nimam prometne. S kupoprodajno pogodbo (overjeno) dobim novo prometno dovoljenje. mene sam zanima če mi ta pogodba začasno velja kot prometna, ker ko smo se peljali s kombijem in motorjem uzadi naloženim nas je ustavil policaj.... hotel je dokument od motorja, dali smo mu kupoprodajno pogodbo in vse je bilo OK tko da ne vem no....:hmm:

če jst prou vem bi ti mogu NUJNO met prometno...vsaj tko so men rekl k sm delu prepis za mojo lubico..nevem no...poklič na kšn amzs..pa upraš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometna je neke vrste potrdilo da je motor registreran, ustrezen. Če maš ti sam kupoprodajno pogodbo, pol pomen da motorja nimaš registreranga.

kuporodajna samo dokazuje lastništvo, še zmer se pa ne smeš po cesti vozet. Razen če maš prometno od bivšega lastnika, pa je motor še vedno registreran. Sama pogodba ti pa nč ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometna je neke vrste potrdilo da je motor registreran, ustrezen. Če maš ti sam kupoprodajno pogodbo, pol pomen da motorja nimaš registreranga.

kuporodajna samo dokazuje lastništvo, še zmer se pa ne smeš po cesti vozet. Razen če maš prometno od bivšega lastnika, pa je motor še vedno registreran. Sama pogodba ti pa nč ne pomaga.

ja res je tako.....nič ne bo z vožnjo še....treba naprej registrerat

tudi prometne ti ne izdajo če nimaš poštemplane kupoprodajne pogodbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prometna je tak kot osebna od človeka.

hvala vsem za čestitke,vežda bom dal za pir,pa tud srečal se bomo.

ka grete zdaj na žegnanje v NOVI ŠTIFTI,JS GREM Z MOTO KLUBU.

iz kot pa si justaboy???????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prometna je tak kot osebna od človeka.

hvala vsem za čestitke,vežda bom dal za pir,pa tud srečal se bomo.

ka grete zdaj na žegnanje v NOVI ŠTIFTI,JS GREM Z MOTO KLUBU.

iz kot pa si justaboy???????? :?

Ti pise pod nickom :D Pa ta vikend bom mogoce sel v sentjur oz v ponikvo eno krosko gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!