Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

:) vse sem uredil :) :) ju3 dobim poštemplano kupoprodajno pogodbo in prometno (od prejšnega lastnika), tako da se bom lahko fural in da si bom dal narest novo prometno. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam prevoženih 5 ur.. Prvo uro sm neki časa vozu na ATXu ker ni blo ključev od 125ke al pa 250ke. Tolk da sm se mau navadu prestavljat (prej še nikol nism :blink: ). No pol sm pa vozu na 125ki ko je končno dobiu ključ inštruktor. Že 125ka je proti skuterju, čeprav pol enduro pa 4taktna, majka! :D No dons so pa končno usposobli še 250ko, Suzuki Marauder 250 al neki takega.. Waaaaaaaaaa :kva2: :kva2: Kaj to dela ko pride v visoke obrate :eek: To ne moreš verjet kakšna je razlika že z 125, kaj šele sesalc :lol1: Uglavnem, js sm čist navdušen!! Sam speljevanje me kdaj mau je*e (nism navajen da morš tolk gasa dat ko kuplungo spustiš - lena mašina u nizkih obratih :) ). Še kak tedn al pa 2, pa bom prjavljen na izpitno. Pol pa čimprej spedenat to.

Ker zravn delam tud za avto še. Samo tisto bo pa mal dlje trajalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam prevoženih 5 ur.. Prvo uro sm neki časa vozu na ATXu ker ni blo ključev od 125ke al pa 250ke. Tolk da sm se mau navadu prestavljat (prej še nikol nism :blink: ). No pol sm pa vozu na 125ki ko je končno dobiu ključ inštruktor. Že 125ka je proti skuterju, čeprav pol enduro pa 4taktna, majka! :D No dons so pa končno usposobli še 250ko, Suzuki Marauder 250 al neki takega.. Waaaaaaaaaa :kva2: :kva2: Kaj to dela ko pride v visoke obrate :eek: To ne moreš verjet kakšna je razlika že z 125, kaj šele sesalc :lol1: Uglavnem, js sm čist navdušen!! Sam speljevanje me kdaj mau je*e (nism navajen da morš tolk gasa dat ko kuplungo spustiš - lena mašina u nizkih obratih :) ). Še kak tedn al pa 2, pa bom prjavljen na izpitno. Pol pa čimprej spedenat to.

Ker zravn delam tud za avto še. Samo tisto bo pa mal dlje trajalo :D

bravo :D

sej mašina ni lena v nizkih obratih...saj je 4T .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zdaj še dela kdo izpit :? :?

ma jst :BUA:

čakam s5 na roško...pa na inštruktorja da si ga neha drkat na morju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevem kako je s tem izpitom..jst sm naredu za 125ccm oz. 11kw 30.7.2003..(sepravi sem imel do magičnega datuma 13.8.05, že 2 leti izpit) in sem šel dons na mačkovo in ni hotla dat neomejeno...potem sem šel do vodje(ali direktorja) roške in je nekam klical..in potem prišel povedat da bi jst mogu izpit dvignt do 13.8.05... ali je to prav ali ni? dex tvoje mnenje pričakujem, kajti si kar obvladal to sceno z 13.8.05 .)

hvala

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevem kako je s tem izpitom..jst sm naredu za 125ccm oz. 11kw 30.7.2003..(sepravi sem imel do magičnega datuma 13.8.05, že 2 leti izpit) in sem šel dons na mačkovo in ni hotla dat neomejeno...potem sem šel do vodje(ali direktorja) roške in je nekam klical..in potem prišel povedat da bi jst mogu izpit dvignt do 13.8.05... ali je to prav ali ni? dex tvoje mnenje pričakujem, kajti si kar obvladal to sceno z 13.8.05 .)

hvala

Ce ti ga ne bodo dali poskusi pri kaksni drugi UE...zgubit nimas kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevem kako je s tem izpitom..jst sm naredu za 125ccm oz. 11kw 30.7.2003..(sepravi sem imel do magičnega datuma 13.8.05, že 2 leti izpit) in sem šel dons na mačkovo in ni hotla dat neomejeno...potem sem šel do vodje(ali direktorja) roške in je nekam klical..in potem prišel povedat da bi jst mogu izpit dvignt do 13.8.05... ali je to prav ali ni? dex tvoje mnenje pričakujem, kajti si kar obvladal to sceno z 13.8.05 .)

hvala

Ja najkasnej 13.8.2005 bi ti mogu pridt po nov izpit! Od takrt naprej naj ne bi dajal več izpitov za neomejeno pri 18 letih. Pejt v Domžale, ker tm pravjo, da so mal bl za cajtom, drugač pa še na kkšno upravno enoto pejt prašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevem kako je s tem izpitom..jst sm naredu za 125ccm oz. 11kw 30.7.2003..(sepravi sem imel do magičnega datuma 13.8.05, že 2 leti izpit) in sem šel dons na mačkovo in ni hotla dat neomejeno...potem sem šel do vodje(ali direktorja) roške in je nekam klical..in potem prišel povedat da bi jst mogu izpit dvignt do 13.8.05... ali je to prav ali ni? dex tvoje mnenje pričakujem, kajti si kar obvladal to sceno z 13.8.05 .)

hvala

moj frend je dobu 1 mesc nazaj...pa je biu 18 str 2 mesca nazaj....tko da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa vprašanje, kako je kaj z opremo, ko greš delati izpit? Čelada, jakna, hlače? A lahko greš kar v trenerki delat izpit ali kako?

Pa glede čelade, sicer imam eno 15 let staro, ampak mislim da nebo to, kupovat nove za 100jurjev (ker še ne vem kako bo z motorjem) nebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa vprašanje, kako je kaj z opremo, ko greš delati izpit? Čelada, jakna, hlače? A lahko greš kar v trenerki delat izpit ali kako?

Pa glede čelade, sicer imam eno 15 let staro, ampak mislim da nebo to, kupovat nove za 100jurjev (ker še ne vem kako bo z motorjem) nebi.

naj bi opremo (rokavice + čelada pa še jakna včasih) dobil na v aš...če pa greš delat pa se prvo pozanimaj če slučajno ne dajo opreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so na predavanjih kr neki strašil da bom mogu met opremo sabo(škornje rokavice pa to...)...pol pa pridm na vožnjo sm meu pa izbiro opreme v barvnih kombinacijah...pol pa če mam rdeče čevle uzamem rdeče rokavice pa tko...če mam črne čevle uzamem črno dainese jakno...če si blond se pa ujema z njihovimi belimi čeladami... :P

jah tko je... sam pozanimi se prej..k ene avtošole so prasice pa ne dajo opreme :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend je dobu 1 mesc nazaj...pa je biu 18 str 2 mesca nazaj....tko da....

aja, resno je dubu neomejeno? kje?

a na domžalah naj bi dajali al kako?

ker mi je res glupo(saj vem da je pač 18.3.05 začel veljati nov zakon) da sem jst mel do 12.8.05 že dve leti..in bi bilo logično, da bi bilo čisto vseeno kdaj ga pridem iskat

jst pa takrt na morju, sanjal se mi ni, kaj se dogaja v Lj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, resno je dubu neomejeno? kje?

a na domžalah naj bi dajali al kako?

ker mi je res glupo(saj vem da je pač 18.3.05 začel veljati nov zakon) da sem jst mel do 12.8.05 že dve leti..in bi bilo logično, da bi bilo čisto vseeno kdaj ga pridem iskat

jst pa takrt na morju, sanjal se mi ni, kaj se dogaja v Lj :P

Kolkr vem, ga je njegov prjatu dubu na Vrhniki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr vem, ga je njegov prjatu dubu na Vrhniki .)

pa jst k sm iz Lj, grem lahko na vrhniko iskat al kako?

kje pa je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to itak ni možn no. razn če je tista k mu ga je dala tko butasta da ne ve kva dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem včeraj naredil izpit za a1 :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

zaj treba samo še motor nabavit :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem včeraj naredil izpit za a1 :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

zaj treba samo še motor nabavit :yea1:

bravo :OK:

iz kod pa si,da se ki dobimo?

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!