Skoči na vsebino

Kdo je psiho?


D-D

Priporočene objave

No pa da vidmo kolk psihotov se sprehaja po motosvetu.

Jz sm že ena izmed njih :xx:

To je testno vprašanje nekega znanega ameriškega psihologa.

Najprej v miru razmislite o rešitvi.

ŠELE NATO POGLEJTE DOL ZA ODGOVOR!

To je zgodba nekega dekleta.

Na pogrebu svoje mame je videla moškega, ki ga ni poznala.

Bila je zaprepaščena, ko ga je videla in prepričana, da je to človjek

njenih sanj in se zaljubila v njega.

Toda po pogrebu je on izginil in nikoli več ga ni videla.

Malo zatem je ubila svojo sestro.

Vprašanje: Zakaj?

Prosim vas, da ne gledate dol, dokler ne razmislite o odgovoru in

najdete rešitev.

Rešitev:

Upala je, da se bo ta moški ponovo pojavil na pogrebu.

Če ste točno odgovorili na vprašanje, potem razmišljate kot psihopat.

To je bil Test znanega ameriškega psihologa, s katerim se je koristil,

da bi odkril, ali ima nekdo mentaliteto morilca.

Testirali so veliko obsojenih serijskih morilcev, ki so točno odgovorili.

Če niste odgovorili pravilno, bodite srečni.

Če kdo od vaših prijateljev pove točen odgovor, bi se mogoče morali

distancirati od njega.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, premal sem vztrajal in prehitro dol pogledal, da bi bil psihopat.

Ampak sej to je tudi ene sorte nestrpnost. Samo da nisem normalen, je že tako ali tako dolgčas! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne..ker lisica ne jemlje iz ,,domačega,, kurnika. Torej vsak dan mu zapojte..,,Prjatelja za vedno,, :)

A je kdo..že kdaj naletel na kakšnega psihopata..kakšnega serijskega morilca...pa sploh ni vedel...dokler ga niso prijeli???

Jest namreč sem.....bil je elektro inžinir pri izdredno priznani švedski firmi, in je poslovno hodil v SLO in bil je strokovnjak na svojem področju. Tak: majhen, droben, svetel, malce plešast, z očali, šved. Rad je pil (kot vsi švedi, ko pridejo na celino) in od vseh poslovnih partnerjev iz tistega konca najbolj zabaven...en tak poseben smisel za humor....in v bistvu je bil zajebant in zelo direkten, nobenih praznih bla bla bla...

Leif mu je bilo (mu je) ime...žena je bila američanka, tri otroke...in vedno je razlagal o svojem avto-domu---kam vse grejo in kok je fajn. Pa smo se menil, da bojo otroci med počitnicami sem prišli...pa bom šla naslednjič jest dol itd... Dostikrat je prišel k nam na kosilo in me potem zapeljal v mesto (je bil nastanjen v centru...jest pa nimam mestnega avtobusa in premlada za izpit in je bilo usput) no vse lepo in prav dokler ga niso prijeli. Dobili so ga čist po naklučju....pred nakupovalnim centrom eni ženski avto ni vžal, pa ji je ponudil, da jo zapelje do domov (bil je z tem famoznim avto-domom)...in sta šla....pa jo je davil, pa mal porezal...vendar se mu je mudilo domov (bil pa je vedno točen) in jo je zvezal in pustil, da mal počaka, da bo prišel nazaj...pa je prišla k zavesti se rešila in to je bil njegov konec. Dokazali so mu 6. žensk, jih je posilil, odrezal joške, in jih razkosal ter razmetal naokoli. To kaj točno je z njimi počel, in ali je to počel samo na švedskem (baje da je imel interpol celo akcijo okoli tega) ne vem je že dolgo tega in novice iz tistega konca so bile bolj skope..pa še to ,,rekla kazala,,...sedaj je baje na ,,doživljenskem,, prestajanju kazni nekje na severu..v specialem psihatričnem zavodu zaprtega tipa.

Jest nikoli in nikdar ne bi rekla, da je blo z njim kaj narobe in tudi nikoli mi ni dal niti enega čudnega pogleda..neki, vsaj neki, da bi rekla ,,ja, neki pa ni štimal,,...bila sem..in vsa moja familija močno presenečeni in v bistvu še danes ne verjamem....tko kot meni tega nihče ne verjame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, jaz sem tudi psihopatka.

Sicer pa sem enkat enega spoznala, sva šla na kavo skupaj itd.... un mi je potem še nekajkrat pisal, da bi se še dobila itd... potem je pa nehal. Čez kak mesec sem pa v časopisu prebrala, da je v postojni enega ustrelil in seveda ubil, ker se mu je baje malce skeglalo.......... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...logično razmišljal da razvozlal uganko.. :) in zdaj sem psihopat :? ..ups...jeba...kam me to pelje.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem psihopat :kva2:

@ lina mogoče pa jošk še nisi imela, da bi ti jih odrezal :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno sem PSIHOPAT.

Vse bi pobil.....kar leze in se plazi.

Vse bi po**al.....kar leze in hodi.

Vse bi zaprl v temno čumnato.....da bi se pol izživljal na tem.

Srečen sem,da sem psiho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mali psihopat ki te stisnu bo za vrat :P

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej počas se nas bo pa nabral :OK:

Bojo moral v Polju še kak oddelk odpret; sam ne vem kako nas bojo polovil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn psihopat. ampak sam zarad tega, ker sem za to foro ze vedel. pred tem sem bil se normalen. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!