Skoči na vsebino

Kdo je psiho?


D-D

Priporočene objave

Hehe jst sm tud zdrav:) Sm mislu, de je sestro z njim vidla, ampak če ga nikol več ni vidla, pol to ni mogl bit. Pol sm pa razmišlov pa tuhtov, pa me je začela glava bolet pa bi tud jst enga frderbal, da bi še nega mal bolel :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če se vsak 1. november vračaš na britof, da bi videl kako se kaj mlade vaščanke razvijajo je to tudi kak znak? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje razmišljanje o problemu je potekalo nekako v tej smeri <_<

Predpostavil sem, da je omenjeno dekle, ki je ubilo svojo sestro imelo zelo težavno mladost. Oče jo je spolno zlorabljal in pretepal že od ranega otroštva. Zaradi tega je postala zafrustrirana, odtujila se je od vsega sveta, ni imela prijateljev, samo nekaj znancev, pa še tisti je niso marali, ker je bila drugačna od drugih, zaprta vase, ipd.. Edina svetla točka v njenem življenju je bila le njena mama, katero je imela zelo rada in je bila njena edina tolažba v hudih trenuthih. Kljub temu, da je mama vedela kaj se dogaja, se ji ni upala pomagat, ker se je bala svojega moža, da bi poškodoval/ubil/karkoli že njo in hči zraven. Ta punca pa je imela še sestro, s katero pa je oče v nasprotju z njo ravnal zelo lepo. Zmeraj ji je nudil ljubezen, nikoli jo ni nadlegoval, skratka bila je očkova mala punčka. Vse to se je v tem dekletu leta in leta nabiralo, čedalje bolj je sovražila očeta in hrati tudi svojo sestro, mami pa je bila bolj in bol naklonjena. Ko mama umre, zanjo ugasne tudi zadnji žarek upanja v tem življenju. Zgubi edino osebo, ki jo je kadarkoli imela rada in ji je vedno stala ob strani. Pritisk je prevelik. Vse to pa doseže vrhunec, ko po pogrebu pride domov, tam pa jo čaka sestra, ki ji pove, da ji je(sestri) očka ravno plačal izlet na havaje, da si malo umiri živce, od stresa, ki ga je preživela. To je kaplja čez rob, dekle zagrabi francoza (je motoristka in ima veliko svojega orodja, ker sama servisira motor) in ubije svojo sestro!

No, to je bila moja razlaga.. Pa sem bil prepričan da bo pravilna.. Pol pa zvem da nisem psiho :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če se vsak 1. november vračaš na britof, da bi videl kako se kaj mlade vaščanke razvijajo je to tudi kak znak?  :?  :hmm:

Ne, to sam pomeni, da si prestar da bi jih spoznal v gostilni... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če se vsak 1. november vračaš na britof, da bi videl kako se kaj mlade vaščanke razvijajo je to tudi kak znak?  :?  :hmm:

daj... ...grema na en pir, pa ti tam kako predstavim... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fotr je psiho! :blink:

Dedno pa zgleda ni! :unsure:

Grem popoldne vrt prekopat. :?

Kdo koga pogreša? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem par dni počakal, da ne bi panike za brez veze zganjal.

Sem že trikrat zamenjal papir v kletki, pa je bil vedno čist.

Pa obe posodi, za vodo in pičo, sta skoz polni.

Pa tišina je v sobi.

:xx:

Kje je moj kanarček? :kva2:

Premza, a si najdu kej pernatga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!