Skoči na vsebino

prepis


janih

Priporočene objave

To že, pr nas pride 3k. Sam mene je bol zanimal če more bit kupec kej prisoten, al mu lahko jst samo pošlem pogodbo pa on izpolne svoj del, pol pa pošlje nazaj k meni, pa še jst svoje, pa dam overit.

Ti, kot prodajalec, lahko izpolniš celotno pogodbo in jo overiš. Tako je motor uradno prepisan na kupca. Potem samo še zavarovanje uredita, če je bil motor registriran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, kot prodajalec, lahko izpolniš celotno pogodbo in jo overiš. Tako je motor uradno prepisan na kupca. Potem samo še zavarovanje uredita, če je bil motor registriran.

In tu ga lahko kupec, če hoče, orenk našpona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO LINK

ne da delam reklamo, samo tu sem jaz že dva prepisa naredil, vse ok, s kupcem ne rabiš priti v fizični kontakt, imajo korekten odnos do strank, skratka jaz nisem imel nobenih problemov :OK:

gre pa takole: ti naročiš pogodbo, noter v obrazec na netu vneseš vse potrebne podatke, potem čez kakšne 3 dni dobiš domov pogodbo (plačaš po povzetju), cena pogodbe je odvisna od vrednosti motorja (lahko se zmeniš s kupcem da napišeš manjšo vrednost, da te pride ceneje), potem ko dobiš domov samo podpišeš pogodbo, in neseš na občino overit (takoj ko prideš noter na desno in tam je okence, to je za UE NM) plačaš 240 SITnih za overovitev in pošlješ pogodbo kupcu po pošti, to je vse, simpl ko pasulj :D

še to: v kuverti dobiš 3 pogodbe, dve od teh imajo zraven račun: tisto brez računa ti samo podpišeš in pošlješ nazaj na avtoporto, da shranijo v evidenco, eno pogodbo z računom obdržiš ti, drugo z računom pa neseš overit in pošlješ kupcu

mene je kompleten prepis za mitota prišel okoli 4k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sem že dvakrat za avtomobil naredil vse sam brez kupca. Avto sem prodal nekomu, ki se ukvarja s prepisom avtomobilom. Ta ge je prodal kupcu. Nato sem šel na upravno enoto overit kupo prodajno pogodbo. Vse skupaj narejeno v 1uri in stane cca 3.000 SIT. Vozil nisem odjavljal iz prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!