Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Živjo druščina!

V kolikor se komu da, tudi jaz bi prosu za link, da si ogledam dirko.

Hvala!

A je Rossi kaj omenu kakšna je Honda od zadaj?? Se samo hecam. Bravo Nick!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dirko pogledal včeraj zvečer (na VHS kaseti). Proga je res huda, dirka sama pa je bila bolj dolgočasna. Yamaha pa naj kar ostane modre barve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola:

full race high quallity (270mb): mms://wm.motogp-emea-secure.speedera.net/wm.motogp-emea-secure/ppv_multimedia2/362/362836_79379.wmv?HashKey=f372f0068dbd31

full race low quallity (140mb): mms://wm.motogp-emea-secure.speedera.net/wm.motogp-emea-secure/ppv_multimedia2/362/362725_63206.wmv?HashKey=53017aec6866a3f7ef31db18e000a6cd

sej veste copy paste celoten link v windows media player pod open url!

Pa men ne dela high quallity, mi zateži da nimam autoritete oz. dostopa do tega muvija, medtem ko mi loq quallity normalno zaigra.

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko mal pomagam? :)

Jst osebno ponavadi raje malo pocakam, da dajo vn razlicico z boljso kvaliteto na kaki torrent strani, ker na motogp.com niti high quality ni bohvekej. No, ena izmed teh je tale, kjer se treba prijavit. Jst sm pravkar pobral dol Laguno Seco v wmv formatu. Kvaliteta, very good! :OK: Aja, ce boste hotli se kdaj kej od tam pobrat se pa probite drzat ratio-ta (razmerja upload-download). ;)

Za cekirat je tudi tale.

Pa lep pozdrav,

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk se čudite progi, pa prehitevanja... upam da boste od sedaj bolj gledali sbk :worship: , kjer je tega poun kufr :worship: da ne rečem da je več powerslidov in na sploh supermoto vožnje :worship:

Gp pa je bil soliden, ampak ameriški režiser ne pozna počasnih posnetkov in zanimivih stvari med dirko :slap:

Donington nasledna, Rossi naslednji zmagovalec :?

Aja pa ni ANTHONY HOPKINS ampak John Hopkins.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vruum: ok, KAKO si dobil ta avi? jst bi si vsako dirko raje v italijanscini potegnu dol? a je Italia1? no sej bom vidu cez... uhm.. 1h pa pol :OK:

@frankie: se strinjam mocno zelo glede sbk. :OK: bi gledu zmeraj, sam ni televizije, ki bi prenasala v zivo.. je blo vec italijanske podpore se kake dve leti nazaj ko je ducati zmagoval... :devil: a si gledu kdaj ce se da od kje pobrat dirko? torrent like? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo kake linke z eurosportovimi posnetki in komentatorji? vse drugo mi je dolgočasno poslušat ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo kake linke z eurosportovimi posnetki in komentatorji? vse drugo mi je dolgočasno poslušat ... :D

Jaz bi tudi to...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tudi avi prejšnje dirke (Assen) prav tako v italijanščini.

Ma ne ni panike. Sam ponavadi mi ne rata pogledat dirke ker delam skoz vsaki vikend.. tudi ta. Tko da.. ma kaj snemas ti pr tebi doma? :rolleyes:

Aja, se priporocam za italijanski avi od Doningtona! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk se čudite progi, pa prehitevanja... :worship:

Sam na tej zadnji dirki v ZDA pa ni bilo toliko prehitevanja kot ponavadi. Edino Edwards se je prebil v odspredje... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi 50 obletnice.... ni to zvezda stalnica - brez panike.

yamaha 1955 - 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi 50 obletnice.... ni to zvezda stalnica - brez panike.

yamaha 1955 - 2005

men je pa vsec

Jest grem pa lihk v London med casom dirke v Donigtonu :OK:

sam jo negrem gledat

no upam da bo Edwards spet dobr odfuru lansklet je bil drugi ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....padajo ko po tekočem traku :glare:....lije ko iz škafa

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!