Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

ja, seveda, v avtu je vse ful lažje - samo več krogov traja ... ;) pa v bistvu sploh ne rabijo kondicije imet v formuli 1 :D

Normalno da ne. Nič kondicije ne rabijo. :grrr levi komolec ležerno čez rob cockpita, v desni roki, ki je na volanu, čik, na vzvratnih ogledalih pa dišeče smrekice obešene. :lol: :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da ne. Nič kondicije ne rabijo.  :grrr  levi komolec ležerno čez rob cockpita, v desni roki, ki je na volanu, čik, na vzvratnih ogledalih pa dišeče smrekice obešene.  :lol:  :grim

Aaaaaaaaaaaaaaa....

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gibernau & Biađi sta za v isto šaro...

Ah no ne vem no.... :hmm: Biaggi ma v žepu vseeno 4 naslove sv. prvaka, pa čeprou v 250klasi. Gibernau nima niti tega.

Pa vseen nista za šaro, se kr lepo odlično peleta, pač pa je Rossi klasa zase, prihajajo pa že mlajše generacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zaqwa mu je pa to kazu  :eek:  A zato k se je zbremzu al kaj??? Mislm, tole pa res ni blo športno  :nono:

:) si narobe razumel. S tem, da sta za v isto šaro, sem hotel povedat, da imata oba na čase kake nešportne poteze ...kot je bila recimo ta od Seteja... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo Rossija kljub temu kmalu gledali v F1?

Rossi naj bi prejšnji teden znova sedel v Ferrariju, ter se z lanskim dirkalnikom vozil po dirkališču v Maranellu. Rossi je nabral kar 375 testnih kilometrov in s tem izpolnil pogoj, da že lahko zaprosi za superlicenco formule 1.

Kot je poročala neka revija naj bi bil Rossi presenetljivo hiter, saj je dosegel čas 0:57.2 :eek: Rossi je ta čas dosegel z lanskim dirkalnikom in letošnjimi Bridgestonovimi gumami. Za rekordom, ki ga drži M. Schumacher je Vale zaostal za manj kot sekundo in pol. Kot so povedali inženirji, naj bi bil Rossi na izhodu iz ovinka skoraj tako hiter kot sam Michael Schumacher, nagaja pa mu edinole prezgodnje zaviranje pred zavojem.

Če strnemo, bi se lahko Rossi po koncu prihodnje sezone že preselil v F1 kot npr. testni voznik pri Ferrariju, kasneje pa bi lahko postal drugi dirkač v zgodovini, po Johnu Surtersu, ki bi mu morda uspelo postati svetovni prvak tako v motociklizmu kot v F1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš povsem prav ampak: Rossi je po tem ZNOVA sedel v ferrariju - le teden dni kasneje in rezultat je tista sekunda in pol zaostanka oz. mislm da je dečko takat 2 dni skupaj testiral.... to pa nisem prepričan čist .)

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo od 1,5 sec zaostanka do rekorda bo Rossi rabu leta treningov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dela lih najbolj ves.. kej pogledas in probas ustimat? Jst bi tko rad pobral to dirko z ita. komentarjem.. :rolleyes: :OK:

lp

duhec

Sorry, bil na dopustu. Bom probal, če je še zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda kot odgovor na boleče letošnje poraze za Brno pripravlja novo mašino, ki naj bi se vrtela za 800 vrt/min višje kot dosedanja izvedba in naj bi zmogla od 10 do 15 konjev več. Kdo jo bo dobil še ni jasno, verjetno pa Hayden, Biaggi in tudi Gibernau.

Kaj mislite, jim bo to pomagalo do zmag?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta štrom je treba ven zmetat.....traction control, pa to 50% zaporo v prvih 3. prestavah in use drugo....

naj se vozijo s surovo brutalnostjo moči motorja in da vidimo kdo je the champ....

ajde hitro kurcat moj post....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta štrom je treba ven zmetat.....traction control, pa to 50% zaporo v prvih 3. prestavah in use drugo....

naj se vozijo s surovo brutalnostjo moči motorja in da vidimo kdo je the champ....

ajde hitro kurcat moj post....

lp,

jure

Zakaj bi kurcali tvoj post? Čisto dobra ideja! Saj jih bodo prej kot slej stroški stisnili v kot, ker pretiravajo z razvojem. Aprilija je že škripnila, KTM je odnehal - Proton verjetno tudi, BMW si ne upa vstopit.

Kot sem že enkrat napisal MOTOGP gre po poti F1, ki sedaj blodi med različnimi pravili in predpisi ko želijo spet pridobiti nazaj nekaj zanimivosti pa jim ne rata. (in ljudje iz MotoGP-ja se iz nihovih napak niso sposobni ničesar naučiti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde hitro kurcat moj post....

lp,

jure

eeee zmeri sm hotu to rect: jure, ku si ti KRNEKI!!! :ninja: :lol: :P ;)

se strinjam drgace, brez nobenih pomagal, F1 tudi.

vruuum: hvala, upam da mi rata pobrat potem ko pridem domov! :) :OK: se priporocam za se kdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta štrom je treba ven zmetat.....traction control, pa to 50% zaporo v prvih 3. prestavah in use drugo....

naj se vozijo s surovo brutalnostjo moči motorja in da vidimo kdo je the champ....

ajde hitro kurcat moj post....

lp,

jure

pametno povedano sam ko nas nocejo poslusat

pa nevem zakaj nas ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!