Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Hola!

Evo nekaj slikc iz Brna... mislim da ni treba komentarjev...

...naši :-))...Kennyjev in Valetov skuter......boks št. 11...... še isti boks......dobro da sem še samski...:-)))...pir in vodka še vedno rules......tribuna C......češki zajtrk - če najdeš sobo s tapravo gazdarico...:-))...kamp kot ponavadi......najboljše osminke......najboljše četrtinke......in seveda......in tole za konec.

:kva2: :eek: skoraj težko verjamem, da si vse to sam fotografiral :kva2: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Gionni!

Saj nisem vse sam slikal - tiste slike na katerih sem jest gor je slikal nekdo drug.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa Union al pa Laško...

upajmo

bojo kaksne nagrade,zberi 100piksn in zadeni motoGPvstopnico(padock :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Vragica: sorry bejba, sej veš da me špageti zanimajo samo na krožniku :004 pa še Capirossija RES ne maram (še vedno nisem pozabil kaj je naredil ubogemu Haradi!!!)

@ Ventil: hvala, imel sem srečo (al sem bil pa tolk priden???) da sem dobil novinarsko (Media) vstopnico... in jo seveda izkoristil kolikor se je dalo, pa še malo čez :devil:

@ salsa: hvala, hvala... srečanje pa takole: ti boš bolje vedel al sva se srečala al ne, ker me vidiš na sliki kako zgledam :naughty: najbrž sva se, sem bil v treh dneh le ene tri ure na pisti (G,C), vse ostalo pa v boksih al pa v Press roomu :) zijal sem pa le za facami ki sem jih iskal, tko da sorry, škoda ker me nisi pocukal za rokav

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Capirossi naredu Haradi?

A se ne spomniš, kako ga je zbil z vozišča in ob tem on (capirossi) postal svetovni prvak? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še Capirossija RES ne maram (še vedno nisem pozabil kaj je naredil ubogemu Haradi!!!)

Že res da ti fantje včasih počnejo stvari, ki niso športne, sam verjemi, da je Loris eden izmed najbolj sweet dirkačev ( kot osebnost) kar jih je v boxih...če bi ga osebno poznal bi vedel o čem govorim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Capirossi naredu Haradi?

Ne vsega skupaj mesat. Loris je le pilot, kateremu daje Ducati delo. Eno je motor, drugo pa pilot. Naslednjo sezono je lahko vse drugace. Ampak eno je sigurno. Ducati ostaja. Si navijac Ducatija ali Lorisov fan?

ps.: Kakorkoli ze, Loris je zrelo in zelo dobro odpeljal dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vsega skupaj mesat. Loris je le pilot, kateremu daje Ducati delo. Eno je motor, drugo pa pilot. Naslednjo sezono je lahko vse drugace. Ampak eno je sigurno. Ducati ostaja. Si navijac Ducatija ali Lorisov fan?

ps.: Kakorkoli ze, Loris je zrelo in zelo dobro odpeljal dirko.

sam prasu sm kaj mu je loris naredu

kaj mi kle kompliceras ze vem kaj sm jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pa v Brnu najbolj dopadel BMW M6 Safety Car in njegov zvok :P

Moto GP so od blizu preglasni, po 15 min. ob ograji me je začela boleti glava.

Dobro se je slišal tudi Rossijev "Big Bang" motor, na pospeševanju po klancu navzgor pred zadnjo šikano je ob prestavljanju pokalo kot iz topa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pa v Brnu najbolj dopadel BMW M6 Safety Car in njegov zvok  :P

Ja, M6-ka je res dobra.

Moto GP so od blizu preglasni, po 15 min. ob ograji me je začela boleti glava.

Čepki za ušesa so zakon :OK:

Dobro se je slišal tudi Rossijev "Big Bang" motor, na pospeševanju po klancu navzgor pred zadnjo šikano je ob prestavljanju pokalo kot iz topa :kva2:

Zakaj mu že tako poka ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vas nekatere daje tista prva vročica po prvem obisku v boxih... Ko pa te fante še osebno poznaš, se ti odpre spet nov zorni kot, a konec koncev ugotoviš, da so kot ti in jaz...razen nekateri ki se nosijo kot pavi :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vsega skupaj mesat. Loris je le pilot, kateremu daje Ducati delo. Eno je motor, drugo pa pilot. Naslednjo sezono je lahko vse drugace. Ampak eno je sigurno. Ducati ostaja. Si navijac Ducatija ali Lorisov fan?

ps.: Kakorkoli ze, Loris je zrelo in zelo dobro odpeljal dirko.

Gibernavov manager je imel v ponedeljek v Bologni na Ducatiju sestanek, zato je HRC dala veto na teste popolnoma novega motorja, ki naj bi potekala isti dan v Brnu. Gibe in Max sta čakala v boxih, Gresini je bil na telefonu z Japonsko, a edina uradna razlaga, ki so jo dobili je bila, da so ugotovili tehnično napako, katera bi bila v prvih krogih novega motorja preveč nevarna. Iz zakulisja je pronicalo, da je bila to politična odločitev HRCja, ker Gibe hoče naslednje leto k rdečim, Max pa bo šel najverjetneje nazaj v team Sito Ponsa ali k Kawasakiju. V HRC teamu naj bi ostal Hyden in iz 250 bo prišel Daniel Pedrosa.

Malo sem razočaran, ker sem fan Ducatija, definitivno pa nisem fan Gibernava, Loris mi je veliko bolj všeč.

Popravljeno . Popravil kycysymet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@n96: Koga pa ti osebno poznaš in kako si ga spoznal? Men se je Nakano podpisal na majico, pa se mi zdi čist v redu fant, prav tako je Xaus pol ure z nasmeškom na obrazu in (po moje s krčem v roki) podpisoval avtograme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!