Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Hola!

@ n96: hja, vse stvari so relativne... ti mogoče lahko takole zamahneš z roko in Capirossija opravičiš z izjavo "da se včasih vsi dirkači nešportno obnašajo" in kako "sweet" je. Pa vendar ne poznam nikogar drugega ki bi naredil tako nešportno potezo, in tudi ne poznam nobene druge ekipe, ki bi svojega dirkača - svetovnega prvaka - vrgla ven in kot razlog navedla nešportno obnašanje, tako kot je to naredila tovarniška ekipa Aprilije po tisti dirki. Ne vem ali ga je to kaj streznilo in morda tega ne misli več počet, ker ga ne poznam. Tko da pod črto mene ne moti da ti je Capirossi "sweet", upam da tudi tebe ne moti da meni pač ni. Vsake oči imajo svojega malarja, OK?

@ fičo: u bistvu ne vem zakaj... a veš ti? :)

@ matic: ne samo to, tudi čestital sem mu... kaj pa zdaj??? (ejga stari, ti kr zezaj :-)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SUZUKI : Kaj je pa Biaggi naredil Rossiju, ko ga je hotel s komolcem na ciljni ravnini iz piste izrinit? Včasih je pritisk na te fante iz strani ekipe, sponzorjev, menedžerjev in tud lastno hlastanje po upehih tolikšno, da se poslužujejo sredstev, ki presegajo meje moralnega...Mi jih ne moremo obsojati, ker ne glede na to, kaj počnejo in na kak način, so še vedno oni elita motociklizma...vsak ima pravico do svojega mnenja...Tako kot ti iz svojih razlogov ne maraš Lorisa, tako js iz svojih ne Biaggia...that's how life is :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ salsa: Kdaj štartate za Hungaro? Dans se da na Panonii vozit, pri suzuki D je ful poceni za cel dan, sam je na našo smolo že vse polno...naši so dans gor, da vidijo če motor dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki... a Chece tudi ne maraš? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... al zato nisi šel k Ducatiju, k Ducati kar naprej Suzukija :fight1: na testih... :devil:

p.s. Suzuki, sej ves :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan leta 1993 se je končalo neko obdobje sv. motociklizma, saj se je takrat trikratni svetovni motociklistični prvak v razredu do 500 ccm Wayne Rainey hudo poškodoval na VN Italije. Kljub temu, da je po nesreči ostal paraliziran, je ustanovil lastno ekipo "Yamaha team Rainey". Tistega leta bi zagotovo postal prvak, tako pa je ta naslov pripadlo Kewinu Schwantzu, ki je kasneje tudi javno priznal, da bi ta naslov le težko dobil, če Rainey nebi ostal paraliziran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenos na eurosportu se začne ob 4.00 zjutraj, dirka v gp klasi ob 6.45

Fak ej spet bo treba prej zjutraj domov prit, če bom hotel vse dirke pogledat. :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mogoče bo že to nedeljo vse odločeno v MOTOGP, saj Rossi za 5. zaporedni naslov potrebuje "le" drugo mesto. Tako bo najbrž 6 dirk pred koncem v najmočnejšem razredu že to nedeljo vse odločeno.

V kraljevskem razredu imata doslej le dva dirkača pet ali več naslovov sv. prvaka: Giacomo Agostini in Mick Doohan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopkins je bil zelo blizu rekorda proge, ... Rossi p alahko ita kzganja turizem ...

PS: rossi drugo leto ne bo "redno" testiral ferrarijev za F1, ker ne bo imel časa, je povedal na Japonskem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne skrbi...Vale bo zradiral vse pred seboj :D  :yea1: ........

jaz pa domnevam da jutri še ne bo osvojil titule :nono:

ali se spet špila mačka z miško :eek:

ali pa ga dejansko nekaj zeza :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno, da bo spet lepa in zanimiva dirka, navijam v sledečem vrstnem redu: Capirossi, Rossi in Biaggi, vrstni red pa ni tako pomemben.

Popravljeno . Popravil kycysymet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!