Skoči na vsebino

MotoGP 2005


Jure007

Priporočene objave

Pedroso ravnokar pripeljal 600. zmago za Hondo... :yea1: :OK:

... pa še prvak v 250 ccm je postal mimogrede... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri :cry:

Zadnji krog je pa bil tak, da dol padeš! :worship:

Link do posnetka tekme prosim O:-)

A se ti ne da na www.motogp.com pogledat?!

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da sem bil v službi in sem videl vse tri dirke :D .....Rossi kot Rossi, dominiral skoz celo dirko, čestitke Checi, ki je v zadnjih metrih prehitel Melandrija in se tako povzpel na stopničke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma mogoče kdo posnetek od 250ccm dirke....je bil en zanimiv trenutek, ko je pri padcu Stonerja De Angelis s svojim motorjem 'skočil' preko na tleh ležečega Stonerjevega, kot s kakim crosserjem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko je pri padcu Stonerja De Angelis s svojim motorjem 'skočil' preko na tleh ležečega Stonerjevega, kot s kakim crosserjem  :whistle:

tole je ta scena

post-2583-1129461608.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem sta odstopila oba Stoner in DeAngelis dva glavna favorita dirke <_< :glare:

(na motogp.com je posnetek samo v flashu :? )

iz dveh zornih kotov: :D :)

post-2048-1129463817_thumb.jpg

post-2048-1129463844_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram brezveze nove teme, bi vas, ki to bolj spremljate prosil za odgovor. Danes sem malo bolj pozorno gledal posnetke dirke in podelitev in se mi je obrodilo vprašanje: zakaj imajo vozniki na stopničkah s sabo čelade, namreč moja prva misel je bila zaradi sponzorskih obveznosti, a se mi zdijo čelade veliko preveč, načičkane, da bi bilo jasno kdo kaj tam oglašuje.... Morda se motim

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram brezveze nove teme, bi vas, ki to bolj spremljate prosil za odgovor. Danes sem malo bolj pozorno gledal posnetke dirke in podelitev in se mi je obrodilo vprašanje: zakaj imajo vozniki na stopničkah s sabo čelade, namreč moja prva misel je bila zaradi sponzorskih obveznosti, a se mi zdijo čelade veliko preveč, načičkane, da bi bilo jasno kdo kaj tam oglašuje.... Morda se motim

Hvala za odgovor

Po moje čelada motoristu nekaj pomeni!V bolj globokem smislu saj je čelada po moje najpomembnejši varovalni element motoristove opreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje čelada motoristu nekaj pomeni!V bolj globokem smislu saj je čelada po moje najpomembnejši varovalni element motoristove opreme :)

mislm de je melandri eno dirko u dežju odvozu z drugo čelado (drugo znamko) zato k se njegova nolanka preveč rosi, ampak na oder za zmagovavce je pa pršu z nolanko k jo tist dan sploh ni uporabu, tko de sm skor zihr de majo čelade na odru za zmagovalce zarad sponzorjev

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram brezveze nove teme, bi vas, ki to bolj spremljate prosil za odgovor. Danes sem malo bolj pozorno gledal posnetke dirke in podelitev in se mi je obrodilo vprašanje: zakaj imajo vozniki na stopničkah s sabo čelade, namreč moja prva misel je bila zaradi sponzorskih obveznosti, a se mi zdijo čelade veliko preveč, načičkane, da bi bilo jasno kdo kaj tam oglašuje.... Morda se motim

Hvala za odgovor

point nošenja čelade na stopničke je sam en; SPONZORJI ,sej je usen če od daleč ne vidi, važne so fotke ,sicer pa sej majo tut vsi očala na glavi zarad istega razloga pa se jih še manj vidi kot čelade ,pač sponzorji B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, jaz sem samo  ko sem to videl...

Barto meni je šlo isto skozi možgane: :eek: :eek: :eek:

nisem mogel verjeti, kako se je uspel obdržati na kolesih... pa sem potem še počasni posnetek gledal skoraj priliman na TV... :D Noro, res.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdelovalci čelad so "PERSONAL SPONSORS" pilotov. Top riderji MotoGPja dobijo od izdelovalca čelade med 100.000 in 200.000 € letno. Zato v sponzorski pogodbi piše, da morajo čelado na stopničkah pokazati.

Top rider v MotoGP dobi od izdelovalca čelade, kombinezona, škornjev in rokavic preko 500.000€ letno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje čelada motoristu nekaj pomeni!V bolj globokem smislu saj je čelada po moje najpomembnejši varovalni element motoristove opreme :)

Čelado mora pokazat, ker mu plačajo, da jo okoli kaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

point no‰enja ?elade na stopni?ke je sam en; SPONZORJI ,sej je usen ?e od dale? ne vidi, va?ne so fotke ,sicer pa sej majo tut vsi o?ala na glavi zarad istega razloga pa se jih ‰e manj vidi kot ?elade ,pa? sponzorji B)

To je pravi odgovor DENAR. Ima Michelin ali Dunlop kapico na glavi zato ker ga zebe v glavo in mu soncek nagaja???? Kje pa. Money, money, money ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu da brat :fredy: :

"CAPIROSSI RETURNS TO ITALY WITH CLINICA MOBILE"

Following his discharge from Melbourne's Cabrini Hospital, Loris Capirossi left Australia and after a flight lasting almost 28 hours, including 24 in the air, with stopovers at Dubai and Rome Fiumicino, finally landed at Rimini airport at 14:45 today, Monday 17 October. The Ducati MotoGP Team rider was immediately transferred to Imola hospital in an ambulance and will be personally assisted by Dr. Claudio Costa.

Clinica Mobile doctors had judged that Loris should return to Italy as soon as possible so that he could be assisted directly by Dr. Costa. However, without a chest drain, the internal bleeding around his right lung, caused in the spectacular crash at the end of Friday's free practice session, could have prevented him from flying for another 15-20 days. An eventual reopening of the unhealed injury during the flight could have caused the lung to come away from the wall and collapse."

Loris was permitted to return to Italy with a chest drain attached, which would have allowed the lung to remain in position in case of sudden cabin de-pressurization. The courageous Italian rider was accompanied during the return flight by Dr. Massimo Corbascio from the Clinica Mobile, who has been following racing for more than thirty years and who has considerable experience of this type of injury.

Capirossi will remain in Imola Hospital for at least four days, where he will be constantly kept under observation to avoid any complications that might prevent the injury from healing up correctly."

(ducati.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jest pa čist mal :topic: : a kdo ve kje bi dobil mp3 ali pa vsaj naslov tistega komada ki ga vedno rolajo na koncu prenosa dirk iz Avstralije??? Hvala, ful.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 06' bo barve Kawasakija v razredu MotoGP branil Randy de Puniet

na čisto novem ZX-RR ,ki ga pripravljajo za naslednjo sezono B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Š ena novica: Loris Capirossi bo izpustil tudi dirko v Istanbulu, saj zaradi drenažne cevke in bolečin še ni nared za ta vikend :( Na dirki v Turčiji ga bo nadomestil Shinichi Ito (govorilo se je da ga bo nadomestil celo Randy Mamola) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!