Skoči na vsebino

Siol – konec poceni ADSL?


Priporočene objave

A sem reku, da ADSL priključek za 10 tolarjev na nekaj kaže...jaz sem sicer mislil na nekaj drugega, pa vseeno...prvo šprico ti da menda vsak dealer zastonj

Drugače pa, Codein tud malo rumeno nastopa, al pa jest berem preveč "rumene" cajtenge...včerajšnja novica, ki se mi zdi manj špkulativna in bolj v novinarskem duhu pisana...čeprav o mediju ne bi.... je napisana tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam eno vprašanje......

Sinko je dijak....ne divjak......pa bi rad , da dobiva dijaško varjanto ADSL......baje pride ceneje.

Kakšen je postopek....

Predvidevam:

- potrdilo o šolanju

- vloga na siol s podatki o dosedanjem plačniku....WE

Še kaj,kar ne vem????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinko je dijak....ne divjak......pa bi rad , da dobiva dijaško varjanto ADSL......baje pride ceneje.

Samo potrdilo o solanju rabs poslat na Siol, drgac pa vpras na 0801000, sej je zastonj .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam eno vprašanje......

Sinko je dijak....ne divjak......pa bi rad , da dobiva dijaško varjanto ADSL......baje pride ceneje.

Kakšen je postopek....

Predvidevam:

- potrdilo o šolanju

- vloga na siol s podatki o dosedanjem plačniku....WE

Še kaj,kar ne vem????

Kot lasnik ISDN priključka moraš pristati, da se sin lahko na tvoj priključek priklopi ADSL :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot lasnik ISDN priključka moraš pristati, da se sin lahko na tvoj priključek priklopi ADSL :OK:

Ze mava ADSL....problem je sam v tem,da je leta na moje ime......a to zadevo kaj spremeni??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze mava ADSL....problem je sam v tem,da je leta na moje ime......a to zadevo kaj spremeni??????

Če bi bilo na njega (šolar) bi plačeval 5.900,00 :OK: sedaj boš plačeval 8.200,00 na mesec :rolleyes:

Ps: To še zmeraj lahko spremeniš :notworthy: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze mava ADSL....problem je sam v tem,da je leta na moje ime......a to zadevo kaj spremeni??????

ne, obrni se na siol in reči da hočš študentski paket....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no je mogoče kabl cenejši, sam kaj ko je na kablu ping tko slab, da si z njim nič ne moreš pomagat, pa MSN ne dela pa mail šteka, pa dans spet 2 ure ni delal kar tako... v glavnem, ima ADSL prednosti, zato ga pa tudi računajo toliko. :hmm:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!