Skoči na vsebino

antifriz


KEBO

Priporočene objave

antifriz mam že po defaulu not .) drugače pa če je skuter čez noč pozim na hladnem je priporočljivo met antifriz drugače lahko hladilnik poč <_< .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnde ja na flaški piše?! :blink: pac zmešaš ga kot za avto. Čeprav nimam LC ampak misliam da je tako razmerje kot je tam navedeno! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa vemo tudi, da antifriz nima taksne specificne toplote kot voda, zato je slabse hladilno sredstvo.

Yep na 125-ki sem imel poleti 80% destilirane vode, ostalo pa antifriz, pa se je dost manj grelo kot samo z antifrizom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas ko sem not v skuter zlival za hlajenje sem dal tut natančno (od oka) 80% vode pa 20 % antifreza. Pa sej pozimi ga mam itaq v kleti tam nikol ni pod ničlo, če pa ga mam zunaj pa se itak vozim tak da ni problem.

Sam zanima me če priporočate da se da not destilirana al je isti k*r*c.

Sej se itaq tisto kaj se izloča iz vode sam pri prvem gretju izloči (kotlovec - vodni kamen al kak se reče) potem ne izloča več.... kolko jaz vem. Pa itaq je v takih malih količinah da sploh ni važno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!