Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Renapur kupujem v celjskem Usnju (nasproti sodišča), ampak mislim, da bo morala zadeva bit dosegljiva v saki bolje založeni leder-trgovini..

splača se prej poklicat v to trgovino in povprašat, če so številke na voljo.. ob nakupu sem šel tja in ker imam malce izvenserijsko taco, je številka bila na voljo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Se je obneslo? Ali si kej drugega pogruntal? Ker moji še vedno neSLIŠNO drsijo  :glare:

Pogruntal....iščejo novega lastnika, pa škripanje ni taka reč...

Iščem alternativo, kupil bom za tolarje, ne vem pa še kaj... z dovolj zaščite, pa kaj bolj udobnega....manj obilnega, za približno enako penez, gnara....

Na kratko še objasnim, da ne bo vroče krvi in pripomb...

Predvsem z levo nogo sem bil v dotičnih čevljih....neroden pri menjavanju :?

Kot da ni dovolj prostora med stopalko in tačko za menjavanje, škorenj ni ravno upogljiv; z nogo sem moral na rob stopalke, kar se mi v levem nagibu ne zdi ravno pametno, čeprav so drsniki... "lovit" menjalnik stane koncentracije...

Res je tudi, da sem bil navajen Dainese-vih touring čevljev...in drugih pripomb na TCS Rx ni. :hmm:

Upam, da ni prenagljena odločitev - ali pa so vsi novejši na račun varnosti tudi bolj okorni?

Se priporočam za morebitne namige in pomoč pri izbiri(kam, zakaj - na PM). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

vem da je malo :topic: samo vse eno ima gdo kakšne motoristične skornje za prodat. v številki 44 naj me kontaktira na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst mam pa škornje Sidi, strada tepor EVO! Kupu sm jih pozimi in so full udobni. Ko kšni copatki! Načeloma naj bi biu zadovoln z njimi! Ne ravno!! Po 16.000km se mi je podplat spredaj že tretjič odlepu!!! A je to normalno al kaj??!!

Mislem, golcarski škornji mi zdržijo najman 3 leta golcarije pa zidarije in se mi še čist nkol ni odlepu podplat! Tukj pa samo sedim pa prestavlam in se mi odlepi!!! :BUA:

To še ni vse!! So tut kao nepremočljive! V četrtek sm v najhujšem nalivu pršou iz Češke! Dež me je prau od jezerskega pa do doma in v Škofji Loki sm meu že filing, d mam dva lavorja na nogah, ne pa ˝nepremočljive˝ Sidi-jke!! Pa ok! Recimo, d so ble mokre zato, k jih nism namazou ˝že˝ 6 dni in še podplat sm meu odleplen(po svoji krivdi, sevede)

A ma še kdo kšno podobno izkušnjo s temu modelom? in S čim nj nalimam podplat, d bo bolš kt so ga italjančki? Do zdej sm 1x z loctite-om in 2x z sikaflexom! Sikaflex je bolši!

Hvala

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumen Neostik fajn drži če ga prav uporabljaš.

Pa Oxtar TCS mi premočijo po kakih 15 minutah :OK: In to samo na nartu, kjer je taka bela "blazinica".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO! Kupu sm jih pozimi in so full udobni. Ko kšni copatki! Načeloma naj bi biu zadovoln z njimi! Ne ravno!! Po 16.000km se mi je podplat spredaj že tretjič odlepu!!! A je to normalno al kaj??!!

***

Zdej pa posluš!

Jaz sem imel isti problem. Pri strani se mi je odlepil podplat. Noben šuštar mi ni znal pomagat'. Kolega pa mi je dal LEPILO ZA MENJALNIKE - MERCEDES, (črno) kakor noč. Zalepil sem jih in od takrat drži kot original. Pa še pozna se ne, ker je v isti barvi kakor škornji (Gore-tex).

Če ne dobiš takšnega lepila, se obrni name (PM), pa ti ga bom probal zrihtat.

Moja izkušnja s tem je takšna. Menda bi tudi tebi pomagala.

Hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boš mislu da so pa kake oxtar tcs evo kaj boljše. Poleg tega da grozno škripljejo se je tudi meni odlepil podplat. No ja, meni res po moji krivdi (predrgnil sem ga ob strani in spredaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se je tudi meni odlepil podplat. No ja, meni res po moji krivdi (predrgnil sem ga ob strani in spredaj)

/////

Prav ti je! Kaj se pa tako postrani voziš!!!

Hahaha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... že štiri leta nosim iste škornje "SIDI vertebra chromo" (ne vem če sem dobro napisal) ...

... ne glede na vreme mi nikoli niso spustili vode ...

... jih je treba kdaj pa kdaj dobro očistiti, odstraniti ščitnike in jih lepo namazati s pasto Sidi, ki je prav za škornje in sploh ni problema ...

... če jih ne mažeš ... imaš mokre noge ...

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vm odlepi,vem da ma Sika zlo dobre silikone...tko da če nevete kje kupt,pridte na središko 4 ke v ROGELJ ROMAT(avtostekla)...mi to mamo in vam bom še popust dau....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

rabu bi točno ta model in ne mi predlagat druzga, k sm use že probu met na nogi in mi ni všeč :P

OXTAR TCS EVO, kje jih majo tle v slo poleg TC-ja... V italji pr pinjolki so natanko 200EUR (pomoje cenej jih ne dobim, ma prašat ni greh :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, si drznem malo .) ....če pride v poštev TCS Evo RX (dodelan oz. letošnji TCS Evo), ti lahko pomagam, da jih dobiš ceneje....

špica, čaki, letim v PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V Poloju ugodno Oxtar Infinity :OK:

post-5241-1128496340_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Poloju ugodno Oxtar Infinity  :OK:

Ponza kdo te škornje - so primerni zgol jza pokončno/enduro vožnjo, ali so dovolj pregibni tudi za radikalno kompaktne sportake?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponza kdo te škornje - so primerni zgol jza pokončno/enduro vožnjo, ali so dovolj pregibni tudi za radikalno kompaktne sportake?

Jaz jih mam dobro leto kupljene v TCju,

za enduro so 1A :OK: ,

mogoče za kak touring bi še tudi ble .) ,

za cestake pa ne vem če, ker nimajo drsnikov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki se vam zdijo Usnjeni Race škornji TCS Evo RX, ki jih imajo za 48.000 sit v TC-ju?

A nisi v eni drugi temi napisal, da si v omenjeni trgovini nabavil komplet opremo, tudi škornje ? :)

Drgač pa verjetno tudi te že po tradiciji škripljejo .)

Jaz mam tele, nadomestil jih je pa zgleda Evo RX. Razen škripanja nimam pripomb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi v eni drugi temi napisal, da si v omenjeni trgovini nabavil komplet opremo, tudi škornje ?  :)

Drgač pa verjetno tudi te že po tradiciji škripljejo  .)

Jaz mam tele, nadomestil jih je pa zgleda Evo RX. Razen škripanja nimam pripomb.

Kr tko vprašam :D

Drgač mam pa točno take v stilu z motorjem in kombinezonom :P

Škripajo tud pancerji za smučat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!