Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Jaz pa teh ne morem prehvalit... :OK:

Iz čiste navdušenosti, bom v kratkem kupil še ene, le drugačne barve...

p_G4872.jpg GP Pro

Drobiž, cca.27.000sit :fredy:

Ne povem kje... :grrr

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne povem kje... :grrr

Mogoče v Ava prašku , tako plastične zgledajo :hmm:

Joke :blush:

Živjo :)

Keri škorni so pol taki da so vredni svoje cene in da ne žuljo preveč! Jaz potrebujem ene k sm brez in me zanima kakšne bi blo pamtno kupt za endruro kero pa se pa že odspodi vit. :D

Hvala

Poglej na prejšno stran :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo! :)

Kaj pa kej menite o Uvex škornih in kombinezonu a je to dobra fema! :?

Jaz mislim kupit škornje Uvex sam jih zravn modrega leva (prodajalna zravn modrega leva) nimajo! A gdo mogoče ve ke še prodajajo Uvex opremo!

In vaš komentar me zanima glede Uvex :?

HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa teh ne morem prehvalit... :OK:

Iz čiste navdušenosti, bom v kratkem kupil še ene, le drugačne barve...

Drobiž, cca.27.000sit :fredy:

Ne povem kje... :grrr

Glede na to, da so čevlji iz "kamene dobe" res ne vem kaj ti je toliko všeč pri njih, b?? Naj pomislim, da so drsniki pritrjeni na ježkih in ti že ob pogledu nanje odpadejo :BUA:, če omenim peto čevlja je bolje, da se meniva o škornjih iz JLA :kva2: in da ne bom pisal blog :blink: je za konec tu še cena, ta čevelj ni vreden, da ga nosim kaj šele plačam :nono: To ti je kritika ... ko hvališ stvari, ki niso te hvale vredne! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so čevlji iz "kamene dobe" res ne vem kaj ti je toliko všeč pri njih, b?? Naj pomislim, da so drsniki pritrjeni na ježkih in ti že ob pogledu nanje odpadejo :BUA:, če omenim peto čevlja je bolje, da se meniva o škornjih iz JLA :kva2: in da ne bom pisal blog :blink: je za konec tu še cena, ta čevelj ni vreden, da ga nosim kaj šele plačam :nono: To ti je kritika ... ko hvališ stvari, ki niso te hvale vredne! O:-)

:lol1: :grrr

Idealno. Rešitev zate, so panceri....

edit;

:kva2: Pravkar prebral post nad mojim.... :kva2: A to so čevlji oz. kaj temu podobnega??? :kva2:

Morš met liter olja zraven, da se sploh obuješ/sezuješ, pa več orodja, ko ma ga ma TAM....

Kje si ga vozite?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če ma kdo Oxtar TCS mi mal povejte kaj vas moti, kaj je dobro... A ta že ima titanski drsnik, k na TC strani nč ne piše

jaz mam dotične čevlje in sem zadovoljen z njimi :) ...je pa res da škripajo in jih je zato treba vsake tolko časa mal podmazat :rolleyes: ...drsniki so pa plastični, so zadosti udobni, samo za kake sprehode ti jih pa ne priporočam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš met liter olja zraven, da se sploh obuješ/sezuješ,

Kaj imata skupnega Yamaha in Oxtar?

Oba rabita olje :kva2:

In jaz imam oboje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo... take imam tud jst.

Kot sem že enkrat napisal - prvi mesec sem uporabljal mažo, ki sem jo dobil zraven škornjev, pa je bilo vse skupaj bolj žalostno. Škriip, škriip. Potem pa sem zglobe po čudnem preblisku namazal z mastjo za potapljaške oringe (Technisub, črna tuba) in škripanja ni več. Torej - po šestih mesecih uporabe se škripanje ni obnovilo...

Drsniki so nekaj drsanja čisto spodobno preživeli, odpadlo, snelo, strgalo, odšraufalo se ni nič, vode niso prepustili (goretex)...

Udobnosti pa ne morem komentirat, ker drugih takega tipa še nisem nosil. Zame so dovolj dobri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo... take imam tud jst.

Kot sem že enkrat napisal - prvi mesec sem uporabljal mažo, ki sem jo dobil zraven škornjev, pa je bilo vse skupaj bolj žalostno. Škriip, škriip. Potem pa sem zglobe po čudnem preblisku namazal z mastjo za potapljaške oringe (Technisub, črna tuba) in škripanja ni več. Torej - po šestih mesecih uporabe se škripanje ni obnovilo...

Drsniki so nekaj drsanja čisto spodobno preživeli, odpadlo, snelo, strgalo, odšraufalo se ni nič, vode niso prepustili (goretex)...

Udobnosti pa ne morem komentirat, ker drugih takega tipa še nisem nosil. Zame so dovolj dobri...

:OK: :OK: :OK: kul bootsi!! :grim preverjeno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Živjo!

Spet sprašujem če ima gdo Uvex škornje? :?

In če mogoče gdo ve še za kšno prodajalno v kateri prodajajo Uvex opremo razn eno v Trzinu in v Fužinah!

Hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Živjo!

Spet sprašujem če ima gdo Uvex škornje? :?

In če mogoče gdo ve še za kšno prodajalno v kateri prodajajo Uvex opremo razn eno v Trzinu in v Fužinah!

Hvala! :)

Saj nimam pojma, ampak vem, da prodaja Uvex Avtokomers v LJ & MB ter Klas v LJ.

Zakaj pa prav Uvex?? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa vem!

Vse mam že od Uvex-sa in čelado in hlače,rokavice,jakno tko da sm se odloču še za škorne sam kaj k nimajo take cifre k bi jo jest rabu! Mel so 44 pa me je mal žulil pa sm reku če majo 45 tega pa niso mel :(

Če nebo druzga bom pa kšno drugo fermo kupu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebo druzga bom pa kšno drugo fermo kupu! :D

Če nimajo oni v fužinah, lahko preverijo preko računalnika, če ima kdo drug v SLO, ker so oni distributerji.

In če že ne moreš brez UVEXa, počakaj na novo sezono kot ostali :BUA:

lp

Popravljeno . Popravil master_wood
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: , sam če koga zanima:

Prodam nove Dainese-jeve škornje:

post-6668-1135264428_thumb.jpg

VEČ

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimajo oni v fužinah, lahko preverijo preko računalnika, če ima kdo drug v SLO, ker so oni distributerji.

In če že ne moreš brez UVEXa, počakaj na novo sezono kot ostali :BUA:

lp

Ej al mogoče veš mail od te štacune v Fužinah?? :?

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno mnenje pa imate kaj lastniki/uporabniki škornjev SIDI VERTEBRA 2 (+, -, 0)?? :?

teh pancarjev, za katere sprašuješ, sicer nimam, mam pa Sidi vertebra race carbon. Odlični pancarji. Priporočam. Malo več boš moral za njih pljunit, ampak se po moje splača. Pa kolko se spomnim, jih je v enem moto.si Dave testiral, pa ocenil kot :grim

evo za analfabete še pikčr (sam mam tiste pretežno črne, ofkors):

post-4528-1135321984_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa bo Dedek Mraz pod jelkico nastavil nove Vertigo corsa :OK: , ki so mi ko vliti.

Mater sem bil letos pridn O:-) .

Dedek Mraz jaz te mam tak fejst rad.

post-1920-1135328762_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa bo Dedek Mraz pod jelkico nastavil nove Vertigo corsa :OK: , ki so mi ko vliti.

Mater sem bil letos pridn O:-) .

Dedek Mraz jaz te mam tak fejst rad.

Gaddamit stari, na Sardiniji mi boš vse babe pobral. :angry: Pusti jih pod smreko do julija :P :D :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaddamit stari, na Sardiniji mi boš vse babe pobral. :angry: Pusti jih pod smreko do julija :P :D :grim :grrr

Stari tega ti pa res nebi naredo :( . Sicer pa je.eš tako babo ko pada na šuhe :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm si kupu tele oxtarke

OxtarTCSEvoRXReplica.jpg

Men zelo dobr pasejo na nogo, kar mi sidi niso, tak da bomo videl...Upam da se bojo obnesle..

LP;Rock

P:S ce jih kdo ima, lahko mal napise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!