Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

evo jst sm si kupu tele oxtarke

OxtarTCSEvoRXReplica.jpg

Men zelo dobr pasejo na nogo, kar mi sidi niso, tak da bomo videl...Upam da se bojo obnesle..

LP;Rock

P:S ce jih kdo ima, lahko mal napise

Jazst sem pa tote nabavo:

post-6268-1135333964.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno mnenje pa imate kaj lastniki/uporabniki škornjev SIDI VERTEBRA 2 (+, -, 0)?? :?

v njih sem preževel zlo hud padec, ne po moji krivdi in na srečo ostal med živimi, gležnji in stopala brez praske škorni pa čist razfukani, in naslenje leto sm kupu še en par, škornij zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite o škornjih PROBIKER v Louisu so kar ugodni.

Ima mogoče gdo kakšnjo izkušnjo s PROBIKER škornji :?

Hvala

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam imam Sidi Vertigo...zelo zadovoljen :OK: ...mogoče :hmm: bi bilo bolje "plunt" še enga Cankarja in par Prešernov za model Corsa-večja opora nogi/zaščita...drugače pa zračniki solidno delajo...se pozna...dobr noste, kar kol že... :grim

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kdo ima v Sloveniji zastopstvo za firmo IXS??

iščem pa model fury...

poskusi pri TC-ju .) sicer na spletni strani ne piše nič, ampak tudi za hlače in jakne ne piše pa prodajajo :yes: O:-)

poskusi O:-) in poročaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem že napisal (priporočal Lowrencu), pa bom še enkrat VSEM... Za vse, ki se Vam odlepi stopalo na motorističnih škornjih.

Samo v info!

Preizkušeno!!!

Lepilo (črno) za menjalnike Mercedes!!! (Drži 1.111%)!

Dobite ga na MB programu, al' pa kakšnega p'rjatla morate poznati!

In suho motoristično sezono Vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite o škornjih PROBIKER v Louisu so kar ugodni.

Ima mogoče gdo kakšnjo izkušnjo s PROBIKER škornji :?

Hvala

ej!

jz mam probiker škorne iz louisa.pa so kar vredu. dober pašejo na kombinezjon.katere si pa gledu? jz mam črne čist navadne.pa so kar vredu.

moj pa ima dainesove pa pravi da če bi še enkrat kupoval bi kupil tudi od probikerja.ker pravi da so vredu.sicer pa tako ni dost razlike.

papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navaden škorenj pa nek ultra športaški za 60k sit je razlika kr velika! Drugačna opora, titanski sliderji (jest mam vse superge obrušene ker NSRka drsa po ravnem po teh), opora za gleženj, zračenje, trajnost samega čevlja, jada jada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej!

jz mam probiker škorne iz louisa.pa so kar vredu. dober pašejo na kombinezjon.katere si pa gledu? jz mam črne čist navadne.pa so kar vredu.

moj pa ima dainesove pa pravi da če bi še enkrat kupoval bi kupil tudi od probikerja.ker pravi da so vredu.sicer pa tako ni dost razlike.

papa

Jz sem razmišljal o nekem enduro modelu mogoče kaj plastike pri strani škornja v črni barvi!

Še razmišljam kakšne bom kupil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kaj več o teh škornjih(Sidi vertigo air).

Namenjeni naj bi bili vročim dnem,zato me zanima kako se obnesejo v spomladanskih in jesenskih dneh,zaradi perforiranosti usnja,če v hladnejših dneh prepihajo al so ok???

:hmm: :hmm: :hmm:

post-9145-1136399551_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest imam Verteba Air.. in moram rect da me v jesenskih dneh ni cist nic zeblo

res pa je da nisem ravno obcutljiv na to :hmm:

ce bi te slucajno zeblo pa obujes kaksne nogavice ki ne prepihajo pa je zadeva resena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest imam Verteba Air.. in moram rect da me v jesenskih dneh ni cist nic zeblo

res pa je da nisem ravno obcutljiv na to :hmm:

ce bi te slucajno zeblo pa obujes kaksne nogavice ki ne prepihajo pa je zadeva resena

No hvala za dober nasvet, dobro je prebrat kakšno mnenje preden se človek razbremeni 55 jurčkov. :) :)

Malo več zračnosti v pasji vročini nikoli ne škoduje. :naughty: :naughty:

ps:Upam da ne škripljejo! :D :D

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps:Upam da ne škripljejo! :D :D

zakaj? boš z njimi moped vozil ali poziral pred lokalnim kafičem? :hmm: (prevod: = če so kul za moped, jih vzemi, če bi rad fine copatke po zadnji modi, pa idi v.. eee... v fensi trgovine al kam že :fredy: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj? boš z njimi moped vozil ali poziral pred lokalnim kafičem? :hmm: (prevod: = če so kul za moped, jih vzemi, če bi rad fine copatke po zadnji modi, pa idi v.. eee... v fensi trgovine al kam že :fredy: )

Vsi pa nimajo mopedov. Eni tudi pešačijo. In ni fajn, če se ti obuvalo dere kot stara samokolnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič je pr Habatu ena gospodična hotla kros škornje za na cestaka :xx: ''Ke so pa leeepii...'' je grulila fantu. Prodajalci si verjetno želijo čimveč takih strank...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pa nimajo mopedov. Eni tudi pešačijo. In ni fajn, če se ti obuvalo dere kot stara samokolnica.

jep. ampak za pešačenje si ne bo kupil škornjev za moped. ne? okej, razen če je weirdo :) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala za dober nasvet, dobro je prebrat kakšno mnenje preden se človek razbremeni 55 jurčkov. :) :)

Malo več zračnosti v pasji vročini nikoli ne škoduje. :naughty: :naughty:

ps:Upam da ne škripljejo! :D :D

moji nc.. oddajajo prav prijeten zvok za usesa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportaši dajte mi povedat a ma kdo kaj izkušenj z dianesetovimi škornji??? :hmm: :hmm:

Kateri model priporočate (tam do 60k), pa tudi kako se da kaj hodit z njimi? Rabim pa za sportaka.

Če ma kdo še kako fotko tolko bolje. :OK: :OK:

Kupujem opremo namreč,pa se odločam med sidi(vertebra 2 air) ali dianese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vozim v Dr Martens bulerjih.... ja vem da se sliši nemogoče za na cestaka.. jaz sem tudi najprej mislil da bo začasno ampak sem presenetljivo zadovoljen z njimi....

-ne škripajo (če bi me že to motilo)

-ne premočijo (dobro namazani)

-da se hodit v njih

-ni vroče

-ob padcu ti zagotovo ne polomi in poreže prstov na nogah (kapica)

cena 25 k sit

post-6736-1136736165.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ni fajn, če se ti obuvalo dere kot stara samokolnica.

Našpricaš malo WD-ja.. no, vsaj v une kros, ki škripajo pri kovinskih zaponkah... preverjeno dobro deluje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vozim v Dr Martens bulerjih.... ja vem da se sliši nemogoče za na cestaka.. jaz sem tudi najprej mislil da bo začasno ampak sem presenetljivo zadovoljen z njimi....

-ne škripajo (če bi me že to motilo)

-ne premočijo (dobro namazani)

-da se hodit v njih

-ni vroče

-ob padcu ti zagotovo ne polomi in poreže prstov na nogah (kapica)

cena 25 k sit

Imam nekaj podobnega, le da so motoristični znamke Vendramini z ščiti na raznih mestih .) Tudi jaz sem za enkrat zadovoljen :)

Pozdrav od Roberta

post-106-1136738676_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!