Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

jaz pa vozim v Dr Martens bulerjih.... ja vem da se sliši nemogoče za na cestaka.. jaz sem tudi najprej mislil da bo začasno ampak sem presenetljivo zadovoljen z njimi....

če odštejemo da ni drsnikov na škornju imajo en velik problem, tako kot še marsikateri cenejši ali ne-moto škornji - NI OJAČITVE GLEŽNJA! in pri padcih grejo gležnji zelo pogosto <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ob padcu ti zagotovo ne polomi in poreže prstov na nogah (kapica)

cena 25 k sit

Lahko ti pa stisne kapico in si najebal ježa, ko ti jih bodo skušali z noge spravit in zraven odtrgali še par prstov... Tudi nekih hudih ščitnikov nimajo na gležnjih ali peti ali nartu... So pa komot za hodit in fajn pašejo h kavbojkam, to se strinjam. Pa boljše so martinske kot pa navadne superge verjetn al pa neustrezni semišni čevlji... ma meni je najbolj v takih komot blo vedno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole z drsanjem po asfaltu je pa res.... se je že dogajalo...

sicer pa človek ki ga moti škripanje škornjev med hojo (kot da se sprehaja v njih) najbrž ne drsa s škornji po asfaltu.... bi rekel da prej pred kakim kafičem občuduje svoj parkiran motor... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaša mnenja pa ne preveč kruta :)

glej par strani nazaj maš nekaj napisanega o teh škornjih

moje izkušnje in mnenje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso glih Uvex, jebiga...

Drgač so pa u redu škornji.

Res je :OK:

Žal Uvex škornjov prave cifre nism dobil! :(

Glede cene pa sem uveljavljal bon z 25% znižanjem tako da so bile 35.100 sit kar pa se mi zdi kar solidno :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer sm pomeru Oxtar TCS, edini minus recimo je plastik drsnik, ki se pa ga zamenja za titanskega kadar tega podrsaš do kraja... Tko da ni problema s tem, stane pa 4500sit :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer sm pomeru Oxtar TCS, edini minus recimo je plastik drsnik, ki se pa ga zamenja za titanskega kadar tega podrsaš do kraja... Tko da ni problema s tem, stane pa 4500sit :huh:

Hm, to je kr cena, jst sm dal za moje 3360, sam nimam oxtar :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer sm pomeru Oxtar TCS, edini minus recimo je plastik drsnik, ki se pa ga zamenja za titanskega kadar tega podrsaš do kraja... Tko da ni problema s tem, stane pa 4500sit :huh:

Si gledal navadne TCS (novi model)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Oxtar TCS, ta ki je za 38k sit.

Če bi rad še kdo kej popusta nej gre drugi tedn z mano v TC, lahko skupi nabaviva ker jest mam kupon za 25% popusta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tud nove škornce :D od oxtara tcs sport gtx,gora tex,iz tcja s kuponom za 33,675sit :OK:

Mogoče bi se kakšna slikca prilegla zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa Jax smo dons se mal olajšala dnarja, kaj ko ga ja zmer preveč...

Jest sm ubodu TCS, on pa TCS Gore-Tex...

Poudarjam da sem dobil že tanov model, ki je bil jurja dražji od lanskega, pa malenkost bolj je ojačan... No cena mojga je bla 29k sit, od Jaxa pa isto kot od Sande

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jst mam tut nove škorenjce :grim , sm jih v jesen kupu, SIDI (Vertigo), ampak jih še nism sprobu v "akciji",.. baje so vrhunski :worship: ,... no vsake tolk jih mal probam, da se prepričam da so mi še prav. A kolk sm dal??? :eek: :blink: :huh: ..preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa Jax smo dons se mal olajšala dnarja, kaj ko ga ja zmer preveč...

Jest sm ubodu TCS, on pa TCS Gore-Tex...

Poudarjam da sem dobil že tanov model, ki je bil jurja dražji od lanskega, pa malenkost bolj je ojačan... No cena mojga je bla 29k sit, od Jaxa pa isto kot od Sande

A gremo ustanovit klub TCS-gora tex :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo ustanovit klub TCS-gora tex :P :lol1:

Mogoče kaj lepše zapojejejo tile tvoji, da bi se po modelih grupirali?

Sem pa za "Oxtar" srečanje tudi jaz drgači, bi blo precej smeha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!