Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Ma škripat mora, da te pol ko stopiš z mopeda vsaj vsi čujejo in te kdo ne povozi, pa za nas u letih se vsaj pol ne sliši škripanje kosti :D :D :D

Drugač pa Oxtar TCS RX Evo-Replica :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nas u letih se vsaj pol ne sliši škripanje kosti :D :D :D

To maš pa prav ja , pa res smo že stari bemtiš ej :lol1: :lol1: :lol1:

Leta so tu pameti pa :hmm: :hmm: , ravno prav :P :P

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

High-quality ročno delo, udobje in vrhunska zaščita, pozornost na detajle.

In ne škripajo.

Cene so pa sicer zelo visoke.

Aja, ker sm prvič slišal za te škornje.

Ah mene škripanje nič ne moti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moto opremi maš oxtarjeve TCS za 25k, nove :doze:

Sm jih že naročil, prav TCS model, hvala za nasvet !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodaja jih Safe Steps v ind. coni pred Škofjo Loko. Če koga zanima naj jih poišče v imeniku.

Ali trgovina sploh še obstaja? Ali lahko poveš bolj natančno kje se nahaja?

Havala, Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje... prvič kupujem škornje za motor. nimam izkušenj s tem.

a se splača kupiti tele škornje, če mi bodo prav? jutri jih bom namreč imela priložnost poiskusit.

na kaj moram pazit?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje... prvič kupujem škornje za motor. nimam izkušenj s tem.

a se splača kupiti tele škornje, če mi bodo prav? jutri jih bom namreč imela priložnost poiskusit.

na kaj moram pazit?

hvala

Imam takšne in so mi super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa si dal zanje, če ni skrivnost?

zgledajo isto, piše gor T.C.S., na računu pa SS performance, so si čist podobne razen manših detajlov če primerjam po sliki. Lahko da imajo te ki jih kupuješ še gore-tex membrano kar moje nimajo. So pa moje stale 33k SIT.

Zanekrat so super, če je vroče ali hladno ni problema s potenjem ali da bi me zeblo, tudi kar sem se uspel z njimi peljat po dežju niso premočile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sem gledla mal po katalogu in sem našla not enake oz. iste (nikol ne vem kk se prav reče :blush: ), pa majo ceno 230€. a je to možno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sem gledla mal po katalogu in sem našla not enake oz. iste (nikol ne vem kk se prav reče :blush: ), pa majo ceno 230€. a je to možno?

tile čevlji so 45k SIT in so mal drugačni od tistih cenejših k sm jih jest kupu, bistvena razlika je mislim da samo v gore-tex membrani.

Tak da če jih prodaja za 25k SIT, v štacuni v lj pa so 45k SIT, pol v bistvu je to zelo ugodno.

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sem gledla mal po katalogu in sem našla not enake oz. iste (nikol ne vem kk se prav reče :blush: ), pa majo ceno 230€. a je to možno?

Kupi nekaj vodotesnega npr sidi vertigo tepor ipd... pa ne sparat pri skornjih ker jih ne kupujes pogosto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sem gledla mal po katalogu in sem našla not enake oz. iste (nikol ne vem kk se prav reče :blush: ), pa majo ceno 230€. a je to možno?

Je ja, samo najbrž imajo titanske drsnike...

imam eno vprašanje... prvič kupujem škornje za motor. nimam izkušenj s tem.

a se splača kupiti tele škornje, če mi bodo prav? jutri jih bom namreč imela priložnost poiskusit.

na kaj moram pazit?

hvala

Poglej na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in primerjaj ceno novih s to ceno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj vodotesnega npr sidi vertigo tepor ipd... pa ne sparat pri skornjih ker jih ne kupujes pogosto...

hmmm... zdele gledam po katalogu in vidim, da so tile sidi vertigo tepor od 41 naprej... to mi bo pa verjetno malo preveliko :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dal predlansko jesen 31k za nove.

a za takšne kot so v tem oglasu?

k jst ravn zdej gledam po katalogu iz aunerja in so takšni, kot jih ima ta v oglasu 230€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mnenja da za tvoj motor takšni škornji močno presegajo vse potrebe (sedaj se bodo spet oglasili čistuni ki pravijo da zaščite nikoli ni preveč - potem bi lahko pri vsakodnevni vožnji v avtomobilu tudi nosili kombinezon in podkapo iz negorljivih materialov....ker nikoli ne veš kdaj te bo cisterna nafte nabasala in se bo kaj vnelo :wallbash: ) .... na 50ccm TZRki boš izgledala sila smešno, razen če dokupiš še vsaj dvodelni usnjeni kombinezon z grbo na hrbtu O:-)

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za takšne kot so v tem oglasu?

k jst ravn zdej gledam po katalogu iz aunerja in so takšni, kot jih ima ta v oglasu 230€

Iste, ja. Kupil sem pa pri TC-ju, so imeli posezonski popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje... prvič kupujem škornje za motor. nimam izkušenj s tem.

a se splača kupiti tele škornje, če mi bodo prav? jutri jih bom namreč imela priložnost poiskusit.

na kaj moram pazit?

hvala

zelo dobri sandali, kr nabavi! imam podobne!

sem mnenja da za tvoj motor takšni škornji močno presegajo vse potrebe (sedaj se bodo spet oglasili čistuni ki pravijo da zaščite nikoli ni preveč - potem bi lahko pri vsakodnevni vožnji v avtomobilu tudi nosili kombinezon in podkapo iz negorljivih materialov....ker nikoli ne veš kdaj te bo cisterna nafte nabasala in se bo kaj vnelo :wallbash: ) .... na 50ccm TZRki boš izgledala sila smešno, razen če dokupiš še vsaj dvodelni usnjeni kombinezon z grbo na hrbtu O:-)

SEM ISTEGA MNENJA KOT "bLuZoNdEr" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo mišljeno, da je kupovanje opreme brezveze...Vendar je treba znati izbrati sebi primerno opremo !

Npr. tisti Oxtar škornji so dovolj odbri zate, nudijo odlično zaščito in si lahko par let mirna....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda...

kupujem namreč opremo, ki mi bo lahko služila tudi takrat, ko bom kupila kakšen drug težji motor in mi je ne bo potrebno takrat cele menjat.

tudi jakno in hlače iščem takšne, ki mi bodo prav in ne bojo zato stale 10000 sit v kompletu, da jo bom lahko še za na kakšen drug motor oblekla :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!