Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

zanimam se za nakup OXTAR-jevih skornjev ....

trenutno s ene vem kater model bi vzel najbrz pa bo v postev prisel kar tisti ki bo cenovno najbolj ugoden .... kaj mi predlagate in kake so kej cene ? nekje sm vidu da je bil popust za samo okol 30k sit ... se pravi cena in kje nej kupm ? :P

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlocam se za nakup Sidi Vertigo Tepor ali pa Alpinestars GPS 3 (waterproof)/SM-X 3 Goretex, trenutno imam Alpinestars Web, vendar me moti da po 200m dezja premocijo. Zanima me predvsem kje in kdaj (ker se mi ne mudi) dobiti najcenejse katerega od omenjenih modelov ter kaksne so vase izkusnje z njimi.

zanimam se za nakup OXTAR-jevih skornjev ....

trenutno s ene vem kater model bi vzel najbrz pa bo v postev prisel kar tisti ki bo cenovno najbolj ugoden .... kaj mi predlagate in kake so kej cene ? nekje sm vidu da je bil popust za samo okol 30k sit ... se pravi cena in kje nej kupm ? :P

dost jih hvalijo, mene osebno moti to da skripljejo...baje da nehajo ce jih namazes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha .... hvala obema :OK:

drgac pa glede stevilk ... sej to so navadne stevilke da ni npr stevilka 45 pol pa je velika za 43 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha .... hvala obema :OK:

drgac pa glede stevilk ... sej to so navadne stevilke da ni npr stevilka 45 pol pa je velika za 43 :?

So navadne, ponavadi gledas 1 stevilko vecje kot pa imas stevilko cevljev (vsaj pr men je tko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So navadne, ponavadi gledas 1 stevilko vecje kot pa imas stevilko cevljev (vsaj pr men je tko).

Jaz imam cevlje stevilko 45,skornje sem pa kupo 44 pa so mi prav,je pa res da sem rablene kupo(ker 45k pa res ne dam za skornje) mam pa oxtar tsc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam cevlje stevilko 45,skornje sem pa kupo 44 pa so mi prav,je pa res da sem rablene kupo(ker 45k pa res ne dam za skornje) mam pa oxtar tsc

zakon drgac pa so v redu ?

zej n wem no kr tam ko sm na netu gledu lahko vrnes .... tko da n wem a ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa glede stevilk ... sej to so navadne stevilke da ni npr stevilka 45 pol pa je velika za 43 :?

jaz nosim čevlje 45, škornje oxstar imam pa 46, da so 'glih prav'.

pač probaj, tako kot vsako drugo oblačilo in zaščitno opremo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon drgac pa so v redu ?

zej n wem no kr tam ko sm na netu gledu lahko vrnes .... tko da n wem a ...

Men so osebno so zelo dobri,res pa da nism drugih probo na motorju,ampak samo tak da sem jih obul!

Drugac pa tak kot ti je SymRu reko,probaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Infinity so me prepričale, sem jih kupil včeraj!! Upam da jih bom konec sezone lahko pohvalil.

Hvala vsem za mnenja.

No po nekaj tisoč prevoženih z Oxtar Infinity, lahko o njih povem le dobro. Niso premočile v daljiših plohah, niti malo se noge ne potijo v njih tudi po 14 urni celodnevni vožnji. Noge niso utrujene... Hvala za dobre nasvete ki sem jih takrat potreboval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ... samo ce bi tukej kupu, k se mi zdi se ugodno ne vem kko bi se zmenu ... pol bi mogu vse vrnit pa da mi poslejo dol ... :hmm:

dobro bomo nekaj pogruntal :) hvala vam fantje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako je kej z barvanjem škornjev? Sam imam SIDi Flex Force, in

ker imam vso opremo v črno-rdeči barvi, razmišljam da bi "ne več deviško belo" barvo nadomestil

z rdečo, oz črno..Bo navaden sprej dovolj, ali obstaja kaj boljšega za poslužit se..

Al se vam ideja zdi že v kali neumna? :D

jest ti predlagam obisk čevlarja ali usnarja pa naj ti on svetuje okoli barvanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nosim čevlje 45, škornje oxstar imam pa 46, da so 'glih prav'.

pač probaj, tako kot vsako drugo oblačilo in zaščitno opremo....

...jaz nosim čevlje 43-44, škornji Dainese Rekord so 45, da so "glih prav".

Absolutno je treba probat, ker številke glede na državo proizvajalca precej variirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako je kej z barvanjem škornjev?

Svoje dal čevljarju in mi jih je prebarval v črno. Original bili modri. Barva drži že 4. sezono :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so se pa začeli škornji trgat na levem prstu (zaradi prestavljanja). Pa sm nesu k čevljarju, da je s poliuretanskim (al ne vem kako hudmu lepilam) prilimal gor usnje... in glej ga hudiča... po eni furi se mi je odlimal oz. natrgal.

Zdej pa ne vem, a bi jest to nazaj nesu (k bo pomojem isto sranje), al mate vi kake ideje, kako bi tale škorenjc spedenou. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

zdej pa ne wem, a narobe vidim, al so res vijolični .)

Se opravičujem sem spregledal, da so ženski :slap:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Kupujem škornje Usnjeni Race škornji TCS Evo RX oz. Replica in me zanima kje se jih da najugodneje dobit? Tudi v tujini (ITA, AUS, HRV...).

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a pol teli TCS škornji so kul??

oz povejte kok nej dam približno za škornje...je pa raba na cestnem motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem škornje za sopotnico in imam problem ker ima sopotnica nogo vel.37, kar pa se težko

dobi,vsaj take k bi ji ble všeč(bl race vrjanta) in tu je še en problem(recmo),ker kot sopotnica(al voznica)

najvrjetneje nikoli ne bo rabla drsnikov.Navadni škornji(črni brez "vsega")pa ji niso všeč.

ima kdo rešitev za moj(NJEN)problem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!