Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Čedalje bolj škripajo. In že stotič: Ketnsprej! :rolleyes:

Jap... jest jih mal v zglobih našpricam z WDjem.. lahko je pa tut ketnsprej :grim Samo, da je mastno (tut tisto pride v poštev, samo še nisem sprobal :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182 nima smisla :BUA: Nič se mu ne da dopovedat. Smeti v vseh temah, na dan nabije 100 postov, od katerih jih je 99 čistega prepiranja, do katerega je prišlo izključno zaradi njega.

Ej gattolina sicer v živo P182 ne poznam, ampak koliko sem slišal o njem je najhitrejši na ridah, vozi pa cbr 1000 rr, zaradi česar ga skoraj ne bi uvrščal v Strojevo generacijo. Seveda pa Stroj in mi malo mlajši smo tako nesposobni in bi bilo bolje, da se ne bi vtikali v te teme in tvoje strokovne poste.

Zdaj pa razmišljam, če bi odprl temo: Peticija za ukinitev gattoline .)

In dobili smo sliko "Brodarja". Zajedljiv, ciničen, nesramen in kar je najbolj žalostno...., brez enega samega konstruktivnega posta. Nikjer ne zaslediš nobene informacije, nikjer nobene pozitive, bog ne daj, da bi dodal kakšno novo temo. In potem bi Brodar ukinil Gattolino? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dobili smo sliko "Brodarja". Zajedljiv, ciničen, nesramen in kar je najbolj žalostno...., brez enega samega konstruktivnega posta. Nikjer ne zaslediš nobene informacije, nikjer nobene pozitive, bog ne daj, da bi dodal kakšno novo temo. In potem bi Brodar ukinil Gattolino? :D :D :D

Mislm da ni edini :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dobili smo sliko "Brodarja". Zajedljiv, ciničen, nesramen in kar je najbolj žalostno...., brez enega samega konstruktivnega posta. Nikjer ne zaslediš nobene informacije, nikjer nobene pozitive, bog ne daj, da bi dodal kakšno novo temo. In potem bi Brodar ukinil Gattolino? :D :D :D

Z zgoraj naštetimi besedami si opisal predvsem sebe, pljuvaš po drugih,non-stop pametuješ, vedno vse veš

,ko pa pridemo do konkretnega vprašanja pa vsi prej našteti atributi izginejo.

in drži se svojega nasveta; drži se teme in je ne spreminjaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo, vendar 41 št.

Ali je možno dobiti?

Žal ne, je imel tudi 41, ampak je nahitro pošlo, saj so bile cene zelo ugodne. Samo še en par v črni barvi št. 45 je, pa tudi ta verjetno ne bo več dolgo.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zgoraj naštetimi besedami si opisal predvsem sebe, pljuvaš po drugih,non-stop pametuješ, vedno vse veš

,ko pa pridemo do konkretnega vprašanja pa vsi prej našteti atributi izginejo.

in drži se svojega nasveta; drži se teme in je ne spreminjaj

A res? Pa ti res ne bereš mojih postov? Koliko novih tem si začel ti? Koliko Brodar? In koliko jaz? Jaz pljuvam in žalim? A res? Vsak post ima zaporedno številko? Če pljuvam in žalim, ti jih vsaj pet ne bo težko našteti. Definiraj zaporedne št.! Da vidimo, kdo je tukaj ves čas "pameten".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to temo ste pa zasmetil v 3PM :angry: :topic: Že skrajn čas je, da vas šerifi mal izklučjo iz foruma!

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to temo ste pa zasmetil v 3PM :angry: :topic:

Točno tako. Skupinica mladičev nas prepričuje, da nas lahko "poučuje" o motociklizmu 15 letna mularija. In da škornji za 70.000 SIT, kombinezon za 300.000 SIT, čelada za 120.000 SIT, rokavice za 45.000 SIT res niso čisto nič posebnega za mularijo na 5o kubičnih mopedih. Mi, ta stari pa smo blesavi, ker se s tem ne strinjamo. Ko jim ponudiš opcijo, da prilepijo sliko vseh teh artiklov, ki jih nosijo, poniknejo. Pa saj je vse skupaj brez veze. Mislim, da bi moral moderator narediti red.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Skupinica mladičev nas prepričuje, da nas lahko "poučuje" o motociklizmu 15 letna mularija. In da škornji za 70.000 SIT, kombinezon za 300.000 SIT, čelada za 120.000 SIT, rokavice za 45.000 SIT res niso čisto nič posebnega za mularijo na 5o kubičnih mopedih. Mi, ta stari pa smo blesavi, ker se s tem ne strinjamo. Ko jim ponudiš opcijo, da prilepijo sliko vseh teh artiklov, ki jih nosijo, poniknejo. Pa saj je vse skupaj brez veze. Mislim, da bi moral moderator narediti red.

mislim, da že večina piscev in bralcev motosveta pričakuje tvoje slike škornjev, čelad, gum, kombinezonov in motorjea... za takim ponosom se ponavadi skriva čisto nasprotje ;) tisti, ki ima malo nevrončkov pod lobanjo sam sebe ne povišuje v vsevedneža ker se zaveda kaj pomeni znanj e in izkušnja ..

no... da te vidimo in se prepričamo o tvoji megagalaksični bistrosti .. slike ???? !!!

..pa da ne bomo tukaj pisali po nepotrebnem, objavi vsak kos opreme v svoji temi !!!

TA OBJAVA NAJ SE ZBRIŠE !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Skupinica mladičev nas prepričuje, da nas lahko "poučuje" o motociklizmu 15 letna mularija. In da škornji za 70.000 SIT, kombinezon za 300.000 SIT, čelada za 120.000 SIT, rokavice za 45.000 SIT res niso čisto nič posebnega za mularijo na 5o kubičnih mopedih. Mi, ta stari pa smo blesavi, ker se s tem ne strinjamo. Ko jim ponudiš opcijo, da prilepijo sliko vseh teh artiklov, ki jih nosijo, poniknejo. Pa saj je vse skupaj brez veze. Mislim, da bi moral moderator narediti red.

a si ti glup?tuki pravš da čelada za 120.000 ni nič posebnega za nas...v temi o arai čelad pa nabijaš zakaj rabno na 50cc prdulcah take čelade...ne sej lohk da sm jst glup...sam si pomoje kr ti veš :grim

pa nimam jst 50cc ...ma "velikih" 125 kubov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti glup?tuki pravš da čelada za 120.000 ni nič posebnega za nas...v temi o arai čelad pa nabijaš zakaj rabno na 50cc prdulcah take čelade...ne sej lohk da sm jst glup...sam si pomoje kr ti veš :grim

pa nimam jst 50cc ...ma "velikih" 125 kubov :P

In vaša skupina piscev ni žaljiva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da bom malo bolj konkreten. Zanima me seznam škornjev, ki imajo možnost ali dodatnega notranjega čevlja ali notranjega zavezovanja dela nad nartom ali kakršnega koli drugega načina za učvrstitev narta in posledično pozicije noge v škornju.

L.P. in hvala.

P.S. Gattolina zakaj ne nosiš Daytone? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da bom malo bolj konkreten. Zanima me seznam škornjev, ki imajo možnost ali dodatnega notranjega čevlja ali notranjega zavezovanja dela nad nartom ali kakršnega koli drugega načina za učvrstitev narta in posledično pozicije noge v škornju.

L.P. in hvala.

P.S. Gattolina zakaj ne nosiš Daytone? :evilgrin:

Nosim Alpinestars Super Tech Racing. Škorenj je sestavljen, kot smučarski čevelj, iz notranjega in zunanjega dela. Notranji "copat" je dodelan s karbonskimi ščitniki na vseh izpostavljenih delih. Zanimiv in prijeten racing škorenj. Le obuvanja se moraš malo navaditi. Potem pa gre. No, pa tudi cena ni ravno prijazno do uporabnika. Je pa res, da se obnese tudi v najhujšem dežju. Neverjetno.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info o čevlju, ki pa ga zelo dobro poznam. :blush:

Če je možno bi prosil še za ostale, ki uporabljajo podoben ali pa tudi popolnoma drugačen princip za dodatno fiksiranje noge v čevlju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info o čevlju, ki pa ga zelo dobro poznam. :blush:

Če je možno bi prosil še za ostale, ki uporabljajo podoben ali pa tudi popolnoma drugačen princip za dodatno fiksiranje noge v čevlju.

Jaz sem že napisal, da imam SMX+ od Alpinestarsa. Super tech mi je bil na izgled prenizek, pa ločen bootie mi ni sedel. SMX+ ima notranje zavezovanje, ki mi je zelo všeč (hitro, enostavno), škorenj pa - heh, copatek, bolj mehkega in udobnega nisem imel na sebi. Na dežju še ni premočil, vendar nisem vozil dlje kot 1 ure v takem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? Pa ti res ne bereš mojih postov? Koliko novih tem si začel ti? Koliko Brodar? In koliko jaz? Jaz pljuvam in žalim? A res? Vsak post ima zaporedno številko? Če pljuvam in žalim, ti jih vsaj pet ne bo težko našteti. Definiraj zaporedne št.! Da vidimo, kdo je tukaj ves čas "pameten".

Gattolina, želim si da mi tvojih postov nebi bilo treba brati , vendar sem jih skoraj primoran, ker katerokoli temo odprem najdem tam tvoje nabijanje. Kaj ima veze koliko tem in postov sem napisal, sem ti že napisal da je pomembna kvaliteta in ne kvantiteta(imam občutek da se boš začel kmalu hvaliti s št. objavljenih

postov).

Da se ponovim; na forumu si dobil veliko konkretnih vprašanj(poišči, vzdihni, premisli in odgovori) in veliko ljudi ti je že dokazalo da se motiš. Ne odgovoriš, ne priznaš in odideš smetiti drugam

:stupid:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dobili smo sliko "Brodarja". Zajedljiv, ciničen, nesramen in kar je najbolj žalostno...., brez enega samega konstruktivnega posta. Nikjer ne zaslediš nobene informacije, nikjer nobene pozitive, bog ne daj, da bi dodal kakšno novo temo. In potem bi Brodar ukinil Gattolino? :D :D :D

Hmm jaz pa menim ravno nasprotno; mislim, da sem prilepil kar nekaj konstruktivnih postov, informacij,...

A res? Pa ti res ne bereš mojih postov? Koliko novih tem si začel ti? Koliko Brodar? In koliko jaz? Jaz pljuvam in žalim? A res? Vsak post ima zaporedno številko? Če pljuvam in žalim, ti jih vsaj pet ne bo težko našteti. Definiraj zaporedne št.! Da vidimo, kdo je tukaj ves čas "pameten".

Nisem odprl nobene teme, če si pod začetkom mislil na novo odprte teme?

Zdaj pa zares dovolj, s teboj sem končal. Vrnimo se k škornjem.

Kaj mi priporočate izmed naštetih: oxtar tcs evo, sidi vertigo tepor ali axo rs 7 ? Če lahko prosim kdo utemelji glede na kvaliteto, pluse in minuse škornjev prosim :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi priporočate izmed naštetih: oxtar tcs evo, sidi vertigo tepor ali axo rs 7 ? Če lahko prosim kdo utemelji glede na kvaliteto, pluse in minuse škornjev prosim :)

Niti ne glej, ker nimaš denarja :D

Sam imam Oxtar TCS, škripanje smo odpravli, drugače sem zadovoljen. Nimam goretex membrane in po kake pol ure naliva prepuščajo. Drugače pa dost udobni, enostavno zapenjanje(zadrga), plastični drsniki bi bli lahko malo nižje nameščeni... Ampak je bolj moja napaka ker jih ne skrijem, tako da to ni panike.

Ocena: 7/10

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej,vsak ti bo svojga konja hvalil,naštel si približno enako kvalitetne škornje,zato je izbira po tvojem okusu :? In tudi ne vem,kdo bi vse te škornje probal :? Enkrat ko jih kupiš,se ne zaletavaš več z menjavo naslednjih 5 let .)

Glede,da imam jaz Oxtar,kupi Oxtar .)

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš si take, ki so ti všeč, so tvoja številka, ti "pašejo" na noge in so ti cenovno dosegljivi. Zaključna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš si take, ki so ti všeč, so tvoja številka, ti "pašejo" na noge in so ti cenovno dosegljivi. Zaključna.

:worship:

to velja za vso opremo

PS: čelado se da na glavo, rokavice pa na roke, in ne na noge (razen če si šimpanz) :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

to velja za vso opremo

PS: čelado se da na glavo, rokavice pa na roke, in ne na noge (razen če si šimpanz) :D

Prav poseben smisel za humor imaš. Kako pa izgledaš, ne morem soditi, ker nisi objavil svoje slike. Če si podoben šimpanzu, mi je žal zate. Pa kaj češ. Kupiš pač dva para rokavic. Boli te briga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta PS: ni letel nate ampak sem ga navedel zato, ker sem rekel da to velja za vsako opremo, in bi se ziher našel kdo, ki bi rekel da čelada ni za na roke

če pa si ti razumel, kot da to leti nate, se ti pač opravičujem

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta PS: ni letel nate ampak sem ga navedel zato, ker sem rekel da to velja za vsako opremo, in bi se ziher našel kdo, ki bi rekel da čelada ni za na roke

če pa si ti razumel, kot da to leti nate, se ti pač opravičujem

O.K. Opravičilo sprejeto. Sorry tudi tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!