Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Kupil danes za precej manjšo ceno.... :)

Obut jih je sicer precej težko ampak, ko imaš enkrat nogo v škornju je tako kot bi odkril ameriko :)

LP ROk

A lahko poveš kje si jih kupil? Saj za Pumo se gre ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam iščem škornje. Naj bi se barvno ujemale z tem kombinezonom. Gledal sem TCX in pa Alpinestars. Recimo nekaj takega do max 150 evrov. Usnjeni Race škornji TCS Speed Jih kdo ima? Kako se obnesejo in drugi predlogi.

TCS so kar uredu škornji, sm jih imel pred Alpine. Po petih sezonah se mi niso nikjer strgal, pobrušeni so edino sliderji na robu čevlja, ki pa se dajo zamenjat. Tko da mislim, če kupiš črne, ne boš kaj prida falil .)

poleptek bo čist fukiš :whistle: :whistle: :winkiss:

Čaki, da ti vidiš kombinezon :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam iščem škornje. Naj bi se barvno ujemale z tem kombinezonom. Gledal sem TCX in pa Alpinestars. Recimo nekaj takega do max 150 evrov. Usnjeni Race škornji TCS Speed Jih kdo ima? Kako se obnesejo in drugi predlogi.

Imam sicer TCS EVO RX, ki so malce izboljšan in nadgrajen model TCS speed ampak v principu je podobna zadeva. S škornji sem zelo zadovoljen in tudi pri padcu, ko je motor stisnil gleženj in drsel po njemu so več kot odlično opravili svojo funkcijo, noga je ostala popolnoma cela. Priporočam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te stiska pri palcu št. očitno ni dovolj velika.. Če so škornji novi, pojdi v trgovino in vzemi eno cifro večje.. Zna bit precej neprijetno, če si malce dlje obut in škorenj tišči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je-sem skor naredu isto napako pa me je prodajalec v TC-ju razsvetlil da moram vedno kupit eno cifro večje škorne. Mam pa tud jst TCS evo rx-pa so res udobni pa tud kar se zaščite tiče zgledajo OK. No vozu se pa z njimi nisem še nič-pač zima :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi kupil škornje, ko sem meril v trgovini (TC) je bilo vse ok, ko sem se šel pa peljat sem pa prvih 15 min ugotovil, da to ne bo to.. Škornje sem obrisal, zapakiral in šel zamenjat za 1 št večje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj so eno cifro vecje..pa tko prostorne so dost edin pr levem palcu je tko..se bo treba mal zapeljat, bomo vidl kako bo pol (menjat jih ne morm za vecje, k niso lih nove)...kako pa je glede skripanja - se da kako zmanjsat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem preizkusil TCX evo RX. Ker nisem imel pojma koliko imam cifro sem najprej poizkusil št. 40, premajhen in tišči kot hudič, potem mi da 41 spredaj v palcu malo tišči, mi da 42 in so bile kar ok edino pri hoji mi je peta malo plesala gor in dol kar pa mi ni ravno dišalo. Čevlji, vsaj tiste ki sem jih preizkusil niso bili kdove kako udobni in če so to eni bolj udobnih čevljev se sprašujem zakaj nebi na motor raje obul pancerjev. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEP POZDRAV!

z punco imava problem pri nabavi škornjev za njo ker ima številko 36-37 in me zanima če je kdo imel ta problem in kje ga je rešil, sicer SIDI in ALPINSTARS delata škornje od številke 36 naprej vendar je tezko tako pri nas (hmc zastopnik za SIDI, TSC-LABA litija za alpinestars) LUIS avstrija dA bi imeli takšne številke ali da jih dobijo ob naročilu, tukaj so samo pri alpinsestarsu zmozni naročit 36 ostali pa so vsi od 38 ali 39 naprej pa čeprav proizvajalec dela škornje od številke 36 naprej.

Škorenj pa naj bi bil za športni motor in sicer Road Racing/Sport

http://www.ginzado.ne.jp/~kenkocha/bike/my...mmon/01sidi.jpg

Hvala lepa za pomoč

Popravljeno . Popravil gospod
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem preizkusil TCX evo RX. Ker nisem imel pojma koliko imam cifro sem najprej poizkusil št. 40, premajhen in tišči kot hudič, potem mi da 41 spredaj v palcu malo tišči, mi da 42 in so bile kar ok edino pri hoji mi je peta malo plesala gor in dol kar pa mi ni ravno dišalo. Čevlji, vsaj tiste ki sem jih preizkusil niso bili kdove kako udobni in če so to eni bolj udobnih čevljev se sprašujem zakaj nebi na motor raje obul pancerjev. :whistle:

Oqtar "omenjene" kupil za eno št. večje kot imam dejansko nogo in ni problemov, testiral jih pa

upam ne bom :unsure: .

Pancer bi bil uporaben samo, če bi imel avtomatika ali pa vsaj možnost samo ročnega upravljanja :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem preizkusil TCX evo RX. Ker nisem imel pojma koliko imam cifro sem najprej poizkusil št. 40, premajhen in tišči kot hudič, potem mi da 41 spredaj v palcu malo tišči, mi da 42 in so bile kar ok edino pri hoji mi je peta malo plesala gor in dol kar pa mi ni ravno dišalo. Čevlji, vsaj tiste ki sem jih preizkusil niso bili kdove kako udobni in če so to eni bolj udobnih čevljev se sprašujem zakaj nebi na motor raje obul pancerjev. :whistle:

Probaj še Alpinestars S-MX R model, vsaj zdi se mi da je ta model pravi, naj bi bil to najožji model te znamke. Sam imam enak problem kot ti, da imam preozko peto. Probal sem TCX (po starem Oxtar) pa so mi bili preširoki če je bila dolžina prava. Sidi so bili malce ožji ampak pri pravi dolžini še vedno preširoki, medtem ko so mi alpinestars (S-MX R) ravno prav veliki. Od štirih modelov Alpinestars ki sem jih probal so mi ti še najbolj prav, ostali modeli od A.. so mi prav tako preširoki na peti, tako da se ti splača probat še te, pa še precej udobnejši se mi zdijo od Sidi-jevih B2. Po udobju so daleč od pancarjev. Ko prodam svoje jih grem iskat.

Če kdo kupuje škornje št. 44 so moji naprodaj, Sidi B2, črno rdeče barve, malo nošeni, dobro ohranjeni. Prodajam ker so mi preveliki, info na PM.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEP POZDRAV!

z punco imava problem pri nabavi škornjev za njo ker ima številko 36-37 in me zanima če je kdo imel ta problem in kje ga je rešil, sicer SIDI in ALPINSTARS delata škornje od številke 36 naprej vendar je tezko tako pri nas (hmc zastopnik za SIDI, TSC-LABA litija za alpinestars) LUIS avstrija dA bi imeli takšne številke ali da jih dobijo ob naročilu, tukaj so samo pri alpinsestarsu zmozni naročit 36 ostali pa so vsi od 38 ali 39 naprej pa čeprav proizvajalec dela škornje od številke 36 naprej.

Škorenj pa naj bi bil za športni motor in sicer Road Racing/Sport

http://www.ginzado.ne.jp/~kenkocha/bike/my...mmon/01sidi.jpg

Hvala lepa za pomoč

Za Alpinstars je pravi naslov (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) iz Sistiane (med trstom in monfalconom), če nima u štacuni naročijo (model, barvo, kar čš po katalogu za Alpinstars in Daines)...in popust nardijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Alpinstars je pravi naslov (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) iz Sistiane ...

Tko mal :topic: A ma kdo kak link od Alternative? Ker tista stran, ki jo stric Google najde je tko boga, da ni za nikamor (ni katalogov, kaj šele cen :glare: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko mal :topic: A ma kdo kak link od Alternative? Ker tista stran, ki jo stric Google najde je tko boga, da ni za nikamor (ni katalogov, kaj šele cen :glare: )

Ah, AlternativaMoto ne drži Alpinestarsa niti kosa, so rekli, da pa lahko naročijo. V bistvu naročijo katerokoli znamko, sam, da se proda. Kako pa naj probam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko mal :topic: A ma kdo kak link od Alternative? Ker tista stran, ki jo stric Google najde je tko boga, da ni za nikamor (ni katalogov, kaj šele cen :glare: )

Kolikor je meni znano Alternatova moto na žalost nima internetne strani.. Ampak po drugi strani je pa najbolje se zapeljat tja, pomerit in kupit pa je :) So kar založeni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano Alternatova moto na žalost nima internetne strani.. Ampak po drugi strani je pa najbolje se zapeljat tja, pomerit in kupit pa je :) So kar založeni..

[/quote

Drži. Skoraj vedno imajo vse modele, ni nujno pa barve in številke....linka pa ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, AlternativaMoto ne drži Alpinestarsa niti kosa, so rekli, da pa lahko naročijo. V bistvu naročijo katerokoli znamko, sam, da se proda. Kako pa naj probam?

.) škornje imajo v glavnem od alpinstarsa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) škornje imajo v glavnem od alpinstarsa...

No sej.. kje pa lahko kako ceno izvem? Vsi ostali ponudniki imajo vsaj kake kataloge, oni pa nič.... marketinška poteza maybe? :hmm:

No, sej jest sm že skor vse nakupil, ampak primerjavo pa veen lahko naredin, ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej.. kje pa lahko kako ceno izvem? Vsi ostali ponudniki imajo vsaj kake kataloge, oni pa nič.... marketinška poteza maybe? :hmm:

No, sej jest sm že skor vse nakupil, ampak primerjavo pa veen lahko naredin, ane :D

Pokličeš 0039 040 290 70 95 in uprašaš... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!