Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Zdravo, mene pa zanima, kateri škornji so za eno srednjo ceno najboljši?

Že v naprej hvala za odgovor, Lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je za tebe najdražje?

Pi*** folk....dejte mal bolj konkretno postavit znesek. Za enega je 300€ velik, za drugega pa pocen. Potem ali iščeš race škornje ali touring ?!

A je to tako težko?

Evo srednja cena. Alpin stars SM-X plus ali pa tile. Ali pa cenejša varianta TSC

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je za tebe najdražje?

Pi*** folk....dejte mal bolj konkretno postavit znesek. Za enega je 300€ velik, za drugega pa pocen. Potem ali iščeš race škornje ali touring ?!

A je to tako težko?

Evo srednja cena. Alpin stars SM-X plus ali pa tile. Ali pa cenejša varianta TSC

vidiš , sej ti gre.... sam on je vprašal, kateri so za to ceno najboljši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš , sej ti gre.... sam on je vprašal, kateri so za to ceno najboljši

Vzame naj SM-X plus. Jih imam in so super, meni vrhunski za ta denar. Probal sem tudi že SIDI in Oxtar, vendar nobeni niso bili tako udobni. Pri Alpinestars skor ne moreš falit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš , sej ti gre.... sam on je vprašal, kateri so za to ceno najboljši

Sam še zmer ne vemo, kaj je za njega "srednja cena". Kapišo ti? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa zanima, kateri škornji so za eno srednjo ceno najboljši?

Že v naprej hvala za odgovor, Lp Matej

kupi tiste ki ti najbolje sedejo na nogo..

mislim da je to polek varnosti napomembnejši faktor, ker če ti noga noter pleše ali te morda tiščijo .. je**š pol

znamko ali 20€ manj..

jaz sem tud bil prepričan da bom kupil tcs speed pa mi enostavno model ni prav.

jebat ga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi tiste ki ti najbolje sedejo na nogo..

Tako je... kupit škorenj, ki ti najbolj sede na taco.

@kec: bova skupaj drsala :naughty: Mam iste ščitnike. Dej povej, če kaj iskrice letijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kec: bova skupaj drsala :naughty: Mam iste ščitnike. Dej povej, če kaj iskrice letijo :lol1:

Hmmm a ni to naslov enga filma? :whistle: :evilgrin:

Emmm, ne vem, če kej iskrice letijo. Bi te mogu najprej spoznat pa tko. :blush:

On the serious side:

Bomo preizkusili na Marofu kmalu. Se pa mi zdi nakup tehle drsnikov kar nujen glede na to, da mi je nazadnje na stezi pobralo cel plastični drsnik pa še malo škornja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nogo na notranji strani ovinka bol nazaj, tako da maš prste na tački, pa ne bo več drsal :)

Al pa tačke višje prestavit :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nogo na notranji strani ovinka bol nazaj, tako da maš prste na tački, pa ne bo več drsal :)

:rolleyes:

Že ves čas tako vozim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je za tebe najdražje?

Pi*** folk....dejte mal bolj konkretno postavit znesek. Za enega je 300€ velik, za drugega pa pocen. Potem ali iščeš race škornje ali touring ?!

A je to tako težko?

Evo srednja cena. Alpin stars SM-X plus ali pa tile. Ali pa cenejša varianta TSC

Se oproščam, ker nisem napisal cene. Srednja cena zame je tam okoli 150-200€, saj zame je to nekje vmes. Mislil sem, da veste kera je neka povprečna srednja cena. Kar je več kot 400€, se meni zdi drago, ker potem rajši cel kombinezon ubavm. Tko, da hvala nekaj ste mi jih našteli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam, ker nisem napisal cene. Srednja cena zame je tam okoli 150-200€,...

Ja, za tako ceno, pa za tak motor, bi jaz gledal za Oxtarjem AKA TCS :grim Sem jih vozil 5 sezon, pa so kr trpežni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo !

Na voljo imam čisto nove Oxtar TCS Speed v rdeči 43 in modri 44.

Morda je še kdo bos !

Mislim, da jih je v normalnih št. težko dobit TCX pa še ni na policah.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem forumašem,

sem nov na forumu in kot novopečeni motorist sem se podal v nakup opreme - manjkajo le še škornji in v oko so mi padli ti:

http://www.tc-motoshop.si/si/usnjeni-race-...eed-i2209.shtml .

Problem, ki se mi je pojavil je, da (po iskanju po forumu) nisem našel, ali se jih da dobiti tudi kje v bližini Maribora?

Hvala in lp,

Zvonko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem forumašem,

sem nov na forumu in kot novopečeni motorist sem se podal v nakup opreme - manjkajo le še škornji in v oko so mi padli ti:

http://www.tc-motoshop.si/si/usnjeni-race-...eed-i2209.shtml .

Problem, ki se mi je pojavil je, da (po iskanju po forumu) nisem našel, ali se jih da dobiti tudi kje v bližini Maribora?

Hvala in lp,

Zvonko

To kar gledaš na TC strani so vse lanski modeli in že zdavnaj razprodani.

Za novo kolekcijo pa jih pokliči preden greš gledat, če že imajo to kar iščeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo predelal SS škornje na SM škornje? Da bi pobrusil podplat, z močnim lepilom nalepil ježka in potem kupil SM podplat za menjat?

Se mi zdi brezveze menjavat dobre škornje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam, ker nisem napisal cene. Srednja cena zame je tam okoli 150-200€, saj zame je to nekje vmes. Mislil sem, da veste kera je neka povprečna srednja cena. Kar je več kot 400€, se meni zdi drago, ker potem rajši cel kombinezon ubavm. Tko, da hvala nekaj ste mi jih našteli.

Svetujem ti Daytono ... odličen škorenj ... katerikoli rank vzameš ne boš falil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TCS modela od Oxtarja že zdavnaj ni več ker je bil proti koncu januarja že težko dobit številko kaj šele barvo. Vsaj črnih ki sem jih iskal niso imeli več, sem pa poizkusil rdeče. So se mi pa zdeli fajn trdi in neudobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo predelal SS škornje na SM škornje? Da bi pobrusil podplat, z močnim lepilom nalepil ježka in potem kupil SM podplat za menjat?

Se mi zdi brezveze menjavat dobre škornje...

Če rabiš kak škorenj (Oxtar), mam jest neki na zalogi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm, ne vem, če kej iskrice letijo.

Ti jst svoje drsnike dam.....iskrenje zagotovljeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore.

Kam na Štajerskem pa bi jih lahko šel iskat, je kaka trgovina kje blizu? Ali moram v LJ ali tujino?

Bil sem v Motocentru na Ptuju, v MB pa pri Šerbineku in Stupit-u (ampak se ravno zdaj selijo). Kam še lahko grem iskat kako škornje v Mariboru ali okolici? Rabim bolj touring varianto, zato bi morda še Daytona Clubman (koliko berem, so OK) prišli v poštev, samo ne vem, kje bi jih lahko dobil pri nas, če sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!