Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Janis

Priporočene objave

... ti tudi ... mislim res, da gre za neki čudež ... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

jap...so se kr tla tresla od presenečenja...;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No biser...pol mi pa ti razlož....sem še mali pa ne vem...ampak strici so mi tko povedali... :unsure:

Bučman,stricem povej,da so se mal zajebal,če ne verjameš,ti organiziram strokovno ekskurzijo B)

Si moreš mislit,kako bi s titanovimi nastavki robnike ven metal :lol1: :lol1: :lol1:

post-592-1190903351_thumb.jpg

post-592-1190903368_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-176-1190979930_thumb.jpg

Bučman,stricem povej,da so se mal zajebal,če ne verjameš,ti organiziram strokovno ekskurzijo B)

Si moreš mislit,kako bi s titanovimi nastavki robnike ven metal :lol1: :lol1: :lol1:

Po tem kaj so mi rekli...naj bi bil ta del na sliki iz titana...je pa res da se jaz z komunalo ne ukvarjam...to vete tisti...ki dolžte traktorje... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem...v soboto smo vidli...da se čudeži dogajajo... :whistle: :whistle:

DAN :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zgleda, da je bil tako velik čudež ... da je mora kar v bolnico v ponedeljek .... :evilgrin: :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zgleda, da je bil tako velik čudež ... da je mora kar v bolnico v ponedeljek .... :evilgrin: :whistle: :evilgrin:

tko hudo ga je zvilo... :evilgrin: :evilgrin: no mal heca more bit :rolleyes: :rolleyes:

DAN, čimhitrejše okrevanje ti želim, pa ne napenjaj se preveč :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... DAN ...

... ali rabiš pomoč, da te spravimo do računala, da boš malo nasmetil ... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: preživel

ČESTITAM :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlosi zdele ko me ni,je kdo ki bi mal žogo brcal po telovadnici namest mene :whistle:

mislimvungastrica

Saj jaz pridem po novem letu,ampak do takrat je pa treba tradicijo vzdrževati :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlosi zdele ko me ni,je kdo ki bi mal žogo brcal po telovadnici namest mene :whistle:

mislimvungastrica

Saj jaz pridem po novem letu,ampak do takrat je pa treba tradicijo vzdrževati :krneki:

Sejnas je kr pa še redn hodimo mamo enga novga ampak je do zdej bil sam enkrat,tak da nimam pojma itak smo pa sami "profesionalci"

dobro okrevaj pa ne glumi preveč :naughty: :naughty: :worship: :whistle:

post-12908-1192210185_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!