Skoči na vsebino

Ni elektrike!


Janis

Priporočene objave

Zamislimo si, da nam država vzame za en mesec elektriko! Kakšen kaos bi nastal, kakše bi bileposledice? Kdo bi najbolj profitiral, kdo bi potegnil najkrajši konec? Bi bil kdo sploh resneje ogrožen? "Klik", elektrike vec ni!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dost pizdarija.sam ne vem zakva bi to nardila država,ker bi mela ona največjo škodo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi še preživu - bi kupu agregat, šu na Petrol in bi blo.

Definitivno je večji problem če nebi blo bencina - a nej se poj jest na štrom okol vozm. :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa, ja...

Mi je zadnjič nekaj ven metalo štrom in sem bil brez elektrike od 15:00 do 13:00 naslednjega dne...

Shit. Kar naenkrat je pisarna postala dom... nisem zdržal press...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brili bi se na plin.  B)

:K :"Dragi, še po desetih dneh si tako gladek, tako hrustljav...  :wub: "

ys

bi kar se britja tiče - če bi že moral to početi - nekako veliko raje izbral dobro staro kombinacijo: žajfa-H2O-britvica, kar mi je bolj domače kot s plinom - to je bolj za krematorije, se mi zdi

:grim

hja

pa MS bi si na zid narisal in s kredo vpisoval poste in jih sproti brisal - efekt bi me nostalgično spominjal na dobre stare čase preživete v družbi

"MS-radirkarjev" :cry: :cry: , ki so se redno znašali nad mano

pies - vse je le naključna domišljija in z Ledenkotom nima nobene zveze in vsako natolcevanje v tej smeri bo strogo sankcionirano :fight2:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa, ja...

Mi je zadnjič nekaj ven metalo štrom in sem bil brez elektrike od 15:00 do 13:00 naslednjega dne...

Shit. Kar naenkrat je pisarna postala dom... nisem zdržal press...

drugič pa pokliči......... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja država bi nas lahko pokorila na tak način, recimo!

Kakšen agregat, pa pumpa, če štroma ni, ne dela ne bankomat, ne pumpa!

V pisarni nimaš kaj iskat, ker je tema, pa še PC ti ne dela...niti kavomat!

Britje bi ti bilo po mojem zadnja briga.

Če bi s kredo pisali poste, no vsaj citirali ne bi toliko.

Smrdeli ravno nebi, bi že na šporhertu zavreli krop...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. - v stari jugi so bile redukcije elektrike - kar pomeni da nekaj časa je ni bilo...če me spomin ne vara je blo tko parkrat od 20h do 6h (če se prav spomnim ene 3x je blo tko....)..........takrat na žalost ni bilo o internetu ne sluha ne ......

2. - pridi v našo lepo dolino (reke Soče) in boš videl kako zgleda to - ob malo močnejši nevihti smo vsi OUT, pol pa popravljajo, pa zamenjujejo in pole smo spet kakšen dan brez - zato da ne bo več izpadov - a elektrika dela svoje in to se ponavlja....sej ko objavjo da jo izklopjo še gre...ma ko začne grmet- gasi compjutr če ne ti ode vse u .....ako ne shranjuješ sproti....če jemaš sreču in ne udari strela kje blizu in ti ne zjebe vsega... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mislim da bi nataliteta porasla ....  :004  O:-)

gotovo ne bi ...

poraslo bi le

splavarstvo

po moje bi morali na ženskih klinikah

organizirati tekoči trak (kot v Fordu l. 1900)

in prostovoljce za nočni šiht

ki bi delali ob svečah

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zgleda da je dons ponoč v Parizu štroma zmanjkalo..pa je šu Arafat... :?

hja ...

on je bil "žrtev" prepoznega splava

Bog ve koliko jih bi še živelo, če bi "njegovsplav" opravili pravočasno

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,Bi en pritisnil na gumb...in adijo štom...,,

Imam agregat (Yamaha :naughty: )--cisterna s kurilcem je polna....

Glede na to da v raznoraznih fit and fun centrih energijo v luft spuščajo...bi lahko prišli brezplačno k meni in bi gonili diname...(presežke bi izvažali) no pa imamo še eno tržno nišo...in nobenih vetrnic ne bi bilo treba.....dej pritisni že tisto off stikalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,Bi en pritisnil na gumb...in adijo štom...,,

Imam agregat (Yamaha :naughty: )--cisterna s kurilcem je polna....

Glede na to da v raznoraznih fit and fun centrih energijo v luft spuščajo...bi lahko prišli brezplačno k meni in bi gonili diname...(presežke bi izvažali) no pa imamo še eno tržno nišo...in nobenih vetrnic ne bi bilo treba.....dej pritisni že tisto off stikalo.

japajade

dejdej

a misliš,

da smo učeri po žup prplaval,

pa da te nismo prec pogruntal

:hmm: :grim

ti bi rada

na ta način dobre tipe pr sep na kup spraula

pol jh pa u kleti zlorabljala

:huh: :blink: :wacko: :huh: :blink: :wacko: :wub:

enagzadrugimalpavsenaenkratpress

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej: DINAME in ne DAME

ne ns met za naivne

tolk pa že

poznamo DAME,

da vemo,

da raj vidijo

da gonjo nih

ne pa DINAME

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iscem. ze od vceraj.

ne najdem. sorry.

aja, sem ze omenil, da je elektrike zmanjkalo?

(frdamanibageristitrapastipress) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi zmanjkalo elektrike, bi nastal vsaj v večjih mestih kaos. Država tega niti pod razno ne bi mogla uporabiti kot sredstvo prisile, saj bi najbolj škodovala ravno sebi. Industrija bi se bistveno zmanjšala, če ne ustavila. Enako velja za akumulacijo kapitala. V končni fazi bi se iznašlo alternativne vire. Če bi elektrika hokus pokus izginila, bi se družba postopoma vrnila v zgodovinsko obdobje, ko uporaba omenjenega pojava še ni bila razvita(npr srednji vek).

Prebivalstvo bi se zreduciralo, najbolje bi skozi prišli kmeti in vsi tisti, ki so minimalno odvisni od elektrike/vajeni živeti brez nje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Prebivalstvo bi se zreduciralo, najbolje bi skozi prišli kmeti in vsi tisti, ki so minimalno odvisni od elektrike/vajeni živeti brez nje.

Wrong, najbolje bi skozi prišli tisti, ki bi bili spet sposobni največjih barbarstev in bi potolkli kmete in ostale, kjer bi se jim zahotelo hrane ali zemlje in tisti, ki bi bili sposobni postavljati na noge čimvečje skupine barab, ki bi harale in počasi prevzele oblast in naredili neko novo obliko držav. Skratka, že videno sranje ali never ending story.

Mislim, da bi bilo najbolje, ko bi elektrike zmanjkalo zato, ker bi šle vse jedrske elektrarne v luft in bi se posledično scvrl tudi homo kretenus! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!