Skoči na vsebino

Ni elektrike!


Janis

Priporočene objave

Mislim, da bi bilo najbolje, ko bi elektrike zmanjkalo zato, ker bi šle vse jedrske elektrarne v luft in bi se posledično scvrl tudi homo kretenus! :devil:

Potem tud živalim ne bi bilo prizanešeno. A to bi ti privoščil zajčkom pa ptičkom? :cry:

Upam, da si samo premalo pomislil pri tem pisanju in da nimaš resničnih želja kaj takega prakticirat. .)

Popravljeno . Popravil Marky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem tud živalim ne bi bilo prizanešeno. A to bi ti privoščil zajčkom pa ptičkom?  :cry:

Upam, da si samo premalo pomislil pri tem pisanju in da nimaš resničnih želja kaj takega prakticirat.  .)

Ne, tole je bilo presneto resno napisano.

Toliko kot smo tole zemljo zjebali do sedaj, si ne bi bilo moč zamisliti ob najslabšem scenariju. Nadaljna prizadevanja za "ohranitev" narave so samo poizkusi podaljševanja agonije. Kako bi se po celem svetu razširjena kuga imenovana človek še obdržala. In zajčki in ptičko bodo nepreklicno doživeli svoj konec.

Zato je moje mišljenje, da bi bilo za zemljo najbolje, da ji omogočimo nov začetek, kajti življenje bo preživelo. Drugačno sicer, a z malo možnosti, da se ponovi Homo kretinensis!

Vidiš, tako razmišljaš, če ne postavljaš sebe v ospredje. In v glavnem vsi "naravovarstveni" krožki tega ne zmorejo, zato pri meni nimajo nobene veljave.

Jaz sam kaj takega, kot sem prej napisal enostavno ne morem "prakticirati"(tvoja navedba). Bo pa do tega zelo verjetno kmalu prišlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi zmanjkalo elektrike, bi nastal vsaj v večjih mestih kaos. Država tega niti pod razno ne bi mogla uporabiti kot sredstvo prisile, saj bi najbolj škodovala ravno sebi. Industrija bi se bistveno zmanjšala, če ne ustavila. Enako velja za akumulacijo kapitala. V končni fazi bi se iznašlo alternativne vire. Če bi elektrika hokus pokus izginila, bi se družba postopoma vrnila v zgodovinsko obdobje, ko uporaba omenjenega pojava še ni bila razvita(npr srednji vek).

Prebivalstvo bi se zreduciralo, najbolje bi skozi prišli kmeti in vsi tisti, ki so minimalno odvisni od elektrike/vajeni živeti brez nje.

khem, ali pa bi samo alternativne vire energije zaceli resno izkoriscati. konec koncev samo sonce "pusti" na zemlji vec energije na dan kot je homo kretenus porabi v enem mesecu. zanimiv podatek, kajne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, da resnično pozabljamo kako je živet brez elektrike! sicer se pa ne sekiram preveč, drva mam, puško za odganjat kake tolpe in lovit tudi, no neki cajta bi zdržu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nebi blo elektrike nebi delali alarmi, varnostne kamere, telefoni,.... končno bi dobil par novih motorjev, kak avto, opremil stanovanje in založil klet z pivom. fajn bi blo, interneta nebi pogrešal, bi pač kolege povabil v novo dnevno sobo na zastonj pir, delat pa itak nebi mogu ker je moje delo preveč vezano na računalnik in medije, ki nebi funkcionirali. mater to bi ja bil ko all-inclusive dopust :OK:

upam samo da bi kak dan prej zvedel, da okoli bajte potegnem bodečo žico in dopolnim zaloge streliva pa pripravim en velik kombi za "shopping"! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da je naš elektroenergetski sistem gnil, zato lahko upravičeno pričakujemo kakšn "black out" v stilu Italije oz. Amerike v preteklem letu. Je samo vprašanje časa.

UCPTE so nekdaj vodili strokovnjaki za področje energetike, danes vodijo ekonomisti. Bomo vidl kakšne bodo posledice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi zmanjkalo elektrike, bi nastal vsaj v večjih mestih kaos. Država tega niti pod razno ne bi mogla uporabiti kot sredstvo prisile, saj bi najbolj škodovala ravno sebi. Industrija bi se bistveno zmanjšala, če ne ustavila. Enako velja za akumulacijo kapitala. V končni fazi bi se iznašlo alternativne vire. Če bi elektrika hokus pokus izginila, bi se družba postopoma vrnila v zgodovinsko obdobje, ko uporaba omenjenega pojava še ni bila razvita(npr srednji vek).

Prebivalstvo bi se zreduciralo, najbolje bi skozi prišli kmeti in vsi tisti, ki so minimalno odvisni od elektrike/vajeni živeti brez nje.

khem, ali pa bi samo alternativne vire energije zaceli resno izkoriscati. konec koncev samo sonce "pusti" na zemlji vec energije na dan kot je homo kretenus porabi v enem mesecu. zanimiv podatek, kajne? :)

Tale nov način citiranja mi dela težave.

Ice, verjetno nisi dobro prebral. Dejal sem (v zgornjem tekstu...pred kmeti in redukcijo prebivalstva), da bi se v končni fazi iznašlo alternativne vire.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parket pa omare so, tak da nekega mraza ne more bit ... pa moogče se da z glodanjem parketa tudi dovolj kalorij dobit notri, da ne crkneš glih ... v hladnilnik pa vsak dan malo svežega snega, pa bo pivo vedno ustrezno hladno ... no, edino jeba bo s toplo vodo v kopalnci - bomo pač dali malo kisline zraven, da bo malo žgalo po koži :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!