Skoči na vsebino

cenzura?


niet

Priporočene objave

Opazil sem da se je par mojih objav pobrisalo in to brez razloga oz. komentarja moderatorja, kar je sicer navada (bonton?) na forumih, ki jih sicer obiskujem.

V objavah sem napotil obiskovalce motosvet na "chat", ki deluje in omogoca komunikacijo med njimi.

Saj za obiskovalce/clane motosveta, gre mar ne? Ali je morda motosvet samemu sebi v namen ?

lp

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalostno da "odrasla" oseba ne zmore normalnega racionalnega dialoga kot "navaden" clan motosveta, ampak se skriva za krinko moderatorja/cenzorja.

ps - v ozadju se rola Jani Kovacic - Cenzor moj......

lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalostno da "odrasla" oseba ne zmore normalnega racionalnega dialoga kot "navaden" clan motosveta, ampak se skriva za krinko moderatorja/cenzorja.

ps - v ozadju se rola Jani Kovacic - Cenzor moj......

lep pozdrav.

Eh..sem mislil nekaj napisat...brez veze...o "crkovanju" diskov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnica je, da so nam vladne sluzbe v povezavi z islamskimi skrajnezi in drustvom starsev soloobveznih otrok sabotirali server.

Na zeljo visokega vladnega funkcionarja so morali moji kolegi ukrepati in izbrisati dolocena sporocila z revolucionarno tematiko. Sori.

Smrt fasizmu, svoboda narodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave, pozabil si dodati, da dobi vsak od moderatorjev bon za 1000 l zastonj bencina, admina pa vsak CBR 1000 na probno uporabo za eno leto. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave, pozabil si dodati, da dobi vsak od moderatorjev bon za 1000 l zastonj bencina, admina pa vsak CBR 1000 na probno uporabo za eno leto. :devil:

Bojim se, da bom moral tudi tale mesidz zelo v kratkem zradirati... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Vive la societe.

Pozabil si na "Liberte, Equalite, Fraternite ".

Ali pa se bolj nagibas k ameriski definiciji "demokracije" ?

"Zastonj" medij (forum) in delo (moderatorstvo) ni opravicilo (ali pac?) za taksen odnos do/med ljudmi.

EOD?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si na  "Liberte, Equalite, Fraternite ".

Ali pa se bolj nagibas k ameriski definiciji "demokracije" ?

"Zastonj" medij (forum) in delo (moderatorstvo)  ni opravicilo (ali pac?) za taksen odnos do/med ljudmi.

EOD?

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=6623

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!