Skoči na vsebino

Tehnika in izkušnje vožnje po zadnjem kolesu


Gianni

Priporočene objave

Kdor zna naj izvoli, kdor ne zna in ma željo naj se nauči, kdor ne zna in nima želje pa naj ne komentira.

Je pa res da zna biti nevarno; ampak mislim da to vedo vsi. Ni pa zame nihče od naštetih frajer; dokler me pusti pri miru in me ne ogroža pa me tudi ne moti.

Malo se motiš - če človek komentira nikogar ne boli, želje so pa postranskega pomena. Po zadnjem se vozijo samo tisti, ki ga nikol ne namočijo od zadaj :slap: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se motiš - če človek komentira nikogar ne boli, želje so pa postranskega pomena. Po zadnjem se vozijo samo tisti, ki ga nikol ne namočijo od zadaj :slap: :naughty: :naughty:

Ne vem kaj si hotel povedati, niti me ne zanima; se veliko voziš po zadnjem, kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj si hotel povedati, niti me ne zanima; se veliko voziš po zadnjem, kaj? :hmm:

Da se ne vozi po zadnjem in se raje priklapljaj od zadaj, da boš na tazadnjemu.... :grim ! Sj ne se sekirat, saj večina tudi ne razume z mano vred!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od forumskih kolegou zna prestavlat, ko se pelje po zadnem? Mam ene par vprašanj, pa lahko tut na PM... da se ne bo ostala populacija preveč razburjala in komentirala <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od forumskih kolegou zna prestavlat, ko se pelje po zadnem? Mam ene par vprašanj, pa lahko tut na PM... da se ne bo ostala populacija preveč razburjala in komentirala <_<

dej tamau ne serji :eek:

raj prid greva na pir :OK:

tole učenje pa pozabi :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tamau ne serji :eek:

raj prid greva na pir :OK:

tole učenje pa pozabi :zzz:

Pivo pade... ta vikend na zboru :grim

Učimo se pa tko al tko ceu življene, pa še butasti umremo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od forumskih kolegou zna prestavlat, ko se pelje po zadnem? Mam ene par vprašanj, pa lahko tut na PM... da se ne bo ostala populacija preveč razburjala in komentirala <_<

jst ne znam, lahk ti pa vseen pridigo na PM pošlem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od forumskih kolegou zna prestavlat, ko se pelje po zadnem? Mam ene par vprašanj, pa lahko tut na PM... da se ne bo ostala populacija preveč razburjala in komentirala <_<

Čisto enoako kot pri normalni vožnji po obeh kolesih. Gor so višje brzine, dol so nižje brzine. Kuplunga po želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto enoako kot pri normalni vožnji po obeh kolesih. Gor so višje brzine, dol so nižje brzine. Kuplunga po želji.

Pol pa hitr vilice v menjalniku menjat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne. Moraš znat šaltat brez sklopke. Itak se pa obrabijo stranski zobje na zobnikih in pol iz prestave meče :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne. Moraš znat šaltat brez sklopke. Itak se pa obrabijo stranski zobje na zobnikih in pol iz prestave meče :OK:

V nasprotnem primeru...raje uporabljat sklopko. Posledice "neznanja" šaltanja brez sklopke, sem videl v

As-u na servisni mizi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ??

Zakaj že ima "motosekret" moderatorje ??

Kaj bi naj že delali, nabijali poste in razgleblali v temah, ki temu niso namenjene ??

A si je kateri od avtorjev zadnjih 3 strani postov sploh prebral naslov teme ??

Če že nimate kaj za napisat kar bi v to temo spadalo, si odprite novo za morebitne posledice, ki lahko ob tem nastanejo ne pa da "nabijate" v tej.

Sicer pa kaj sem sploh pričakoval, tako ali tako nima smisla :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na ostale forume, je tale čist kul, ni pol tolio offtopica kot na večini foruma, tole je samo moje mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEMU SE TUDI REČE PO ZADNJEM !! !!! .. IN TUDI NI IZ NETA, AMPAK IZ PORTOROŽA, ŠE ČISTO SVEŽE !! :slap:

.........ja no, vrjetno tuki ni blo nekga znanja, jl?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto enoako kot pri normalni vožnji po obeh kolesih. Gor so višje brzine, dol so nižje brzine. Kuplunga po želji.

Aha... dobr, dobr... samo men moped hitr dol pade, samo da rahlo spustin ročko za plin.... bom še mal sprobavou :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti dol pade, pol ga nimaš na vagi.

Baje je čist u izi, ko ga imaš enkrat na vagi. Samo gas pa zadnja bremza. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od forumskih kolegou zna prestavlat, ko se pelje po zadnem? Mam ene par vprašanj, pa lahko tut na PM... da se ne bo ostala populacija preveč razburjala in komentirala <_<

Druga, peleš 40 50 zapreš gas, da se motor posede, potem pa GASSS, ko si v zraku se lahko pelješ po zadnjem ali vklopiš kiper! Pejd raje na PER, kot ti svetuje Avtokad ali pa pejd lizat na 3M!

Po zadnjem se voz dones že vsak bebo.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjem se voz dones že vsak bebo.... :krneki:

Aja... nism vedu tega... če je res tko lahko, ne vem, lahko ti pa iz lastnih izkušen povem, da sm se kr neki cajta prefurou po parkirišču, da vsaj malo znam... lahko je tle gor klanfat, pa pisat, pa se delat pametnega, ko pa človek praša za en mali nasvet, se pa po njem usuje... Jebite se vsi po spisku :angry:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... dobr, dobr... samo men moped hitr dol pade, samo da rahlo spustin ročko za plin.... bom še mal sprobavou :grim

Se morš najprej naučit vago najt, pol pa dalje pa šaltat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... dobr, dobr... samo men moped hitr dol pade, samo da rahlo spustin ročko za plin.... bom še mal sprobavou :grim

ej dokler ti sam moped dol pade ni panike :grrr

k ti bo kj druzga takrat bod v skrbeh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za trenig na strani

Kurc pa linki..................

sdf

df

g

dasfg

sdf

g s

dfg

sghrt

Popravljeno . Popravil bigi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahko nekdo, ki se res zna peljati po prvem kolesu pove kako in kaj, ker jaz najprej zabremzam, tako da mi motor počepne in pol do konca, ampak se potem samo ustavim na prvega! (imam pa Aprilio RS125)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitro pripelješ, zabremzaš, da se vilce posedejo, oreng zabremzaš da se dvigne zadnji konc, rahlo spustiš bremzo in že se pelješ po sprednjem. :)

To je teorija, praktično je pa mičken težje. :blush:

Pa čimbolj naprej se vsedeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahko nekdo, ki se res zna peljati po prvem kolesu pove kako in kaj, ker jaz najprej zabremzam, tako da mi motor počepne in pol do konca, ampak se potem samo ustavim na prvega! (imam pa Aprilio RS125)

LP!

in pazi - če pri vožnji po zadnjem lahko še korigiraš in 'rešuješ' napake, je pri neuspeli vožnji po prednjem to praktično nemogoče ... Če že moraš, vedno nosi vso zaščitno opremo... motor ti lahko namreč, če pikiraš čez balanco, pade na hrbet, glavo, noge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm pa mislu da je motor sam za po obeh kolesih za vozit :hmm: :hmm: :hmm:

pezda kje jaz živim :eek:

koko pa se avto postav na tazadne :kva2:

al pa na prva kolesa :hmm:

hvala za odgovore

dam za mašo na Brezjah :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!