Skoči na vsebino

Neonke pod avtom


tom

Priporočene objave

Mene pa zanima, kako se vam zdijo neonske žarnice na podvozju avtomobila ( kot v filmu The fast and furious )? Mogoče kdo ve, kje bi se dalo kaj takega dobit? Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori prjatu samo meni se ne zdi nc posebnega.tu v novi gorici ma en mulo pod ford fiesto tako luc in avto razen tega da je na parkiriscu takoj opazen ni nic boljsi ali lepsi!lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se neonke sicer dopadejo vendar pa imam dva odlična razloga proti (skor tri):

-zgleda ful čefur...

-ni poceni

-kazni za to početje so previsoke

No pa razmisli al ja al ne!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šminkeraj pac.

V casu, ko mi je bil avto mal vec kot prevozno sredstvo, torej ko sem biu star 18 let, se mi je to zdel lepo, zdej pa...

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa te zadeve na motorju? se spomnim enega GW pred leti.jih je tudi imel,pa je se kar zgledalo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tom, ko sem enkrat ponoci stal v Ljubljani pred glavno posto, se je mimo pripeljal en golf VR6 in je imel pod avtom montirane vijolicaste neonke. IN komentar punc, ki so stale zraven mene je bil:

Ej kva vse se zdej cefurji ne zmislijo!?!

Tko, da mogoce montaza neonk na dno avtomobila mogoce ni glih najboljsa ideja....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

...kaj bolj bednega pa ne... jaz res ne razumem v čem je finta. Rajš za kaj drugega ta dnar porabi!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend jih imel na Calibri, neki casa jih je mel potem jih je dal dol, kr so ga vsi ze malo postran gledali! Tud meni se zdi full cefursko!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Strupen čefur - to je pa že neki!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Dej,dej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Frend jih imel na Calibri, neki casa jih je mel potem jih je dal dol, kr so ga vsi ze malo postran gledali! Tud meni se zdi full cefursko!

Calibra je itak čefurska.

ne se hecat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, če si pa tako močno želiš te slavne podvozne luči, si jih pa namesti. Samo prižigati jih ne

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!