Skoči na vsebino

Neonke pod avtom


tom

Priporočene objave

Ne men se ne zdi čefursk in že nekaj cajta razmišlajam da bi si namontiru na mojga golfa. Najbolj je če to namontiraš samo na nizke avtomobile in da je v neki barvni kombinaciji, jst si bom dal rdečo, ker imam notranjost v rdeči kombinaciji. Glede cene pa te stvari niso drage okol 2. jurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Frend jih imel na Calibri, neki casa jih je mel potem jih je dal dol, kr so ga vsi ze malo postran gledali! Tud meni se zdi full cefursko!

Calibra je itak čefurska.

ne se hecat

Kurc cefurska, pa prov lepa je bla ko so jo nardil!!! Cx=o'26, rekordno!!! Opel nasplosno vela za bl kmecki avto, sm el Frontero, pa me je jebala...Pa bi vseen mel Calibro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Ma ni čefursko posebej pod motorjem, sem videl eno R1 osvetljeno in je zgledala zelo strupeno.

Men se tut lepe zdijo. A mogoč kdo ve, če b se jih dal na NSR-ko namontirat in kulk prešernov bi mi za to vzel? In kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tut lepe zdijo. A mogoč kdo ve, če b se jih dal na NSR-ko namontirat in kulk prešernov bi mi za to vzel? In kje?

montaza je skoraj sigurno mozna; samo pravo mesto & ustrezno dolzino najdi.cen ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmeroma poceni rešitev za "motor kot božično drevesce" je uporaba nizov (letvic) s "high-bright" LED. Poceni je seveda, če kupiš le svetleče diode, letvice pa narediš sam. Skriješ jih npr. pod plastiko. Prednost je, da pri LED ne rabiš nobenih pretvornikov za napajanje kot pri neonkah.

Za idejo poglej semle:

http://www.gjlighthouse.com/led_products_page.htm

Kllikni tudi na "Photo Gallery", kjer lahko vidiš npr. prav kičasto osvetljeno Hondo GoldWing ("Casper The Friendly GoldWing"... :? ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmeroma poceni rešitev za "motor kot božično drevesce" je uporaba nizov (letvic) s "high-bright" LED. Poceni je seveda, če kupiš le svetleče diode, letvice pa narediš sam. Skriješ jih npr. pod plastiko. Prednost je, da pri LED ne rabiš nobenih pretvornikov za napajanje kot pri neonkah.

Za idejo poglej semle:

Kmalu bo božič zato nakup obvezen!!!! :D :shock: :evil: :P

Ciao,by Pero

PS:Prijatelj je kupil te neonke v zeleni barvi za 20,000sit, štiri v kompleti spred ,zad,levo,desno!Zšicam vred!Je pa sam zmonteru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmeroma poceni rešitev za "motor kot božično drevesce" je uporaba nizov (letvic) s "high-bright" LED. Poceni je seveda, če kupiš le svetleče diode, letvice pa narediš sam. Skriješ jih npr. pod plastiko. Prednost je, da pri LED ne rabiš nobenih pretvornikov za napajanje kot pri neonkah.

Za idejo poglej semle:

http://www.gjlighthouse.com/led_products_page.htm

Kllikni tudi na "Photo Gallery", kjer lahko vidiš npr. prav kičasto osvetljeno Hondo GoldWing ("Casper The Friendly GoldWing"... :? ).

Sam se mi neonke vseen bolj dopadejo.To je že preveč kičasto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se mi neonke vseen bolj dopadejo.To je že preveč kičasto.

Ja, res je. Sicer je pa oboje precej nagravžno, se ti ne zdi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend (na veliko zalost ze pokojni) je imel modre neonke pod avtom, izgled pac zavisi od okusa, enim je to vsec, enim pac ni! Vedno bo tako, zgleda da se jih je tudi sam hitro navelical in jih snel. mislim pa da je zadevo nabavil v Italiji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne zdi se mi negravžno, le v mejah more bit. Kar se pa neonk tiče, se mi zdijo zlo dobre, kot da bi bil motor ali avto na nekem barvnem oblaku. Sicer pa, al ma kdo kako sliko motorja, ki bi jih mel. Morem priznat, da motorja še nisem videl z neonko spodaj. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neonke a. Če je stvar narejena zmerno in z okusom še gre. Ne sem bit pretiran. Nej opozorim de take stvari spadajo na športne in boljše avte. De ne bi šel ker teh stvari na yugota tlačt al pa 101-ko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neonke pod Bentleyem ali pa Rollceyem. Pa ne ga srat tako na debelo :roll:

Ko se ravno pogovarjamo o modri svetlobi za avtomobile: Če ste se skozi Planino vozili kaj ponoči, ste v smeri PO => LJ na levi strani lahko opazili avtomobil, mislim, da BMW, parkiran pod nadstrešek hiše, obsijan z modro svetlobo. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da če kdo hoče, da te lahko hitro prisili, da jih snameš, ker niso homologizirane.

Na avtomobilih je vedno manj prostora za samogradnje, ker se ceh ščiti s homologacijami.

Včasih so nas učili, kako so bila cehovska združenja na začetku dobra, ker so standardizirali rokodelsko proizvodnjo in ščitili kupce, potem pa so počasi postali cokla razvoja. Mislim, da smo nekako v začetnem cehovskem zagonu pri avtomobilih, oblast vedno bolj predpisuje, kaj in kako je lahko na avtomobilu/motociklu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa maš tm stikal de sam pržgeš, če pa videš capse pa sam ugasneš pa je :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa maš tm stikal de sam pržgeš, če pa videš capse pa sam ugasneš pa je :twisted:

In ti vidiš policaje prej kot oni "tvojo" novoletno smrekico :)

Mogoče pa res, zase vem da jih vedno zagledam prepozno. Še dobro da so kazni tako mile :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen za fizično osebo ne more biti višja za (posamezno zadevo) kot 150 jurjev. Toliko dobiš, če napihaš več kot 1.5 promila , kar pa je verjetno malo bolj grob prekršek kot to, da ti neonke pod avtom svetijo...

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!