Skoči na vsebino

Kaj me prizadene?


Priporočene objave

Prizadene me, ko vidim nemoč, krivico, pa ne znam in včasih nočem in ne morem pomagati.

Prizadene me sočutje, ki ga ne znam izraziti.

Prizadene me lepota.

Prizadene me ljubezen. Kaj ljudje počno v nevednosti.

Nerazumljenost me prizadene.

Prizadenejo me še zmeraj projekcije vame - poskus nekoga, da bi me določal in spreminjal po svoji podobi.

Prizadene me skrivanje, da potrebujem ljubezen.

Prizadene, da ne znam biti drugače kot da sem, kar nisem.

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lolish... ...moja simpatija je v cetrtek zasrala (zazvlalla, zacela smirat, zabluzla, whatever), z mojim frendim, pa sm ugotovu d je funkcija BMK Mode firewall za prizadetost... ...JBG, BMK! :devil:

pi es: ampak bivsa punca od unga frenda je pa taaaaaka mucika!!! :wub: :kva2: :devil: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prizadene me, ko se mi na poti, do željenega postavljajo druga za drugo ovire in je vsega preveč in še vztrajam pa ni konca, potem opustim prehojeno pot in takrat je smer do cilja takoj jasna in enostavna...dokler ne začnem hodit po njej...vedno kaj spregledam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bega me, da drugi vejo kaj je zame dobro, kaj naj naredim da to dosežem.....prepričanje, da je to tisto kar moraš imet, meni pa ta stvar paše na listek..tam pod ,,razno,,. Še najbolj me zbega pa to, da ponavadi svetuje meni draga oseba, ki ima resnično lep namen....to stvar sama ima ..in to je tudi vse kar ima...vse ostalo ji pa skače po glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostijo me ljudje, ki imajo polna usta dobrote in morale...vendar se vedno obrnejo stran z nekim puhlim izgovorom, da bi jih najraj na licu mesta pobruhala--TEPCI

,,Ljubezen velika na koncu jezika, sredi srca nič ne velja,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bega in žalosti?

Edino še nesoglasja z lastnimi otroci in Lady HHV. No ja, pa frende štejem tudi zraven.

Vse ostalo me lahko le razpeesdi, ali pa me sladko boli qrac!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm, netočnost.. v vseh oblikah..

nije baš nešto emotivno, me pa prizadene..

zok, če provociraš , pošlji še vsaj slikco, da bomo še mi ocenjevali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prizadene me, ko vidim nemoč, krivico, pa ne znam in včasih nočem in ne morem pomagati. 

Prizadene me sočutje, ki ga ne znam izraziti. 

Prizadene me lepota. 

Prizadene me ljubezen. Kaj ljudje počno v nevednosti. 

Nerazumljenost me prizadene.

Prizadenejo me še zmeraj  projekcije vame - poskus nekoga, da bi me določal in spreminjal po svoji podobi.

Prizadene me skrivanje, da potrebujem ljubezen. 

Prizadene, da ne znam biti drugače kot da sem, kar nisem. 

:huh:

Tukaj se jaz podpišem, pa ne bom nič dodajala, ker se vse v glavnem vrti zgoraj napisanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok, če provociraš , pošlji še vsaj slikco, da bomo še mi ocenjevali..

eeee, ne gre to tak, res ne... :wub: :) ...sj ves zakaj. .)

in ne rabim urologa... ...mi je tak cist ql... :OK:

...ja ja ja, napacna tema, saj vem... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me, če si ljudje ne vzamejo čas in delajo zaključke na napačnih stvareh. Boli me posledično tudi to, da nikakor niso pripravljeni priznati, da so se zmotili, še manj so pripravljeni spremeniti mnenje. boli me primitivnost ljudi, zagamanost, zaprtost in omejenost. Da mi ne pustijo biti to kar sem, ampak bi me radi delali po lastnih podobah. Da mislijo, da vejo kaj je zame najbolje, ne da bi me enkrat poslušali, kaj bi jaz sploh rada. Da zaradi lastnih omejitev podcenjujejo super ljudi, ker se sami bojijo biti drugačni. Ljudje so tisti, ki me žalostijo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

Boli me, da se me je ljubica ( zarad katere sem se pred tremi mesci skorej loču, pa že mal odselu na drug konc naše Kure) naveličala čakat in me je dons skenslala. Zjutrej za dobro jutro mi to pove po telefonu.

Jutri zvečer ma že nov randi v Brežicah z enmu, kjo je pred kratkim že položu in jo (po njenem) drugač ne šmirgla 5 posto.

Matr sem tele, svetsko.

Ampak dveh verjetn res ne morš met prov dolg.

Kaj pravte, dragi motosvetterapevti.

:angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!