Skoči na vsebino

Kaj me prizadene?


Priporočene objave

Samo tisto, kar si dovolim, da me prizadane.......in ljudje, ki jim to dovolim..... :wacko:

Ma, saj bo boljše......enkrat......

Alla  B)

Pri svetem pismu......in z dlanjo na jem.....PRISEGAM....., da te ne bom prizadel!!!!!

hihihiihihiiiiiii.....mogoče sam mal nasmejal :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

Boli me, da se me je ljubica ( zarad katere sem se pred tremi mesci skorej loču, pa že mal odselu na drug konc naše Kure) naveličala čakat in me je dons skenslala. Zjutrej za dobro jutro mi to pove po telefonu.

Jutri zvečer ma že nov randi v Brežicah z enmu, kjo je pred kratkim že položu in jo (po njenem) drugač ne šmirgla 5 posto. 

Matr sem tele, svetsko.

Ampak dveh verjetn res ne morš met prov dolg.

Kaj pravte, dragi motosvetterapevti.

:angry:  :angry:

Res si TELE!!!!!!!

Zdej pa še napiš,da si med raziskovanjem njenega varanja našel dve luknje na levem zadnjem blatniku.....in nek čudn mobitel v njeni torbici,ki ji ga nisi TI kupil!

Pošli jo u......

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa tok časa mencal?

Ker mencanje včas TKOOOOOOOO paše!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

ItaQ pa deci zmer neki mencamo.....bo treba počas pravila osvajanja spremenit......nič nebi meu proti,da me ženske pecajo............sicer nebi blo glih velikega navala....sam tu pa tam......ma tut u srečo je treba verjet.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se morš dret?! :fight2:  A sem slučajno rekla, da se to ne more VSAKMU zgodit?! :fight2:

Vem, da se lahko! :fight2:  VSAKMU! :fight2:

:004

Kva se dereš....itak,da VSAKMU!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Da sem tele...vem,

Da sem norc...ma ajde, nej bo

Kaj sem mencal...po pravici povedan, nekej časa je blo pač zlo fajn. Nebeško.

In ko začutiš, da gre stvar predaleč, izstopiš. Če seveda zmoreš. Jaz nisem. Sem pač mencal.

Zdej pa mam posledice. Pa še konc sezone je, da bi šel mal na motor, pa mal spihov dušo.

Klimbra:

Boli me za njeno varanje....ne krivim je praktično za nič.

Ampak zgodba je dolga, pa je nebi....

V bistvu kar sem zaj....., zdej žrem. Simpl ko pasul.

Me je pa fejst prizadelo. In to je tud naslov teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res D-D, ena mi je ostala in že od začetka trikotnika sem vedu, da je ta tud boljša. Zato pa sem se po nekajtedenskem "izletu" tud vrnu.

Še dobr, da sem se lahko.

:004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res D-D, ena mi je ostala in že od začetka trikotnika sem vedu, da je ta tud boljša. Zato pa sem se po nekajtedenskem  "izletu" tud vrnu.

Še dobr, da sem se lahko.

:004  :004

A se ti rad mal hvališ? Al čakaš, da te bo kdo pohvalu? Jest ti morale nam prodajou.... jo še men kdajpakdaj zmanjka...ampak z vsem se pa tud ni za hvalt, a ne .) :yea2: :topic:

Vsaj tkole javno ne!

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli me, da lahko samo nemočno gledam v ekran, medtem ko mi dragoceni čas odžira izdelek multimiljarderske firme, katere edini namen je zjebat vse, jih pripravit do tega da panično iščejo najnovejše popravke njihovega sranja za katero ti mastno kasirajo, da nalagaš te popravke v lažnem upanju, da bo deloalo boljše in nato ugotoviš, da imaš predpotopni računalnik, ki ni sposoben več prenašati vsega njihovega sranja, popravkov za njihovo sranje in njihove kurčeve nadutosti, ko se ti hvalijo kaj vse so izboljšali v novi verziji, ti idiot pa moreš nujno še vsaj 100.000 težko prisluženih tolarjev zabit za nadgradno računalnika, samo za to da bo tako delal kot je nekoč.

boli me, da ti ignorantski pohlepni arogantni kurci nočejo razumet, da še obstajamo ljudje, ki za svoje delo ne rabimo kaj dosti več kot mail, internet, word, exel in kakšen easy program za obdelat kako sliko. vse to je delalo že na prvem pentiumu, ki je danes vreden manj kot škatla čigumijev. In takrat je celo delalo, zdaj pa morem izgubljat živce in čas, ki mi pomeni denar in še tisti denar, ki si ga uspem vseeno, neglede na probleme z njihovim sranjem, zaslužiti, samo za to da lahko delam kot nekoč.

ne morem opisati kako me boli, to je najhujša bolečina, bolečina ob tem ko se zaveš da si nemočen :cry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je zbegala tale tema. Me sploh kaj prizadane?

Pravzaprav me prizadanejo le ljudje, ki jih imam rad, za katere sem odprt in bi jim pravzaprav dal vse, za tisto malo topline v njihovih očeh.

Sicer pa se raje skrivam v svoji lupini in delim udarce še preden jo lahko sam skupim.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se raje skrivam v svoji lupini in delim udarce še preden jo lahko sam skupim.

Še nekoga poznam, ki bi se lahko pod tole podpisal. Pa se ne bo. Prav zaradi lupine, ki jo omenjaš.

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  :blink:

Sploh pa tko nism mislu.

Povsem evidentno je, kako si mislu. :friend1:

Prepričana sem, da taka izkušnja človeka marsikaj nauči. Al pa ne. Kaj pa vem. Ljudje smo čudna bitja. :?

Kakorkoli že, upam, da te že manj boli, kot te je. Verjetno pa grenak priokus ostane. :friend2:

Itak pa - a se slučajno grem mal enga terapevta zdej? :hmm: Pa prav jaz! :ph34r: :grrr

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear--s kom si pa poročen--s spužvo mogoče?

Vse se vrača vse se plača in izredno prijetno je nositi rogove....najlepše takrat ko jih že vsi vidijo razen tebe... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res D-D, ena mi je ostala in že od začetka trikotnika sem vedu, da je ta tud boljša. Zato pa sem se po nekajtedenskem  "izletu" tud vrnu.

Še dobr, da sem se lahko.

:004  :004

Lekcija ni bila dobra........... bolje bi bilo, če se ne bi moral... oz. bi se moral hudičevo potruditi, če bi se lahko...........

še predobro si čez prišel.........

if you ask me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!