Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

zadnjič enkrat so mel na popu prispevek ko so se mal z Volvotom okoli ganjal po AC proti Postojni in baje meri do 250km/h, če sem si prav zapomnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič enkrat so mel na popu prispevek ko so se mal z Volvotom okoli ganjal po AC proti Postojni in baje meri do 250km/h, če sem si prav zapomnil.

250 :blink: ja OK, se bomo pa mal bol potrudli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranjska provida Opel-Vectra se je raztreščila na Torovem ( avtocesta)

na znamenitem plesu po poledici ki je bela pred tednom-udeleženih cca. 30 vozil. :P Sej za servis bomo plačeval itak mi :angry:

Sam da ne bodo zdej namest enga kupil kr dva nova avtomobilčka , kr tko mal za rezervo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je včeraj kdo vozil po zahodni obvoznici v Ljubljani , smer Rudnik proti Šiški.Na razcepu levo Postojna ,desno Šiška so nekaj montirali na kandelaber v smeri Šiška.Monterji so bili iz podjetja G7.To je na lokaciji kjer se začne nova protihrupna ograja.Popoldan pa se je ista ekipa preselila pod nadvoz na avtocesti ( nadvoz Koseze-Podutik ) in ravno tako montirali neke zadeve - G7 in služba za avtoceste so zaprli odstavni pas in v miru montirali.

Morda kdo kaj ve o tem? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranjska provida Opel-Vectra se je raztreščila na Torovem ( avtocesta)

na znamenitem plesu po poledici ki je bela pred tednom-udeleženih cca. 30 vozil. :P  Sej za servis bomo plačeval itak mi :angry:

Sam da ne bodo zdej namest enga kupil kr dva nova avtomobilčka , kr tko mal za rezervo. :hmm:

Malo :topic: , ampak SEM VEDEL, da je moralo biti nekaj takega, da so sprožili ovadbo zoper DARS.

Če bi se razlimalo 130 avtomobilov nas, navadnih državljanov, bi vsi le plačali položnice zaradi takih in drugačnih prekrškov, ki smo jih zakrivili, da smo se znašli v verižnem trčenju. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet novi radarji

>

>

>

> > > Podatki iz prve roke!

> > >

> > >

> > > > Naša policija je v bele Renault Kangooje instalirala radarje.

Merijo

> >

> > > > skozi zadnjo šipo, v obe smeri in vseh vremenskih pogojih, torej

> > > > tudi ponoči. To jim omogoča IR kamera. (Nekaj takega, kot že vsem

> > > > znan beli Ford Focus

> > > > karavan) Ponavadi je že prepozno, ko ga zagledaš, pa vseeno imate

> > > > spodaj njihove reg. št.:

> > >

> > > > KR-78-43M MB-K5-35C CE-P9-976 CE-J1-755

> >

> >

> >

>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet novi radarji

Zakaj se ne morem odločiti med nasvetom profesorice "le pokončna drža vas bo pripeljala nekam v življenju, pa čeprav boste vmes staknili kakšno prasko"

in pregovorom

"če se veja ne upogne, se zlomi"....

what do i do...what do i do....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam tele kangujčke bojo pa bolj za mestno vožnjo uporabljal,a?... več k 150 itak mben ne leti... :lol1: pa če je res (pravtako slišano v zgoraj omenjenem prispevku), mora za tabo vozit vsaj 200m, da zabeleži hitrost...ne vem, ne vem.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je  včeraj kdo vozil po zahodni obvoznici v Ljubljani , smer Rudnik proti Šiški.Na razcepu levo Postojna ,desno Šiška so nekaj montirali na kandelaber v smeri Šiška.Monterji so bili iz podjetja G7.To je na lokaciji kjer se začne nova protihrupna ograja.Popoldan  pa se je ista ekipa preselila pod nadvoz na avtocesti ( nadvoz Koseze-Podutik ) in ravno tako montirali neke zadeve - G7 in služba za avtoceste so zaprli odstavni pas in v miru montirali.

Morda kdo kaj ve o tem?  :o

Danes zjutraj sem bil na poti skozi omenjen razcep (vrhnika --> šiška) in sem bil pozoren na omenjene montirane napravce. na koncu nove protihrupne ograje, na nadvozu je montirana bela kamera in od zadaj snema folk, ki se pripelje iz smeri Brda proti razcepu. se mi zdi, da je enaka tistim, v predorih in naj bi služila predvsem nadzoru prometa, posredno pa tudi za ugotavljanje vzroka nesreče ipd. zaenkrat kakega oddajnika in sprejemnika merilnih žarkov zraven nisem opazil, bom pa vsekakor pozoren še na ostale lokacije, katere si naštel.

Ni pa tako zelo neverjetno, če bi na omenjen kandelaber in na nadvozu Podutik koseze montirali radar, saj je na razcepu omejitev iz 130 na 80 (in jaz sem šel tam 80 samo 1x-pri 9cm snega na cestišču :D ), pri nadvozu Podutik koseze pa AC postane HC in je omejitev iz 130 na 100.no, tam se pa ponavadi res 100-120 pripeljem.

A so na nadvozu Podutik-Koseze montirali na tej strani, ki je vidna iz smeri Brda ali so montirali "zahrbtno" na stran Šiške, da te pičijo u ritko, ko si že zdavnaj mimo nadvoza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma a se ne komu zdi, da nas poskušajo lovit ko divjad na vsakem koraku! radar tle radar tam, ir kamere v avtu, v vseh vremenskih pogojih, orkodijo sej se sliši ko kako poročilo iz bojišča - PRAVA VOJNA PROTI LJUDEM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damn zdaj so že kangooje naštimal damn damn sam kva mu bo kangoo k sam 150 leti? ma zatemnjene šipe al kej bol razpoznavnega kt navaden kangoo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je  včeraj kdo vozil po zahodni obvoznici v Ljubljani , smer Rudnik proti Šiški.......Popoldan  pa se je ista ekipa preselila pod nadvoz na avtocesti ( nadvoz Koseze-Podutik ) in ravno tako montirali neke zadeve .....Morda kdo kaj ve o tem?  :o

sveže ko žeml'ce- ravnokar iz LJ prifrčal in sem na poti Šiška-->Brezovica pozorneje pogledal na drugo stran HCja na nadvoz Podutik-Koseze... enaka kamera kot na razcepu- podolgovata,bele barve nič drugega. Mogoče montirana zaradi vedno pogostejših zastojev na izvozu Šiška ali kaj več? a je kle kak pulcaj, da lohka kako "poslovno skrivnost" o teh kamerah pove al nas pustite, da ugibamo? Testiranje v realnem času ali gre za radar ali ne je predrago :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, če tile radarji v kangoojih lovijo med vožnjo, ali morajo biti parkirani??? In vse to je kupljeno z našim denarjem :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, če tile radarji v kangoojih lovijo med vožnjo, ali morajo biti parkirani??? In vse to je kupljeno z našim denarjem  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

mislim da bodo tile kengeruji bolj parkirani ob cestah in nas samo streljali :grim

poj pa poštar zvoni dvakrat in v kuverti .......... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ravno takšen kango je že sredi poletja delal fotke na poti na Marijo Reko (malo pred Preboldom). Ga zadnji trnutek opazil in se izognil ustavljanju patrulje nekaj 100m naprej. Zadeva je po mojem mnenju stacionarna, je pa dobro opremljena (skorajda ti že med vožnjo meče ven položnice).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi ustanovili posebno enoto za povzročanje škode in onesposobljanje teh grdih vozil, naprimer prediranje gum bi bila dobra varijanta? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na obali nov Ford focus karavan bele barve KP 93-23M. Pozor!

Treba bojkotirat znamke in modele avtomobilov, ki jih imajo micoši. Potem bodo bli kot gnilo jajce sredi ceste. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!