Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Če se bote kaj vozli proti Zagrebu iz smeri Gruškovja...vsak dan, brez izjeme, kar nekaj radarskih kontrol, vecina na AC. So pa svinsko skriti tak da pazite .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi placeval 120k sit ce mam 10kW vec v masinci??? :? ker motorja

ne mislim menjati po enem ali dveh letih raje kupim mocnejsega za

dlje casa.

mar ni tko???? :hmm:

:topic: To spada v drugo temo....plačeval bi pa zato,ker tko pravi zakon in po mojem je to čisto pravilno. Novopečenemu motoristu ni dat za v roke neko težko zverino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi placeval 120k sit ce mam 10kW vec v masinci??? :? ker motorja

ne mislim menjati po enem ali dveh letih raje kupim mocnejsega za

dlje casa.

mar ni tko???? :hmm:

Dokler je to potrebno, moraš imeti svojo zverino zablokirano tako, da je samo zverinca, to je na 25 kW. Če ti svojo zverinco odblokiraš, plačaš 120 jurjev, kar je pravilno. End of story.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZANIMIVOSTI

Ustanovljena začasna skupina za nadzor cestnega prometa na območju PU Maribor

S ciljem povečanja učinkovitosti policijskih prometno varnostnih aktivnosti ter s tem k povečanju prometne varnosti smo v PU Maribor ponovno ustanovili začasno skupino za nadzor cestnega prometa. Skupina bo delovala oktobra in novembra 2005, na območju celotne policijske uprave. Skupino sestavlja petnajstih policistov.

Cilji ustanovitve skupine so doseči večji vpliv policijskega dela na izboljšanje prometno varnostnih razmer, ukrepati predvsem zoper hujše kršitelje cestno prometnih predpisov (še posebej tiste, ki bistveno prekoračijo dovoljeno hitrost vožnje), ugotavljati kršitve na odsekih cest, kjer so prometno varnostne razmere najslabše, oz. v času, ko se prometne nesreče najpogosteje dogajajo, ugotavljati zlasti kršitve, ki najpogosteje nastopajo kot vzrok prometnih nesreč s hudimi posledicami in učinkovito izrabiti razpoložljiva tehnična sredstva za nadzor cestnega prometa.

Posebno pozornost bo skupina namenila ugotavljanju prekoračitev hitrosti, ki še vedno predstavlja največji prometno varnostni problem na območju PU Maribor. Skupina bo za nadzor uporabljala dva radarja Multanova, dva ročna laserska merilnika hitrosti, merilnik hitrosti z videokamero (Traffipatrol-V) in dva videonadzorna sistema Provida 2000 (v osebnem avtomobilu in na motornem kolesu).

VIR: www.policija.si

Štajerci pazite se... :kva2:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je en klinac meril (po moje z laserjem) na AC pri Slovenski Bistrici, ustavljal pa nobeden.. postavlja se vprašanje, ali bo Špil dobil kakšno voščilnico za 15 km/h prekoračeno hitrost? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba. Ampak kaj češ, se bo treba prilagodit. Jokcanje ne pomaga.

(Grem nazaj na nakeda, z mojim mopedom se nekako ne morem po omejitvah peljat :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba. Ampak kaj češ, se bo treba prilagodit. Jokcanje ne pomaga.

(Grem nazaj na nakeda, z mojim mopedom se nekako ne morem po omejitvah peljat  :D  )

Upam da tega ne misliš resno, ker te nebom vsakih 10 km čakal :P !

Nič sekirat, saj bojo v akciji samo oktobra in novembra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je en klinac meril (po moje z laserjem) na AC pri Slovenski Bistrici, ustavljal pa nobeden.. postavlja se vprašanje, ali bo Špil dobil kakšno voščilnico za 15 km/h prekoračeno hitrost? :hmm:

ne skrbi, samo trenirajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da tega ne misliš resno, ker te nebom vsakih 10 km čakal  :P !

Nič sekirat, saj bojo v akciji samo oktobra in novembra.

eh saj ne. :grrr

aha točno, samo oktober + november. hehe v teh dveh mesecih bi morali bolj kot hitrost merit alko (oktober-trgatve, november-martinovo) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe v teh dveh mesecih bi morali bolj kot hitrost merit alko (oktober-trgatve, november-martinovo)  :grim

BUTL TIHO BODI!!!!!!! naj kontrolirajo hitrost, mi se bomo itak počasi pijani vozli.

"ko pijem sem boljši voznik ker vozim bolj počasi in previdno!" :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUTL TIHO BODI!!!!!!! naj kontrolirajo hitrost, mi se bomo itak počasi pijani vozli.

"ko pijem sem boljši voznik ker vozim bolj počasi in previdno!"  :devil:

U ja točno. :fredy:

"Ko pijem, sem vzoren voznik." :grim :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U ja točno.  :fredy: 

"Ko pijem, sem vzoren voznik."  :grim  :devil:  :whistle:

:topic: sicer pa, ne smeš pit, ko voziš

(vednoprejpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: sicer pa, ne smeš pit, ko voziš

(vednoprejpress)

Saj samo provociramo, ker tak al tak ne pije alkohol od nas noben spljoh :grrr !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je en klinac meril (po moje z laserjem) na AC pri Slovenski Bistrici, ustavljal pa nobeden.. postavlja se vprašanje, ali bo Špil dobil kakšno voščilnico za 15 km/h prekoračeno hitrost? :hmm:

:grrr :grrr :grrr :grrr

... če ti nihče predočil prekrška ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZANIMIVOSTI

Ustanovljena začasna skupina za nadzor cestnega prometa na območju PU Maribor

S ciljem povečanja učinkovitosti policijskih prometno varnostnih aktivnosti ter s tem k povečanju prometne varnosti smo v PU Maribor ponovno ustanovili začasno skupino za nadzor cestnega prometa. Skupina bo delovala oktobra in novembra 2005, na območju celotne policijske uprave. Skupino sestavlja petnajstih policistov.

Cilji ustanovitve skupine so doseči večji vpliv policijskega dela na izboljšanje prometno varnostnih razmer, ukrepati predvsem zoper hujše kršitelje cestno prometnih predpisov (še posebej tiste, ki bistveno prekoračijo dovoljeno hitrost vožnje), ugotavljati kršitve na odsekih cest, kjer so prometno varnostne razmere najslabše, oz. v času, ko se prometne nesreče najpogosteje dogajajo, ugotavljati zlasti kršitve, ki najpogosteje nastopajo kot vzrok prometnih nesreč s hudimi posledicami in učinkovito izrabiti razpoložljiva tehnična sredstva za nadzor cestnega prometa.

Posebno pozornost bo skupina namenila ugotavljanju prekoračitev hitrosti, ki še vedno predstavlja največji prometno varnostni problem na območju PU Maribor. Skupina bo za nadzor uporabljala dva radarja Multanova, dva ročna laserska merilnika hitrosti, merilnik hitrosti z videokamero (Traffipatrol-V) in dva videonadzorna sistema Provida 2000 (v osebnem avtomobilu in na motornem kolesu).

VIR: www.policija.si

Štajerci pazite se... :kva2:

Sej ko bo pa imela akcija odlične rezultate v MB bodo pa vse skup uvedli še v LJ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ko bo pa imela akcija odlične rezultate v MB bodo pa vse skup uvedli še v LJ :BUA:

Ne pa ne bo. Poglej par postov gor in boš videl, da so zdaj časi trgatev in martinovega, ko vsi štajerci vozimo počasi in po omejitvah. :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ne bo. Poglej par postov gor in boš videl, da so zdaj časi trgatev in martinovega, ko vsi štajerci vozimo počasi in po omejitvah.  :grim  :devil:

:OK: EJ ČE MA KDO PROBLEME IN JE NALETU NA RADAR ........NAJ POKLIČE BOJANA ...........ON VE KAKO SE DA ZRIHTAT DA NIČ NE NAF......Š!!!!!!!!!!!! KAR REČ MU DA SM TI JAZ DAU CIFRO .............SAM VOZNIŠKO BOŠ PA OBDRŽU .....100% PRAVI. 041 647669

post-6886-1128676523.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UL št. 90, 10.10.2005, stran 9237

Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrosi v cestnem prometu

4. člen

Delovni pogoji

"....okoliška temperatura najmanj v območju od 0C do +50C.."

A to pomeni, da pozimi noben radar in laser ne sme meriti? :hmm:

lp G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ta vikend sem ga pa jz najebal :cry: :cry: :angry2: ...

podrla se je moja teorija,da je zelo malo možnosti,da te dobijo na radar z motorjem :(

Namreč dobil so me,ko sem pripeljal 96km/h tam kjer je omejitev 50km/h ampak izven naselja to. Blo je tko,da je meril na levi strani cesti,drug na desni je pa ustavljal :(

Tud mal se ni dalo barantat z njim,pa te fore da sem študent pa to :(

Je reku,da bom dobu poziv na sodišče oz. k sodniku za prekrške,zagrožena kazen je 60k SIT+5 kazenskih točk in prepoved vožnje :cry: pol bom pa vidu kaj se bom zmenu tm pr sodnici v Kranju :doze:

Aja,da ne bo kdo pameten zakaj nisem pobegnil,...tud če bi se mimo peljal bi mi tablco zapisala z lahkoto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend sem ga pa jz najebal :cry:  :cry:  :angry2: ...

podrla se je moja teorija,da je zelo malo možnosti,da te dobijo na radar z motorjem :(

Namreč dobil so me,ko sem pripeljal 96km/h tam kjer je omejitev 50km/h ampak izven naselja to. Blo je tko,da je meril na levi strani cesti,drug na desni je pa ustavljal :(

Tud mal se ni dalo barantat z njim,pa te fore da sem študent pa to :( 

Je reku,da bom dobu poziv na sodišče oz. k sodniku za prekrške,zagrožena kazen je 60k SIT+5 kazenskih točk in prepoved vožnje :cry:   pol bom pa vidu kaj se bom zmenu tm pr sodnici v Kranju :doze:

Aja,da ne bo kdo pameten zakaj nisem pobegnil,...tud če bi se mimo peljal bi mi tablco zapisala z lahkoto .)

Na kaj te je pa ustrelu. A te je z radarsko pištolco al je bil stacionren radar? Če je bla pištola, si probej čimbolj zapomnt, a je mel med merjenjem fiksirano stvar al je prosto stal... Pr sodnici pa probej čimbolj bluzit, pa pomaga tud, če si bil do zdaj nekaznovan...

Velik sreče :yea1:

P.S.: A so te kranjčani dobil??

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaj te je pa ustrelu. A te je z radarsko pištolco al je bil stacionren radar? Če je bla pištola, si probej čimbolj zapomnt, a je mel med merjenjem fiksirano stvar al je prosto stal... Pr sodnici pa probej čimbolj bluzit, pa pomaga tud, če si bil do zdaj nekaznovan...

Velik sreče :yea1:

P.S.: A so te kranjčani dobil??

mel je radarsko pištolo ja in ni bil naslonjen na nobeno stvar,sam je stal :hmm:

Kaznovan tud še nisem bil,...no zarad hitroste ne,edin enkrat pred 3 leti zarad neustreznega izpita za 125ccm sem dobu ukor sodnice :)

Ne niso bli kranjčani,...postojnčani so bli :angry2: pa še tko se je obnašal kt da bi me res hotu jebat v glavo po domač rečen

nekaj njegovuh besed: "za kolk pa prodajate motor" to zato k mam listek gor da prodam...pol je reku: "kolk pa kej gre to" ..."a ni že mal mraz za motor"...na konc pa "sej od kačjih rid naprej boste pa lepš vreme imel"...pa "več sreče prihodnjič" je na konc reku :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel je radarsko pištolo ja in ni bil naslonjen na nobeno stvar,sam je stal :hmm:

Kaznovan tud še nisem bil,...no zarad hitroste ne,edin enkrat pred 3 leti zarad neustreznega izpita za 125ccm sem dobu ukor sodnice :)

Ne niso bli kranjčani,...postojnčani so bli :angry2:  pa še tko se je obnašal kt da bi me res hotu jebat v glavo po domač rečen

nekaj njegovuh besed: "za kolk pa prodajate motor"  to zato k mam listek gor da prodam...pol je reku: "kolk pa kej gre to" ..."a ni že mal mraz za motor"...na konc pa "sej od kačjih rid naprej boste pa lepš vreme imel"...pa "več sreče prihodnjič" je na konc reku :nono:

Če je prosto stal, mislm da se lahko zmažeš...

Ene par postov nazaj piše, da nekje v nekem pravilniku piše, da more bit pri merjenju s pištolo naslonjen na avto ali kaj podobnega...

Mal se pozanimej pa se probej na to zgovarjat :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAGIVA..

upam da ti odpre pripomko... če najdeš v pravilniku kašen hakelc se lahko zmažeš pri sodniku..... predvsem se zgovarjaj na 3. člen ki zahteva da je naprava fiksirana... ne pa v roki butastega policajčka... ki se ves trese od navdušenja... te naprave so zelo občutljive na tresljeje...... pa še nenatančnost meritev uporabi kot izgovor.... tistih 96km/h sigurno ni realnih.....

je pa mal nelogično vse skupaj.... recimo pri geodetskih meritvah se postopki ponovijo xy-krat, pa še se računa napake in odstopanja od povprečja.... in na koncu meritev ne velja za dejansko..... pa ni greh če je pogrešek 20 cm na 100 m....

tukaj pa en policajček 1x pritisne na sprožilec in ta meritev je sveta.... za to je človek lahko ob izpit... :ninja:

P_R_A_V_I_L_N_I_K.doc

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sočustvujem s tabo js bi jim že jebal mater pedersko!! :SS :SS

Pa tk ko si se mi smejal ko sm mel list čez tablco na r6 a zdej viš zaka ti prav pride, da boš za drugč vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!