Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Bližje kot prb.100m ni mogel bit torej pištola odpade...

Za več kot 100m bi moral met pa zlo mirno roko, da bi takole grupacijo zadetkov naredil. Za bližje bi morala bit pa tut kakšna luknja skozi. :? :hmm:

Si je kdo čas vzel in s snajperjem streljal? :eek: Al pa se sedaj šele vidi zakaj so radarji tolk dragi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo, stokovni izvedenci za "municijo" :OK:

To bo kar tapravi kaliber... :grim ne pa 4.5

No, kaki Umazi Hari z Magnumum 44 glih ni bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejanje samo se mi zdi objestno in brezvezno, kdorkoli je to zagrešil, pa je verjetno na intelektualnem nivoju kokoši, ki ima ptičjo gripo.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVV

če se ne motim si jager

vsekakor raje vidim da se strelja v take škatle kot pa vi jagri pobijate nedolžne živali :SS

aja pa sem ter tja tud kakega svojega pokončate :eek:

zato najprej sebe pošlji v qurac :grim ostale pa pusti na miru

ups saj vaše kugle ne letajo okrog glav ane pa mačk ter odvezanih psov tudi ne pobijate... :hmm:

ma škoda besed................

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVV

če se ne motim si jager

vsekakor raje vidim da se strelja v take škatle kot pa vi jagri pobijate nedolžne živali :SS

aja pa sem ter tja tud kakega svojega pokončate :eek:

zato najprej sebe pošlji v qurac :grim ostale pa pusti na miru

ups saj vaše kugle ne letajo okrog glav ane pa mačk ter odvezanih psov tudi ne pobijate... :hmm:

ma čkoda besed................

:OK:

sicer pa lovec, natančno vidi skoz dalnogled, če je žival bolana, no, potem jo komaj ustreli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaki Umazi Hari z Magnumum 44 glih ni bil...

Nikoli ne veš...... :hmm:

post-5241-1133290613.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

sicer pa lovec, natančno vidi skoz dalnogled, če je žival bolana, no, potem jo komaj ustreli...

u sory dobro da si mi povedal :grim

mislim pa da imajo pred takim dejanjem polno rit šnopsa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo, stokovni izvedenci za "municijo" :OK:

To bo kar tapravi kaliber... :grim ne pa 4.5

No, kaki Umazi Hari z Magnumum 44 glih ni bil...

Zračna je tudi 6,35 kal. in verjemi da je kar močna sicer pa pločevine ne preluknja.

Po mojem je bilo streljano z šibrami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma škoda besed................

To se pa popolnoma strinjam! :devil:

Zračna je tudi 6,35 kal. in verjemi da je kar močna sicer pa pločevine ne preluknja.

Po mojem je bilo streljano z šibrami.

Zadetki so iz večih kotov. Vdolbine v pločevini, ki predvidevam, da je močnejša, kažejo da ni šlo za klasičen svinčeni šrot! Svinec tudi pušča črne sledi in ne kovinsko bleščeče vdolbine!

Torej po mojem še vedno laičnem mišljenju ostajata dve generalni možnosti.

1) Več strelov iz različnih kotov z magnumskimi šibrenkami z naboji ki imajo jeklene kroglice. Te in podobne se dandanašnje proizvajajo v smislu ukinjanja penetracije svinca v okolje. Tu bi morala biti glede na gosto grupacijo zadetkov razdalja streljanja relativno majhna. Največ 30 - 40m. Pa se bojim da sem rekel veliko preveč.

2) Kalašnikov ali kakšno podobno ropotalo, katera nima prevelike prebojnosti. Prav švoh pa tudi ni, kar se vidi po zadetkih v nosilnem stebru. Seveda tu pridejo v poštev tudi visokokadenčne pištole z večjimi nabojniki.

Eno in drugo je priročno in priljubljeno "orodje" band, zatorej je moje mnenje enako kot v predhodnem postu o tej zadevi.

Predvidevam, da je bilo dejanje opravljeno v trenutku, tako da bi zgornji teoriji še najbolj držali.

Seveda pa je verjetno možna tudi boljša razlaga. Le pove naj jo kdo...

Advokat, če si bil upravičeno prizadet, ergo sem ti stopil na rep in imaš kaj s takimi načini "urejanja težav z radarji" pač lahko še enkrat ponovim! Goni se u qrac!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVV

Advokat, če si bil upravičeno prizadet, ergo sem ti stopil na rep in imaš kaj s takimi načini "urejanja težav z radarji" pač lahko še enkrat ponovim! Goni se u qrac

Miško jaz z radarji problema nemam spljoh :grrr

imaš pa ti zelo travmatskopsihopatske težave z obnašanjem na javnem forumu :grim :SS

add acta!!!!!

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVV

Advokat, če si bil upravičeno prizadet, ergo sem ti stopil na rep in imaš kaj s takimi načini "urejanja težav z radarji" pač lahko še enkrat ponovim! Goni se u qrac

Miško jaz z radarji problema nemam spljoh :grrr

imaš pa ti zelo travmatskopsihopatske težave z obnašanjem na javnem forumu :grim :SS

add acta!!!!!

Hja nekateri pač nismo advokati, da bi besede zavijali v celofan in povemo direkt kar mislimo! Kaj pa bolj pušča posledice na psihi, se bi pa dalo debatirati. Pa se verjetno strinjaš, da nima pomena.

In Bučko, to tvoje o neimeti probleme z radarji se da zelo različno razumeti. Predvsem, ker se postavljaš v bran "izvajalcem", katerih delo tu komentiramo. Saj jih oni tudi po vsej verjetnosti nimajo. Ga odpravijo!

Le način je skrajno vprašljiv in za razliko s tistim, kar ti meni očitaš tudi kazniv! To bi pa moral vedeti. Če si res advokat ali pa se z nickom le napihuješ! No, ja saj to se v obeh primerih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa popolnoma strinjam! :devil:

Zadetki so iz večih kotov. Vdolbine v pločevini, ki predvidevam, da je močnejša, kažejo da ni šlo za klasičen svinčeni šrot! Svinec tudi pušča črne sledi in ne kovinsko bleščeče vdolbine!

Torej po mojem še vedno laičnem mišljenju ostajata dve generalni možnosti.

1) Več strelov iz različnih kotov z magnumskimi šibrenkami z naboji ki imajo jeklene kroglice. Te in podobne se dandanašnje proizvajajo v smislu ukinjanja penetracije svinca v okolje. Tu bi morala biti glede na gosto grupacijo zadetkov razdalja streljanja relativno majhna. Največ 30 - 40m. Pa se bojim da sem rekel veliko preveč.

2) Kalašnikov ali kakšno podobno ropotalo, katera nima prevelike prebojnosti. Prav švoh pa tudi ni, kar se vidi po zadetkih v nosilnem stebru. Seveda tu pridejo v poštev tudi visokokadenčne pištole z večjimi nabojniki.

Eno in drugo je priročno in priljubljeno "orodje" band, zatorej je moje mnenje enako kot v predhodnem postu o tej zadevi.

Predvidevam, da je bilo dejanje opravljeno v trenutku, tako da bi zgornji teoriji še najbolj držali.

Seveda pa je verjetno možna tudi boljša razlaga. Le pove naj jo kdo...

Advokat, če si bil upravičeno prizadet, ergo sem ti stopil na rep in imaš kaj s takimi načini "urejanja težav z radarji" pač lahko še enkrat ponovim! Goni se u qrac!

v Slovenskih novicah piše, da naj bi bil kaliber 9mm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne veš...... :hmm:

Do you feel lucky, punk?! :angry:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!