Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

predvsem se zgovarjaj na 3. člen ki zahteva da je naprava fiksirana...

Ni čisto tako....

citiram: " 2. »mobilno merjenje« je merjenje, ki se opravlja iz premikajočega se vozila ali z ročnim merilnikom hitrosti"

torej laser=ročni merilnik

citiram "ročni merilniki hitrosti se pri merjenju lahko uporabljajo iz roke ali nameščeni na stojalu z gibljivo glavo. Merilni žarek mora zajeti os gibanja kontroliranega vozila. Ročni merilniki hitrosti se praviloma uporabljajo z roba cestišča ali z nadvozov"

žal.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend sem ga pa jz najebal :cry:  :cry:  :angry2: ...

podrla se je moja teorija,da je zelo malo možnosti,da te dobijo na radar z motorjem :(

Namreč dobil so me,ko sem pripeljal 96km/h tam kjer je omejitev 50km/h ampak izven naselja to. Blo je tko,da je meril na levi strani cesti,drug na desni je pa ustavljal :(

Tud mal se ni dalo barantat z njim,pa te fore da sem študent pa to :( 

Je reku,da bom dobu poziv na sodišče oz. k sodniku za prekrške,zagrožena kazen je 60k SIT+5 kazenskih točk in prepoved vožnje :cry:  pol bom pa vidu kaj se bom zmenu tm pr sodnici v Kranju :doze:

Aja,da ne bo kdo pameten zakaj nisem pobegnil,...tud če bi se mimo peljal bi mi tablco zapisala z lahkoto .)

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend sem ga pa jz najebal :cry:  :cry:  :angry2: ...

:friend1:

te tko kapiram :( jst bi preklinjal celo pot domov in se en teden pole. 60k sit je pej ogromno, shit ja, se posebi za studenta odkar so te omejitve pri zasluzku. goddamnit. :angry:

ne bom ti nc govoru k ne pomaga prou nc, meni osebno samo cajt pomaga. :doze: a lahko samo zaupas kje tocno so te ustavli? :unsure:

-------------------------------------------------

drgace pa se dejte vozit zlo previdno kjer so omejitve ker po koncu poletja so, ko jih btw skori ni blo :ninja: , prsli vsi ven kukr gliste po dezju zato je previdnost najprej. mene vem da bodo hmali dobili k vozim se zmeri in "summer mode". no sej se brzdam.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno, da se še ni oglasil kak od papeških papežev tukaj in ti rekel, da "ti je kar prav, norec" in zaploskal policajem...ki so s tem ko so te oskubli ko piščanca res ogromno :doze: naredili za varnost v prometu... :SS ja za varnost žepov policijskih šefov, ki jim spred nosa ukradejo avtomobile milijonske vrednosti in na kile mamil...he he he, policija je samo še servis za kriminalce! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne znate druzga kot godrnjat. Cagiva je vse lepo napisu in nobenga zmerju ostali pa vsi neki pametujete, kot da ste vso pamet tega sveta pojedli. Pač je mel smolo, tako kot jaz 2 leti nazaj za polno črto se zgodi in zato ni policaj nič slabši človek, saj opravlja službo. Kako bi bilo če bi vi v službi vse po domače delali in kršili delovna pravila.....

LP

Popravljeno . Popravil Foggy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne znate druzga kot godrnjat. Cagiva je vse lepo napisu in nobenga zmerju ostali pa vsi neki pametujete, kot da ste vso pamet tega sveta pojedli. Pač je mel smolo, tako kot jaz 2 leti nazaj za polno črto se zgodi in zato ni policaj nič slabši človek, saj opravlja službo. Kako bi bilo če bi vi v službi vse po domače delali in kršili delovna pravila.....

LP

Seveda ni nič slabega, če policist opravlja svoje delo, prav tako kot ni nič slabega, če pomagamo in svetujemo, kako naj se Cagiva proba izognit posledicam, kajne??

Sicer, kaj si tako vzkipljiv??? Mogoče zato ,ker si že odjavil motor in se ne moreš več vozit a?? :P

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva sožalje :(

Pri sodnici bodi maximalno prijazen, pa upaj da bo imela dober dan. Pomoje ni smiselno ksnih pritozb pisat, ker lahko na koncu se velik slabso potegnes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Jaz bi pa rekel takole:

Pojma nimam kje so Cagivo ustavili, ampak vem, da če je izven naselja hitrost omejena na 50 km/h, potem je to sigurno iz nekega razloga. Sploh pa, če se tam pogosteje opravljajo meritve hitrosti, sigurno gre za kak kritični odsek. No vsaj pri nas je tako, pa sem v isti državi doma.

Ne bom pametoval nekaj v nedogled, ampak, če te policaj vpraša za kolko prodajaš motor in te pospremi z besedami, da boš čez nekaj kilometrov mel lepše vreme, po moje to ni nobeno jebanje v glavo.

:hmm: Če bi te ustavil, vprašal isto kot zdaj, kazni pa ti nebi napisal, bi pa bil neverjetno super prijazen policaj, ali?

No, mislim, da takrat nebi znašel na forumu.

Kar pa se tiče kasnejšega postopka, pa tudi jaz mislim, da je boljše, če tam nekaj ne filozofiraš in čimbolj skesano prijazno poveš, da je to bilo prvič in zadnjič. Boš vsaj kakšno piko prišparal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ste se pa razpisal :D

No po vrsti,...zgodilo se je to tam pri Nanosu k sta dva uvoza/izvoza iz oz. na AC in s tem tudi dva podvoza,...aja no to je stara cesta prot primorski v bistvu med Senožečami in Hruševjem .) ...peljal sem se v smeri proti Postojni in onedva sta stala tm ko zapelješ izpod drugega podvoza rahlo v desno in klanček,iz desne pa se priključi izvoz iz AC,zato je tudi omejitev 50 tam .)

sej men je vse jasno kaj sem naredil in to tud priznam,tle ni kej .) sej sem podpisal...jz bi se vseen rad izognu plačilo tako velike kazni,še posebej zato ker je blo to prvič da so me ustavl,pa tud nimam s čem plačat trenutno :P

Jah glede "jebanja v glavo" mi ni blo všeč to,da se pogovarja z mano kt da sva res kolega hkrati mi pa napiše kazen tako,da se mi kr zvrti k jo slišim :angry2:

Sj drgač vem,da je to njegova dolžnost da me kaznuje...sam nj ne bo tolk hinavski pol .)

Ma jebi ga no sej bom probal neki zmutit pr sodnici v Kranju,enkrat sm že pred 3 leti bom še zdej probal :P ...jezi me edin dejstvo,da se mel pot KRANJ-KOPER naštudirano do potankosti (letos gotov 20x ),vse nevarne odseke in vse radarske kontrole,...ampak ta me je pa presenetla :( :) :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah glede "jebanja v glavo" mi ni blo všeč to,da se pogovarja z mano kt da sva res kolega hkrati mi pa napiše kazen tako,da se mi kr zvrti k jo slišim :angry2:

s tem se ne strinjam s tabo...pač s tem ti je pokazal, da je človek, ki opravlja delo in da to ne jemli osebno....a naj bi te na mestu še nadrl in fizično pretepel, al kaj bi ti rad ko ti policaj piše kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAGIVA..

upam da ti odpre pripomko... če najdeš v pravilniku kašen hakelc se lahko zmažeš pri sodniku.....  predvsem se zgovarjaj na 3. člen ki zahteva da je naprava fiksirana... ne pa v roki butastega policajčka... ki se ves trese od navdušenja... te naprave so zelo občutljive na tresljeje......  pa še nenatančnost meritev uporabi kot izgovor.... tistih 96km/h sigurno ni realnih.....

Si že kdaj delal z laserskim merilnikom hitrosti, da veš kok je to občutljivo pa da meritve niso realne?!! Očitv maš dost opravka s tem, da toliko veš!

Ta 3. člen pravilnika...., je pa že lanski sneg!! Nevem a folk res ne ve, da to ne pali na sodišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UL št. 90, 10.10.2005, stran 9237

Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrosi v cestnem prometu

4. člen

Delovni pogoji

"....okoliška temperatura najmanj v območju od 0C do +50C.."

A to pomeni, da pozimi noben radar in laser ne sme meriti?  :hmm:

A lahko meri iz notranjosti avtomobila?

Sočustvujem s tabo js bi jim že jebal mater pedersko!! :SS  :SS

Kako bi pa ti to naredil? Daj povej, da si zapišem, da bom tudi jaz probal, ko me ustavijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa mal nelogično vse skupaj....  recimo pri geodetskih meritvah se postopki ponovijo xy-krat, pa še se računa napake in odstopanja od povprečja.... in na koncu meritev ne velja za dejansko..... pa ni greh če je pogrešek 20 cm na 100 m....

tukaj pa en policajček 1x pritisne na sprožilec in ta meritev je sveta....  za to je človek lahko ob izpit... :ninja:

Maš prav. Kaj ko bi spisali en dopis in ga poslali v parlament, da naj spremenijo zakon. Recimo, da če te dobi na laser, da si prehitro vozil, te mora poslati nazaj in ponoviti meritev vsaj desetkrat in potem iz povprečja meritev izračunat tvojo hitrost.

Jaz sem za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva :cry: pa tkole na konc oktobra :angry2:

Dolgo luč met pržgano... pa ga oslepiš pri merjenju... kazen za luč je pa ziher manjša od tiste druge kazni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva  :cry: pa tkole na konc oktobra  :angry2:

Dolgo luč met pržgano... pa ga oslepiš pri merjenju... kazen za luč je pa ziher manjša od tiste druge kazni  .)

Ne verjamem, da je to ravno efektno. Na koncu se ti lahko zgodi, da ti h kazni za prehitro vožnjo prištejejo še kazen za vožnjo z dolgo lučjo podnevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom pametval kjeri so pošteni policaji in keri ne js osebno ne poznam poštenih in zato jih imam v želodcu, nej rajš poskrbijo prvo za red na svojih postajah, da jim ne spizdijo še kak avto, sam to se ne bo zgodlo ker pač ne znajo kaj drugega ko pa pisat kazni za hitrost pa pas!! :SS :topic:

Cagiva ne sekiri se, če boš vidu na kakem osamljenem kraju parkiran njihov pedrski avto mu gume prereži pa šajbe razbi pa si boš hitr not prišu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je reku,da bom dobu poziv na sodišče oz. k sodniku za prekrške,zagrožena kazen je 60k SIT+5 kazenskih točk in prepoved vožnje :cry:  pol bom pa vidu kaj se bom zmenu tm pr sodnici v Kranju :doze:

Prijatu... js prispevam 5.000,00 SIT ... če se nauš izmazu pr sodnici :yea2:

maus

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se ga pa kot prijatelj lahko s tabo od žalosti napijem.častim pa ne :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva ne sekiri se, če boš vidu na kakem osamljenem kraju parkiran njihov pedrski avto mu gume prereži pa šajbe razbi pa si boš hitr not prišu.  :whistle:

uha, vem za enega ! v slov.konjicah - oz. kakih 100 m za tablo sl.konjice v smeri MB ! tam stoji že celo poletje, zdaj na eni, naslednji dan ( ali teden) na drugi strani ceste prazen policijski passat karavan ! odlična varka za tiste ki se bolj poredko vozijo po tej cesti ! no morebiti tudi kdaj pa kdaj kdo not sedi ! jaz ga še nisem videl ! :P

v sl.konjicah sem jih videl samo kako skačejo ven iz grmovja ! :P z loparčki in radarji v roki, med tem ko si popravlja kapo in čine ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tudi meni je v Sl. Konjicah skočil ven iz grmovja...sem napačno zapeljal na bencinsko in nato tudi iz nje,pa me je lepo skasiral;ogrožal sem pa koga...???? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TC: jah no dobr nj lepo pove to pa to ste naredu napiše in ciao....ne pa da mi da tako kazen zgovarja se pa kt največji kolega z mano :)

@maus: sm vedu da loh nate računam........ :lol1: :lol1:

@batzajla: to bi se ga itak,s kaznijo al brez :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, spomini na Postojno :angry:

Been there, done that... :angry: :BUA:

Pr men so bli tud polcajčki pametni k driska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, spomini na Postojno :angry:

Been there, done that... :angry:  :BUA:

:(

sej nismo tako slabi no...pri nas velja, da so vipavski policisti šele zajebani.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Cagiva ne sekiri se, če boš vidu na kakem osamljenem kraju parkiran njihov pedrski avto mu gume prereži pa šajbe razbi pa si boš hitr not prišu.  :whistle:

Evo to ti je rešitev-VANDALIZEM!

Če te dobijo si ga nenormalno najebu,srečo maš če te samo strpajo v zapor ne pa da te zraven še prefu**jo kt mačka ker si napadel njegov avto in njega!

Če te pa ne dobijo in si si dau duška nad njegovim avtom si pa res velik rešu s tem in praktično samo zapravlaš davkoplačevalski denar...

dej pejt raj eno boksarsko vrečo tepst al pa z glavo v steno nabijat,boš manj škode naredu :headbang: :wallbash: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to ti je rešitev-VANDALIZEM!

Če te dobijo si ga nenormalno najebu,srečo maš če te samo strpajo v zapor ne pa da te zraven še prefu**jo kt mačka ker si napadel njegov avto in njega!

Če te pa ne dobijo in si si dau duška nad njegovim avtom si pa res velik rešu s tem in praktično samo zapravlaš davkoplačevalski denar...

dej pejt raj eno boksarsko vrečo tepst al pa z glavo v steno nabijat,boš manj škode naredu :headbang:  :wallbash:  :slap:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!