Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Ej, linčanje je pri nas prepovedano. Pa pozivanje na linč tudi! :angry2:

Saj bi rekla,d a se držte reglcov, pa ne bo nobenih takih situacij, ampak itaq ne bo pomagalo. :doze:

Alla :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne linčam nikogar samo nekak bi rad g.APAČI razložu da vandalizem ni rešitev...saj mene tko učijo O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne linčam nikogar samo nekak bi rad g.APAČI razložu da vandalizem ni rešitev...saj mene tko učijo O:-)  :whistle:

Pravilno te učijo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cagiva tam sem tud jest nedolgo tega naletela na smrkce inkasante. Omejitev je čisto mimo :grrr , če so z njo hoteli obvarovati tiste, ki se iz AC vključujejo v promet, potli bi lohka tole omejitev pogruntal na vsakem križišču :doze:, skratka smrkci si tam polnijo budget. Ne vem pa kako jih nisi opazil, glede na to, da so vsaj pri meni, bili na koncu ravnine :blink:, vidiš tako objektivno nevarnost tud ženske opazimo :xx: :P

Glede plačila kazni ti pa lohka iz družinskih izkušenj povem :whistle:, pogoltni, plačaj in tistik 10kSIT za pritožbo raje pretvori v bencin :grim.

in ja postonjski policisti so mal :wacko: ker mene obvezno ustavijo kadar sem na motorju :slap: .

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva sočustvujem s teboj, in vem ( tko kot verjetno marsikdo ), kako se človek počuti, ko ti gospod policist piše tako kazen zraven pa neke prijateljske fore poskuša prodajat. No sej verjetno ni nič slabga mislu, sam občutka za takt pa tud nobenga nima. Ti pa priporočam, če se misliš pritoževati se pritožuj do konca in ne odnehaj, poskušaj dobiti čimveč informacij o pravilnih postopkih ob takih prekrških, skratka tud najmanjša slamca ti mogoče pomaga.

Moje skromno mnenje pa je da se zmeni na davčni, če ti lahko dajo na par izi obrokov in to kazen plačaš ( tud če enga obroka ne moreš takrat ko maš rok plačila, se da podaljšat ) in te ne bo več sekiralo, kdaj bo pošta, kaj naj napišem v ugovor itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne mislim se sploh nč pritoževat,...sam upam da dobim tisto sodnico v Kranju "taprijazno" :D k sem že enkrat bil pri njej...pol se bom že mal probal ment :)

@kat: ni to na konc ravnine,sred ovinka je meru .) zato ga nisem vidu,pa še podvoz je tm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cagiva tam sem tud jest nedolgo tega naletela na smrkce inkasante. Omejitev je čisto mimo  :grrr , če so z njo hoteli obvarovati tiste, ki se iz AC vključujejo v promet, potli bi lohka tole omejitev pogruntal na vsakem križišču  :doze:, skratka smrkci si tam polnijo budget. Ne vem pa kako jih nisi opazil, glede na to, da so vsaj pri meni, bili na koncu ravnine  :blink:, vidiš tako objektivno nevarnost tud ženske opazimo  :xx:  :P 

in ja postonjski policisti so mal  :wacko: ker mene obvezno ustavijo kadar sem na motorju  :slap: .

omejitev je prehuda.. to je sigurno... je pa dokaj nevarno tisto križišče... še posebej za motoriste ki grejo tam 130+....

poleti je tam izgubil življenje motorist iz okolice..... zaradi hitrosti ga voznica ki se je vključevala iz avtoceste ni pravočasno opazila in... bumm... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to ti je rešitev-VANDALIZEM!

Če te dobijo si ga nenormalno najebu,srečo maš če te samo strpajo v zapor ne pa da te zraven še prefu**jo kt mačka ker si napadel njegov avto in njega!

Če te pa ne dobijo in si si dau duška nad njegovim avtom si pa res velik rešu s tem in praktično samo zapravlaš davkoplačevalski denar...

dej pejt raj eno boksarsko vrečo tepst al pa z glavo v steno nabijat,boš manj škode naredu :headbang:  :wallbash:  :slap:

Nisem rekel, da je to rešitev, amak potešenje jeze in pa seveda da si vsaj s tem prideš not za kazen ki so ti jo napisali, kar se pa tiče davko plačevalskega denarja, plačeval boš še vedno dobil pa nič.

Tut js nism za nasilje in vandalizem, pa verjamem da ga tut ne bi bilo toliko če ne bi bil sistem tak kot je. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po starem zakonu o prekrških se je pisalo približno na takšen način, potem pa je zadeva ponavadi zastarala.

Vseeno pošiljam, mogoče bo komu kaj pomagalo oz. dobil kakšno idejo iz obrazložitve. Napišite (če boste pisali) smiselno oz. na podoben način, v navadni obliki in ne v takšni uradni obliki kot je ta.

LP

seveda z čim manj problemi

ugovorzaprehitrovoznjo.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omejitev je prehuda.. to je sigurno... je pa dokaj nevarno tisto križišče... še posebej za motoriste ki grejo tam 130+.... 

poleti je tam izgubil življenje motorist iz okolice..... zaradi hitrosti ga voznica ki se je vključevala iz avtoceste ni pravočasno opazila in...  bumm... :cry:

Glede na to, kako so izhodi postavljeni, dobesedno v ovinku menim, da omejitev ni prehuda. Posebno ne pri drugem izhodu, če gremo iz smeri Razdrto-Postojna. Če imaš 100 v riti in ti v tistem trenutku pride kdo na cesto, te niti bog ne reši, tudi pri hitrosti le 70km/h bi bile veselice. To, da se nam zdi tuga vozit 50 km/h je definitivno le naš problem in ne problem tistih, ki so omejitev 50km/h tam postavili.

No včeraj sem se tudi sam tam peljal in sem glede na pripoved Cagive vozil po omejitvi, res je tuga vozit 50 km/h, vendar ni brezveze tako omejeno. Moje mišljenje in nič druzga, pa čeprav sem včeraj tam prvič 50km/h peljal! .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Tukaj se tako malo vozim, da nisem vedel, da izhodi že delujejo, zato bom od zdaj naprej tu bolj previden .)

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motoriste ne bo težav ker te vedno slika s sprednje strani. Je pa to ena velika neumnost ker bodo (99.9999999999%) taki radarji stali na AC kjer se lahko pelješ tudi več. Jst moram tud kdaj pa kdaj na gas prtisnt da mašino prepiham, čeprav se več ali manj vozim po predpisih. Namesto da bi dali 10 miljonov za radar bi bilo bolje da bi popravili ceste ali pa popravili "britvice" ob cesti ki so usodne za preveč motoristov. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa so tut mene radarji krstil... 1. v življenju so me dobil na radar :)

Naselje Planina(pod Planinskimi ridami seveda :OK: :yea1: )šel 82 km/h :hooray:

Pritožba sicer sledi ampak doseženga ne vem če bo kej...sm pa nezaposlen(dijak)in ker grem še naprej študirat še prb. 6 let ne bom zaposlen tko da se bom mogoče probu izmuznt kazni s tem da po 5ih letih zadeva zastara .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi dijak brez dohodkov, sem hotel nekaj mutit, pa sem dobil eno opozorilce, da če ne bom v 8 dneh plačal, mi bojo pa rubili :yea2:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi dijak brez dohodkov,  sem hotel nekaj mutit, pa sem dobil eno opozorilce, da če ne bom v 8 dneh plačal, mi bojo pa rubili :yea2:

In kaj mi bodo rubili???

Motor prepišem na fotra pa mi lahk samo še gate z riti potegnejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW če vas dobijo na laserski radar, vam ga ni potrebno plačat oz. potrebujete le pravo pritožbo, saj policist nima dokaza da je vas zmeru.

Druga stvar je pri slikah, kjer skoraj ni izgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW če vas dobijo na laserski radar, vam ga ni potrebno plačat oz. potrebujete le pravo pritožbo, saj policist nima dokaza da je vas zmeru.

ma te finte ne palijo več, boš kar lepo polno kazen dobil, pa še stroške postopka dodajo zraven :doze:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma te finte ne palijo več, boš kar lepo polno kazen dobil, pa še stroške postopka dodajo zraven  :doze:

LOL, sam toliko za info: Če imaš pritožbo pravilno napisano, nema ništa kazni.. če boš pa sam pisu brez pojma o pravnih zadevah, boš pa colu tko kot si napisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako more bit pritožba pravilno napisana?

Maš kšno idejo koga prašat za nasvet?

Časa mam do srede ampak mam namen v tork napisat in poslat zadevo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in vse tiho je bilo.

Sam en kup sape.

K je pa treba pomagat pa ni pravih besed.

Ne se kurcit neki brez veze. :?

Al fantu pomagajte s primerom pritozbe al pa ne komentirejte u trikrasne.

Svasta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...obetajo se nam novi radarji :xx: .... klik

U super... zastonj merjenje časa na hitrostnih preizkušnjah. ... že vidim naslove v časopisu: Na stari cesti Senožeče-Kozina vozil s povprečno hitrostjo 200km/h :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!