Skoči na vsebino

Kaj me prizadene, pošten razkuri in jezi


HHV

Priporočene objave

Manu je odprla temo, ki je bolj semintjametalne narave. Kaj jo bega, žalosti itd.

Jez pa pravim, dejmo napisat, kaj me razbesni, mi gre tolk na qrac, da bi kar eno na zobe prpelu.

No tko, de bojo teme mal razdeljene. Tam dečve pa nežni abčutki, tlelele pa kaku se dec razkur, mu para na ušesa udar...

Evo, men živce utrga ko vidim posledice vandalizma. Uničevanja kar tako, brez veze, sam da se škoda dela. Npr. razbijanje obcestnih stebričkov in prometne signalizacije, ker eni ratajo tolk na hudičev močni, ko imajo en par pirov v riti! Bi jim jaz še kakšen pir za povrh priskrbel, pa ne za po grlu navzdol ampak direkt v rit in to še s štoflcem zaprt! Pa še en pospešek z lopato zapovrh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiksne ideje, zaplankanost kar tako, HINAVŠČINA--za tole sem ti pa pripravljena z zobmi žilo iz vrata odtrgat...fuj prasica

se opravičujem in ops zgrešila temo ali pa spol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni treba da je sam dec lahk tolk razkurjen, jaz sam vem to da takrat ko men začne kipet ni dober bit v moji bližini :nono:

Razlogi, morajo bit pa zelo dobri, kakšna huda nesramnost, krivica, pa laž, no bolj sentimentalno povedano, sam posledice pa niso take. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar sem po krivem obdolžen oz. se mi dela krivica in vidim, da me nekdo očitno želi "nategniti" za nekaj!. :angry:

V teh primerih grem vedno do konca, da razčistim zadeve.

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lezenje v rit.....tisti, ki mu to gode in tist pikzigmar, ki to počne.....nesposobneži na vodilnih polžajih, govorjenje nečesa in potem delanje čist neki drugega, nategovanje, pulcaji,ustrahovanje, krivica, drek zavit v bleščeč celofan ....mah rassspizdi me marsikaj....vsak dan večkrat...in vedno znova.....no viš HHV kok si me zdej pritisk dvignu s tem, ko sam premišljujem kaj mi gre na jetra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hinavščina, hlinjenje. Ritolizništvo. Pripravljenost,da za namišljene ideale, ki trenutno visoko kotirajo, prodaš svoj pravi jaz.

Včeraj je bil dan strpnosti. Pa kličejo ljudje na radio in se slinijo kako strpni da so. Kako da jih nič ne moti, kako da so odprti in sploh.

Ma bi bi jim že dal mater jim hinavsko. :fight2:

Še Todorovič ima več obraza, pokliče na radio in pove kar misli po njihovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagamanost, čredni nagon, ljudje-ovce, hinavščina, primitivnost, da me nekdo po nedolžnem spozna za krivega, babe na cesti (pa tudi deci na cesti), ta pretirana individualnost.........

razpidzijo me ljudje..............družba, okolje, družebana morala, norme itd.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pelješ po avtocesti po prehitevalnem (mal več kot je dovoljeno) in vidiš pred

seboj kamjon,ki lepo pelje po voznem pasu za njim pa vozi se en.

In kaj se zgodi naslednji trenutek; začne ga prehitevati in to tik pred mano!!!

Pol pa bremzaš,pa bremzaš,pa čakaš,pa čakaš...kot nor!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tu naj pristavim đezvitzo..

netočnost oz. zamujanje je moj vir jeze.. še hujše je, če jaz zamujam.. potem sem še bolj jezen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno in povsod

TOPEL PIR......če pa je še Zlatorog.....pol se mi pa čist UTRGA!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa fifty včasih razpizdi. :huh:

Pa razbesni tut. :unsure:

Hihiiiihihiiiii.....mene tut!!!!!!!!!

Pa ga zarad tega nima nič manj rad.......A SVA NA ISTEM?????? :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihiiiihihiiiii.....mene tut!!!!!!!!!

Pa ga zarad tega nima  nič manj rad.......A SVA NA ISTEM?????? :004  :004  :004  :004

Upsssssss napača....ne Fifty......... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikaj zgoraj naštetega, sploh topel pir, sploh zlatorog ampak to kar zna Microsoft je pa neverjetno :angry: :fight2: :kva2: :BUA: :wacko: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je dans že ob 4:00 a.m. razpizdilo.

Naš sosed ima psa. Pes laja pod mojo spalnico kot prfuknjen. Zjutraj, čez dan, zvečer, ponoči petek in svetek. Ni čudno, saj je skoz na verigi. Zadnjič je bil spuščen, ko ga je spomladi sosed peljal na obvezno cepljenje. Da ne govorim o tem kako hodijo poleti vsak petek petek zjutraj na morje in je pes na verigi do ponedeljka zjutraj, ko gredo pridejo domov. No, niti pol ga ne spustijo.

Tako se začne vsak dan ob 4:00 lajanje, ki traja v presledkih do 7:30. Kolk decibelov spušča 60 kg nemški ovčar si lahko samo predstavljate.

No, včeri sem prišel iz OLP in ko sem šel spat sem si pozabil dati čepe v ušesa (z njimi spim že leto in pol).

Sledilo je jutranje bujenje ob 4:00. Me zbudi, grem na balkon, psa pošljem v 3PM (ni bilo namenjeno psu ampak lastniku - sej ni kapiral). Dam čepa v ušesa in grem nazaj spat.

Se zbudim in vse svetlo, čez roleto nabija sonce. Mislim si: pizda zaspal sem. Na hitro vstanem (na uro ne pogledam) šibam v kopalnico, kjer po temi na oknu ugotovim, da je ura 5:30 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Od kje sonce? Ja prfuknjeni sosed je na avto zapel prikolico (ob 5:30 :ph34r: ) in nanjo nalagal ropotijo. Na avtu je pustil prižgane dolge luči, katere so bile usmerjene v okno moje spalnice.

Za popizit.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa fifty včasih razpizdi. :huh:

Pa razbesni tut. :unsure:

Ahhhhhhhhhhhh...

O:-)

PS: jest pa čist cool

B)

PS2: sam ne vem zakaj sem največji porabnik Rupuruta v Idriji.

PS3: včasih pa tut Helexa, ki ga zalijem s kakšnim Jackom. :ph34r:

PS4: ne, yst pa nisem razpizden nikol, sploh!

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znorim ko slišim osladno cingljanje zvončkov in razne viže na božično - novoletno temo. Evo malo prej se je po radiju že začelo pa še decembra nismo. Enkrat se mi bo zaradi te muzke še strgalo, potem pa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!