Skoči na vsebino

Kaj me prizadene, pošten razkuri in jezi


HHV

Priporočene objave

Pa ko preberem kaj takega me tudi razpizdi:

http://www.justinfo.si/bike.html

Tadej

Aja, zakaj pa? Če v Ljubljani ukradejo skuter, se to razve po celem motomarsu, pa še kje, če pa fantetu ukradejo bicikl (lahko, da je vreden 2 al pa 3 skuterje, ne vem, nisem tak stručko, ampak glede na vse ni nek peanut)....Tadej, včasih si tko dvoličen...za ukraden motor bi pobil pol ćapcev, fant pa se ne sme it po tvojem marketnga, da dobi svoj bicikl nazaj....men je vse eno in isto, ukraden papagaj, motor, bicikl, avto al pa videorekorder...in ti kot eden glavnih pobudnikov proti kraji motorjev in podobnih stvari zatiraš....oziroma ti gredo na živce ister stvari, samo, da je predmet drug

...men je pa tovrstni markeing in iznajdljivost všeč :topic:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zakaj pa? Če v Ljubljani ukradejo skuter, se to razve po celem motomarsu, pa še kje, če pa fantetu ukradejo bicikl (lahko, da je vreden 2 al pa 3 skuterje, ne vem, nisem tak stručko, ampak glede na vse ni nek peanut)....Tadej, včasih si tko dvoličen...za ukraden motor bi pobil pol ćapcev, fant pa se ne sme it po tvojem marketnga, da dobi svoj bicikl nazaj

lojzi, ne se no razburjat tako, mislim, da je tadeja razp.... kraja kolesa in ne način kako ga lastnik poskuša dobit nazaj. .)

bo treba hitro na en glažek za pomiritev - evo maš razlog :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ga moti kraja koles, ne omenjena internetna stran...cimru so ta teden ukrali kolo ispred faksa...njegovega in pa sosednjega....ma je res za popizdit v ljubljani glede tega... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa zakuha in prekuri pri hinavcih,ritoliznikih,nesposobnežih , ki si lastijo zasluge drugih, lažnivcih,pijancih, nasilnežih,debilih..... :angry: :angry:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi razpizdila me je kraja kolesa. Enko me razpizdi kraja motorja, skuterja, avtoradia,...

Pridno delaš, šparaš, hodiš gledat v trgovino, šnofaš, poizveduješ, končno našparaš, greš kupit, ceniš tisto, kar si kupil, uživaš v novi stvari pol ti pa tisto nekdo spizdi..... (so nam doma pred leti spizili avto)

Pol včasih ugotovijo, kdo ti je to ukradel, tisti, ki je ukradel, stvari nima več, ker jo je za 1/10 cene prodal naprej, da si je kupil mamila, komu je prodal noče povedat (to je njegova temeljna človekova pravica - eat shit), preiskovalni sodnik reveža spusti na prostost, ovadba gre po redni poti na sodišče, tam zaradi kopice drugih primerov zastara, za škodo te napotijo na civilno tožbo (kaj boš iztožil od bresposelne barabe?, ovdetnik bo pa itak stal več kot npr. trije avtoradiji), in za piko na i v prejšnji sobotni prilogi prebereš intervju "strokovnjaka dr. prof, mag." iz ne vem katerega inštituta, ki ugotovi, da itak se narkomana, ki je delal kazniva dejanja ne bi smelo poslati v zapor, ker tam ni nobenega, ki bi ubogemu revežu pomagal :SS :SS :SS

Kdo pa potem pomaga žrtvi? Ok sej kraja avtoradija nima ne vem kakšnih psihičnih posledic (rezen da ti dvigne pritisk na 350), kaj pa posledica posilstva?

UPS mal mi je ušlo...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi razpizdila me je kraja kolesa. Enko me razpizdi kraja motorja, skuterja, avtoradia,...

Tadej

Sorry, missunderstanding.......pa, a nas ne razpidi večina takih stvari? Je pa res, da mogoče z leti več...kaj čmo, staramo se....vsi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... za škodo te napotijo na civilno tožbo (kaj boš iztožil od bresposelne barabe?, ovdetnik bo pa itak stal več kot npr. trije avtoradiji), in za piko na i v prejšnji sobotni prilogi prebereš intervju "strokovnjaka dr. prof, mag."  iz ne vem katerega inštituta, ki ugotovi, da itak se narkomana, ki je delal kazniva dejanja ne bi smelo poslati v zapor, ker tam ni nobenega, ki bi ubogemu revežu pomagal ......

Iz tega logično sledi, da je bolje skrajšati verigo in takoj kupit mamila, ne pa nam ljubih stvari. Vsaj 10/10 vrednosti obdržijo, pa itak ti očitno noben nič ne more, ko jih menjaš za poceni radije, bicikle, jakne, PC-je. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...trenutno to da smo komi korce gor položili in smo zadovoljni ker ne letijo - pa so začeli sosedovi okol letet - smo morali avte kr skrit - kokr da b davčna prhajala na obisk....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden razlagam, kako me razpizdijo razne tatvine in ne boste verjeli, da so nam čez vikend vlomili v zidanico na Dolenjskem, odnesli orodje v vrednostni 200.000 SIT in še vse so razjebal v notranjosti, tko da bo treba 2 dni pospravljat. Prokleti lopovi!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znorim ko slišim osladno cingljanje zvončkov in razne viže na božično

Znorim krat dva . :SS

Spet se bliža advent, kozlaw bom zdele lihkar, vse bo spet obskurno božično, filmi, radio emisije, božični napevi, nadevi... :SS

Bolš, da si nadenem čepke za uhle. :ph34r: Al pa čipke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo ki nima postimanih prioritet v zivljenju in nima pike samospoštovanja in časti...... :angry: ....

Ma sej vem....nisem nič boljši.....ampak.....razpizdi me,k ne greva več nikol na kafe.....jooojjjjjj pa še rima se!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej vem....nisem nič boljši.....ampak.....razpizdi me,k ne greva več nikol na kafe.....jooojjjjjj pa še rima se!!!!!!

pa ...a morm cist na vse jest mislit..... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je dans že ob 4:00 a.m. razpizdilo.

Naš sosed ima psa. Pes laja pod mojo spalnico kot prfuknjen. Zjutraj, čez dan, zvečer, ponoči petek in svetek. Ni čudno, saj je skoz na verigi. Zadnjič je bil spuščen, ko ga je spomladi sosed peljal na obvezno cepljenje. Da ne govorim o tem kako hodijo poleti vsak petek petek zjutraj na morje in je pes na verigi do ponedeljka zjutraj, ko gredo pridejo domov. No, niti pol ga ne spustijo.

Tako se začne vsak dan ob 4:00 lajanje, ki traja v presledkih do 7:30. Kolk decibelov spušča 60 kg nemški ovčar si lahko samo predstavljate.

No, včeri sem prišel iz OLP in ko sem šel spat sem si pozabil dati čepe v ušesa (z njimi spim že leto in pol).

Sledilo je jutranje bujenje ob 4:00. Me zbudi, grem na balkon, psa pošljem v 3PM (ni bilo namenjeno psu ampak lastniku - sej ni kapiral). Dam čepa v ušesa in grem nazaj spat.

Se zbudim in vse svetlo, čez roleto nabija sonce. Mislim si: pizda zaspal sem. Na hitro vstanem (na uro ne pogledam) šibam v kopalnico, kjer po temi na oknu ugotovim, da je ura 5:30  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Od kje sonce? Ja prfuknjeni sosed je na avto zapel prikolico (ob 5:30  :ph34r: ) in nanjo nalagal ropotijo. Na avtu je pustil prižgane dolge luči, katere so bile usmerjene v okno moje spalnice.

Za popizit.

Tadej

Ne vem zakaj bi se moral mučit ?

Mal se boš v stroške vrgel in tvoji problemi bodo preteklost.

Spal boš spanje pravičnega in sam kakšne mucke bodo spremljale tvoje spanje.

Obrite seveda.

nekaj naslovov :

http://www.petstreetmall.com/advanced.aspx?id=3207&cat=507

http://futurepet.com/cgi-bin/FULLPRES.exe?...61&LARGEVIEW=ON

http://futurepet.com/cgi-bin/FULLPRES.exe?PARTNUM=AMT02070

http://futurepet.com/cgi-bin/FULLPRES.exe?PARTNUM=AMT02080

Mislim da je ta zadnja naprava najbolj primerna.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti jih lohk pa nakleklam. :)  :rolleyes:

De nauš biw jezn. :004

Sm ŽE jezen. :ph34r:

Bom pa vesel nakljeklanih čipk za uhle. B) :grim Od tebe kot Manu. :004

Te spomnem na Nfs-ju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je dans že ob 4:00 a.m. razpizdilo.

Naš sosed ima psa. Pes laja pod mojo spalnico kot prfuknjen. Zjutraj, čez dan, zvečer, ponoči petek in svetek.

Pri nas smo imeli enak problem. Sosed je rešil zadevo tako, da je psa peljal uspavat.

Kruto, a deluje. Takega kričečega psa pa res nebi noben hotel posvojit. Žal.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas smo imeli enak problem. Sosed je rešil zadevo tako, da je psa peljal uspavat.

Kruto, a deluje. Takega kričečega psa pa res nebi noben hotel posvojit. Žal.

Ja naš sosed pa uživa v tem, da njegov pes laja in vse zbudi in ga sigurno ne bo peljal uspavat.

Najraje bi jaz uspaval tega soseda, sam pol greš v zapor. Če bi pa uspaval psa, ne greš v zapor (uni, ki so na Gorenjskem mučili mačke tudi niso šli) ampak bi ga rešil muk. Ubogi kuža bi ziher šel v nebesa. Sam pol bi mi pa sosed začel nagajati...

Bom pa nabavil zadevo, ki mi jo je predlagal RAN. Mogoče deluje. Bom rizkiral tiste $$$$$. Hvala RAN.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Bom pa nabavil zadevo, ki mi jo je predlagal RAN. Mogoče deluje. Bom rizkiral tiste $$$$$.  Hvala RAN.

Tadej

In rezultate objavil tu gori, oz. v pasji temi. Kajne, Tadej?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat delat vse od začetka ..in to sam zato ker nekdo v šatrtu ni znal povedat TOČNO kaj če met...... :fight2: :fight2: :fight2:

..če ne pove točno jest to potem smatram za možnost improvizacije :lol: .......ne :blink: ??....seveda se motim :angry: .......očitno bo treba še malo delat na parapsihologiji in branju misli :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!